ثبت نام
رمز ورودتان را فراموش کرده اید؟
تابلو اعلانات
3 اطلاعیه آخر گروه کوهنوردی

رادیو ام اس سنتر
اطلاعیه ها

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
<< مشکلات صحبت کردن >>
2016/08/25, 01:48 AM
ارسال: #11
 (Print Post)
RE: << مشکلات صحبت کردن >>
من هم خداي سوتي ام به قول دوستم كه مي گه يه روز با من باشه بايد يه دفتر ٤٠ برگ سوتي هامو بنويسه
ولي خارج از شوخي خودم احساس مي كنم كه بدتر هم شدم البته من تند هم حرف مي زنم براي همين خيلي وقتا اسم يه چيزي يادم مي ره مثلا مي گم اونكه سرده، مي خوريم، خوشمزه هم هست تا بقيه بفمىهمن بعد معلوممي شه منظورم بستني بوده يا انگار زبونم نمي چرخه به جاي د ل مي گم.ولي من پذيرفتمش كار خاصي هم براش نمي كنم ديگه همينه ديگه
ديگه واسه اينم بخوام برم دكتر مي شم كلكسيون دكتراsmiling

مرگ و زندگی در قدرت زبان است.
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط : silent
2016/08/25, 11:32 PM
ارسال: #12
 (Print Post)
مشكلات صحبت كردن از مواردى هست كه گاهى در ام اس پيش مياد. ولى در بقيه موارد ميتونه ناشى از مشغوليت ذهنى باشه. اينكه وقتى داريم حرف ميزنيم ذهنمون جاى ديگه باشه باعث ميشه به قول معروف توپوق بزنيم يا سوتى بديم.

[تصویر: emza-logo.jpg]
 تشکر شده توسط : silent , fariba 68
2016/09/02, 02:13 PM
ارسال: #13
 (Print Post)
من اوايل بیماری وسط صحبت یک دقیقه نمی تونستم حرف بزنم سر کار که بودم همکارم بهت زده فقط نگاهم میکردconfusedconfusedsmiling

به جهان خرم ازآنم که جهان خرم از اوست/ عاشقم بر همه عالم که همه عالم از اوست
 تشکر شده توسط : leili-asmaneh
2016/09/03, 11:25 AM
ارسال: #14
 (Print Post)
چقدر جالب،
من کلی از این ماجرا رنج می بردم و می برم. دو سال پیش با اسراربه این موضوع، پزشکم من فرستاد برای تست تمرکز و بخاطر سپاری. نتیجه تست بعد از دو ماه که مشخص شد. من تمرکز خوبی داشتم و کلا نمره بالای آوردم. با اینکه تست و گروه تست حتی به زبان مادری هم نبود.
آقا جان حل نشد که نشد. دیگه سرکار هم می دانند من کلماتی استفاده می کنم که از نظر آوا شاید یکی باشه اما معنیش فرق می کنه یا در حرف زدن معنی کلمه یا قسمتی از جمله درسته اما مال یک زبان دیگه هست. جالبه که در نامه اداری هم از این سوتی ها دارم. البته معمولا وقتی خسته ام بیشتر اما خوب اذیت می کنه. مخصوصا وقتی طرف مقابل زیاد نشناست یا اولین تماس ها باشه،من فکر میکنم طرف میگه این کیه دیگه!! دیوانست. البته کلا این موضوع همیشه هست اما گذرا در دو یا سه ماه گذشته نگارشی پیش نیامده هرچند که من برای اینکه پیش نیاد در نگارشی وسواس خرج میدم و چند بار می خونم و به نوشته فکر می کنم. اما کلامی نمیدونم چون خودم متوجه نمی شم. icon_biggrin
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Star مشکلات تعادلی naazanin 30 9,611 2017/05/19 04:58 PM
آخرین ارسال: ali2000
Rainbow مشکلات جدید و عوارض نادر toktam* 22 7,943 2016/01/18 01:36 AM
آخرین ارسال: toktam*
  بررسی توکسین بوتولینوم برای حل کردن مشکلات مثانه در بیماران ام اس zenith 3 1,915 2013/09/13 06:15 PM
آخرین ارسال: hamdam

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان