امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امیتازات : 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درد عصب سه قلو ( Trigeminal neuralgia)
ایندفعه چرا اینجوری شده نمیدونمconfused2
خب قبلنم اذیتم کرده بود sad2 ولی نه انقدر طولانیicon_cry
یعنی کی میخواد خوب شه rolleyesrolleyesrolleyes
دکتر خوشنامم که رفتن کانادا کی برگرده الله اعلمsad2
خدایا شکرت....
 تشکر شده توسط : FBF , paeazan
من چند روز یک چیزی مثل فرو رفتن سوزن در چشم چپمو داشتم که باعث پلک زدن میشد..توجهی نکردم تا اینکه امروز چشم چپم درد گرفت وبدنبالش سر درد....مردم تا تموم شد...ایا این به همان عصب سه قلو ربط داره؟کسی تجربهشو داشته از دوستان؟؟؟
بهارپشت دراست
به گوش پنجره ها ارام
نسیم گفت وگذشت...
 تشکر شده توسط : mahdiye1989
(2014/07/28, 01:20 AM)baharan نوشته است: من چند روز یک چیزی مثل فرو رفتن سوزن در چشم چپمو داشتم که باعث پلک زدن میشد..توجهی نکردم تا اینکه امروز چشم چپم درد گرفت وبدنبالش سر درد....مردم تا تموم شد...ایا این به همان عصب سه قلو ربط داره؟کسی تجربهشو داشته از دوستان؟؟؟

عزیزم توضیحات دوستان در چند پست اول صفحه قبل کامله، من فکر نمیکنم این که شما میگی ربطی به عصب 3قلوی صورت داشته باشه ، این درد ، درد تیز و وحشتناکی هست که اطراف گوش ، چشم و دهان و فک را درگیر میکنه.....
ولی بازم حتما با دکترت مشورت کن، ایشالله که چیزی نیست agreement2
خدایا شکرت....
 تشکر شده توسط : baharan
الان نزدیک 1 ماهه icon_cry شایدم بیشتر sad2 که این درد دیوونم کرده sad2sad2sad2sad2
دهنمو باز وبسته میکنم تیر میکشهangry3angry3angry3angry3
دیگه به همدیگه عادت کردیم ، من خیلی مراعات اونو میکنم sad2، مثلا چیز سفت نمیخورم ، یواش خمیازه میکشم ، تا بتونم سرفه و عطسه نداریم و..... confused
ولی اون اصلا مراعات منو نمیکنه هر روز بدتر از دیروز sadsadsadsadsad
خدایا شکرت....
 تشکر شده توسط : ابراهیم , mohammadreza1369 , nahid , elhamtanha , موناامیدوار , parisa2011 , حدیث ادریسی
چقد درد وجـــــــود داره ...confused
خدایا تو درمان همه ی دردهایی sad2 به امید روزهای بی درد icon_question
اگه شد ، شد ، اگرم نشد میرم آلمان ...Dash2
 تشکر شده توسط : mahdiye1989 , parisa2011
(2014/08/16, 01:42 AM)mahdiye1989 نوشته است: الان نزدیک 1 ماهه icon_cry شایدم بیشتر sad2 که این درد دیوونم کرده sad2sad2sad2sad2
دهنمو باز وبسته میکنم تیر میکشهangry3angry3angry3angry3
دیگه به همدیگه عادت کردیم ، من خیلی مراعات اونو میکنم sad2، مثلا چیز سفت نمیخورم ، یواش خمیازه میکشم ، تا بتونم سرفه و عطسه نداریم و..... confused
ولی اون اصلا مراعات منو نمیکنه هر روز بدتر از دیروز sadsadsadsadsad
ایشااله زودتر خوب میشیدfighting0030.giffighting0030.giffighting0030.giffighting0030.giffighting0030.giffighting0030.gif
 تشکر شده توسط : mahdiye1989 , parisa2011
این درد روی منو کم کردهsad2sad2sad2
من دیگه حرفی ندارمangry2
خدایا شکرت....
 تشکر شده توسط : paeazan , parisa2011
confused2confused2confused2confused2 بد جور از کار میوفتم از دردش
چون میگذرد غمی نیست
 تشکر شده توسط : mahdiye1989 , محبوب64 , parisa2011
دوستان یکی از دوستان من یک پایان نامه داره که مرتبط هست به گرداوری منابع برای کسانی که این بیماری (درد عصب سه قلو ) رو دارند . این شخص خیلی احتیاج داره که تعدادی از افرادی که با این بیماری به گونه ای مرتبط هستند وب سایتش رو ببینند و نظر بدهند.
آدرس وب سایت: http://tncommunitynavigator.com
هدف این وب سایت این هست که شما بتوانید منابع -وب سایتهای مفید مربوط به این نوع خاص بیماری رو با دیگران به اشتراک بگذارید و به سایت اضافه کنید . و به وب سایت های معرفی شده به وسیله دیگران امتیاز بدهید.
به این معنی که وب سایت های مفید رو در این وب سایت وارد میکنید که دیگران هم ببینند.
در حال حاضر میتوانید لیستی از منابع رو که دیگران اضافه کرده اند رو مشاهده کنید، در قسمت "Most popular resources".
هر گونه نظر یا پیشنهادی در مورد ظاهر سایت ، آسانی یا سختی کاربری ، پیچیدگی ، ... در نظر دارید کمک بزرگی خواهد کرد.
صد البته که میتوانید منابع و وب سایتهایی که به نظرتان مفید است را هم وارد کنید. و وب سایت را به دیگران هم معرفی کنید.

اگر لطف کنید و راجع به این وب سایت نظراتتون رو بفرمایید خیلی ممنون میشم .
یک صفحه فیس بوک هم هست (https://www.facebook.com/TNCommunityNavi...page_panel)
که میتوانید نظراتتون رو انجا هم به فارسی یا انگلیسی بنویسید ، یا روی همین پست نظر بدید یا به من یا دوستم ایمیل بزنید
به آدرس :
a_mehrnaz@yahoo.com
mail@lars-lorenz.de
facebook page: https://www.facebook.com/TNCommunityNavi...page_panel

آدرس وب سایت:
http://tncommunitynavigator.com
منم این مشکل دارم بعضی اوقات واقعا میره رو اعصابم یکی از دوستام میگفت میشه عمل کرد و خوب شد ایندفعه باید از دکترم کمک بخوام ببینم چه راهیو بمن میگهangry3
به زخمهایت افتخار کن

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست