امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
رونق بخشیدن به تاپیک گفتگوی اعضا
اصن حواسم به مادر های فداکار نبود rolleyes فرناز خانوم شما هر وقت خواستین بیاین rolleyes به هر حال آینده سازان فردا در دامان مادران فداکار باید پرورش پیدا کنن love28

اصلاحیه :

اونایی که ساعت 10 در سایت حضور دارن، نیاین حداقل یه سلام علیک نکنن، ایشالا کچل بشن Sleepy

اونم نه تمام سرشون تاس بشه (که الان مده) فقط این وسط سرشون بریزه این دورش بمونه Dodgy

درضمن حمیدم راه نمیدیم ، منتم نکنه ، پیغوم پسغومم نفرسته angry2
[تصویر:  setare1.gif]
 تشکر شده توسط : paeazan , ماه , فرناز , parisa2011 , hamid
(2013/01/25, 03:22 PM)chipchip نوشته است: اصن حواسم به مادر های فداکار نبود rolleyes فرناز خانوم شما هر وقت خواستین بیاین rolleyes به هر حال آینده سازان فردا در دامان مادران فداکار باید پرورش پیدا کنن love28

اصلاحیه :

ایشالا اونایی که ساعت 10 در سایت حضور دارن، نیاین حداقل یه سلام علیک نکنن کچل بشن Sleepy

اونم نه تمام سرشون تاس بشه (که الان مده) فقط این وسط سرشون بریزه این دورش بمونه Dodgy

درضمن حمیدم راه نمیدیم ، منتم نکنه ، پیغوم پسغومم نفرسته angry2
اولاحمیدطفل معصوم چیکارت کرده دوماسراین سایت حمیدوسیناهستن ایناروتوگفتگوراه نمیدی این اصن امکان نداره مگه میشه یکنفرروتوی خونه خودش راه ندی.حمیدکه مث خودت مردهست چراباهاش لجی؟چون مدیرسایت است برا,همین باهاش لجی.چیپ چیپ گفته بودی که غذای بی نمک میخوری من فک کنم این بخاطراینست که خودت زیادی نمک داری یعنی دیگه بی نهایت شورهستی.
چیپ چیپ حتماحمیدروهوی خودت میدونی.حمیدماشاالله پسرنجیب,باوقاروکاردان هست اصن لجت باحمیدبی معنی هستتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت.
اے دنیا کے مسافر منزل تیری قبرھیں اے کر رھا ھیں جو تو دو دن کا یہ سفرھیں موت ھیں تیرا ان دیکھا ساتھی آچانگ تجھے نگل لے گا:ای مسافر دنیا خونه ی توقبر است ای که هرکاری میکنی سفر دو روزه هست مرگ رفیق ندیده ی تو است یکهو نفست رو می گیره
 تشکر شده توسط : hamid , Hasty
سلام دوستان من که همیشه اول وقت، کِرکِره ی گفتگوی اعضا رو میدهم بالا آب و جارو می کنم تا بقیه بیایند هر 2 ساعت یه بارم سر می زنم سلامی می دهم بعد میروم عصرها همیشه هستم فقط بعضی مواقع اصلاً حوصله ی تایپ کردن ندارم احساس می کنم انگشتانم توان حرکت روی کیبورد را ندارد ساعت 10 هم مشغول نگاه کردن به سریال هستم حالا نمیشه در مورد ساعت یه تجدید نظری بشه تا همه بتونند در گفتگو باشند با تشکر
دوستتان دارم [تصویر:  53455b94.gif]
[تصویر:  53455b94.gif]
 تشکر شده توسط : فرناز , parisa2011 , sargol , chipchip , hamid
فقط 40 دقیقه تا کچل شدن باقیست angry2
 تشکر شده توسط : paeazan , paeeze , نازلی
یعنی حالا من که ساعت 10 نیومدم کچل میشم angry2angry2وامصیبتا confused
حالا چطور میشهههههههههههههههههههه confused2confused2
بابا ساعتش رو عوض کنید به تعداد کچلهای دنیا همینجوری کچل اضافه میشه کههههههههههههههههههههههههlaughing3laughing3laughing3laughing3laughing3
 تشکر شده توسط : paeazan , sargol , nahid , chipchip
منم موافقم! 10 خیلی زودهconfused2
 تشکر شده توسط : paeazan , نازلی , chipchip
اصن سه شیفتش میکنیم

یه گروه که سحر خیزن و میخوان کامران باشن ، صوبا بیان تا ظهر ، بعد از اونجایی که یه سری هم ظهرا بین دو نیمه میان، شیفت صوب کلیت گفتگو رو بدن به اونا ، بعد از اونجایی که از ظهر تـــــــــــــا شب دیگه کسی نمیاد، اونایی که ظهر بودن کلیت و یه جایی همون دوروبر قایم کنن که شیفت شب اومد پشت در نمونن

این جوری هم همه میان هم گفتگو روغن پیدا میکنه و دل پویا هم شاد میشه

آهان جمعه ها و روزای تعطیل چون کلا تعطیله هرکی به هرکی باشه ، صفا سیتی
 تشکر شده توسط : nahid , paeeze , hamid , Ali 324 , melody
این چه کاریه هر کی بیاد یه سلام بده و بره ؟
اصن ارسالی که فقط یکی دو کلمه باشه اسرافه ،بیت الماله ، میدونین چقد باید اینترنت با این سرعت بچرخه تا این سلام ارسال بشه ؟ ، این سیستم که داره زورشو میزنه لااقل یه دو سه جمله باشه که بی ارزه !
تاپیک گفت و گو شده این :
- سلام
- سلام آقا/خانم ....
- صبحتون به خیر !
- خوبین ؟
- الو !
انگار چته !
گفتم چَت بابا !confused
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : chipchip
(2013/01/30, 08:27 PM)chipchip نوشته است: اصن سه شیفتش میکنیم

یه گروه که سحر خیزن و میخوان کامران باشن ، صوبا بیان تا ظهر ، بعد از اونجایی که یه سری هم ظهرا بین دو نیمه میان، شیفت صوب کلیت گفتگو رو بدن به اونا ، بعد از اونجایی که از ظهر تـــــــــــــا شب دیگه کسی نمیاد، اونایی که ظهر بودن کلیت و یه جایی همون دوروبر قایم کنن که شیفت شب اومد پشت در نمونن

این جوری هم همه میان هم گفتگو روغن پیدا میکنه و دل پویا هم شاد میشه

آهان جمعه ها و روزای تعطیل چون کلا تعطیله هرکی به هرکی باشه ، صفا سیتی

شما طرح های خوبی داریااااااااااااevilgrin0039.gif اگه برای خرداد آماده بشی حتما برگزیده میشی.اغطثاد رو میتونی سه شیفته سرو سامون بدی مث تاپیک گفتگوconfused

به خود آی,خود تو جان جهانــــــی...

تشکر شده توسط : chipchip , Pooya.N , spring , Ali 324
قبلا گفتگو عالی بود ی مدت هس کساد شده مثل قیل گرم نیست
فرقی نمی كند كه گودال كوچك آبی باشی ، یا دریای بیكران ،
زلال كه باشی ، آسمان در تو پیداست .

باورکن تا ببینی
بهارagreement2
 تشکر شده توسط : chipchip , spring

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اشتباهات اعضا behzad mkh 15 11,612 2014/05/10, 09:31 PM
آخرین ارسال: مریییم