•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9(current)
امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اثرگذاری و عوارض تایسبری
(2021/02/07, 12:53 PM)pesareshoja_ir71 نوشته است: سلام من تا دو سال هرماه زدم بعدش تا سه بارم یک ماه درمیون زدم دکتر گفت بیشتر نمیشه الانم قرار بعدش ریتوکسی مب بزنم

موفق باشید

ممنون از پاسخگوییت. حالا ی سوال اینکه در طول مدت مصرف آیا حمله ایی نداشتین؟
(2021/02/07, 12:49 PM)سارا۹۸۶۰ نوشته است: سلام دوستان.
من ۶ ماه تایسبری استفاده میکنم. خیلی هم ازش راضیم. فقط ی سوال دارم اینکه آیا فقط تا دو سال میشه از این دارو استفاده کرد؟ و اینکه دارویی که مثل این موثر باشه چی هست الان که بعدا من بعنوان جایگزین استفاده کنم ازش

سلام
بیشتر از دوسال می شه زد (بستگی به خودت و  پزشکت داره) چون کلا احتمال حمله ویروس به سیستم عصبی در موارد تست  منفی 1 به 100 هزار است و در موارد مثبت 1 با 1000 است 
ولی بعد از دوسال اگه تست ویروسی مثبت باشه هر چهار ماه یک بار باید ام آر آی مخصوص (DWI) بدی (آن هم بستگی به خودت و پزشکت داره)

من خودم بخاطره تست ویروس j.c و شرایط فعلی بیماری  کرونا ترجیح دادم فعلا دیر به دیر  ام آر آی برم و دارو را عوض کردم ولی هنوز هم می توانم دارو تایسبری را ادامه بدم
گفت از دوست چه خواهی که تورا شاد کند گفتم از دوست همین بس که ز ما یاد کند
If you want to be OK , you should have a healthy lifestyle with exercise and don`t think about any problems
 تشکر شده توسط : سارا۹۸۶۰
(2021/02/07, 01:27 PM)سارا۹۸۶۰ نوشته است:
(2021/02/07, 12:53 PM)pesareshoja_ir71 نوشته است: سلام من تا دو سال هرماه زدم بعدش تا سه بارم یک ماه درمیون زدم دکتر گفت بیشتر نمیشه الانم قرار بعدش ریتوکسی مب بزنم

موفق باشید

ممنون از پاسخگوییت. حالا ی سوال اینکه در طول مدت مصرف آیا حمله ایی نداشتین؟

سلام
خواهش میکنم
بجز دز اول که بهم نساخت و حمله داشتم نه دیگه اصلا حمله نداشتم
اما دور از جون شما چند باری عفونت شدید گرفتم در کل داروی قوی هستش و باید مراقب عفونت ها باشید و خیلی مراقب باشید
اللهم عجل لولیک الفرج
به حق خانم زینب کبری سلام الله
 تشکر شده توسط : glassheart , سارا۹۸۶۰
(2011/08/16, 12:30 AM)anaram نوشته است: امروز با دکترم صحبت کردم و درباره ی عدم تمرکز زیادم و سوتیای بیش از حدی که از حده نرمال خارج شده ان صحبت کردم
همین که اولشو گفتم خودش سریع پرسید
" خیلی میخندی؟ "
گفتم " آره laughing3laughing3laughing3laughing3"
گفت " نمیتونی کنترلش کنی؟ "
اتند گفتم " آره آره . دقیقا "
بعد گفت " حافظه ات چطور؟ مثن یکی چیزی بهت میگه ، پیش میاد که یادت بره یا حواست پرت شه و ....؟"
کف کردم رسما . گفتم " آره ."
گت از عوارض تایسبریه
این شد که بهش گفتم کلا برام توضیح بدین عوارضش چین ؟ چون من این یی رو تازه فهمیده ام confused
گفت
"بخاطر دفع کبدی ، طبعا بیشتر کبدی هستن
زمینه ی افزایش انواع عفونت ها و قارچ ها رو فراهم میکنه
اختلالات شناختی خلقی میاره
و کم خونی و مشکلات و اختلالات خونی "

سلام آنارم جان. نمی دونم هنوز توی سایت هستی یا نه. فقط ی سوال دارم. گفته بودین که تمرکز ندارین و ... میخواستم ببینم بعدش خوب شد؟ راهی وجود داره برا بهتر شدن؟ من الان توی اون شرایط هستم. تمرکز ندارم مثلا میخوام اجاق را روشن کنم فک میکنم روشنش کروم ولی بهد می بینم اصلا روشن نکردم

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9(current)

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  سوال در مورد تست ویروس J.C برای داروی تایسبری hessam 3 2,939 2019/12/28, 11:49 PM
آخرین ارسال: alireza1111
  تایسبری درچه شرایطی تجویز میشود ؟ anaram 37 21,005 2019/09/18, 03:34 PM
آخرین ارسال: مامان امیرحسین
  تهیه تایسبری # پریسا # 63 80,345 2018/05/10, 12:27 AM
آخرین ارسال: hessam

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
2 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست