•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • ...
  • 9
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ایا در گزینش استخدامی ابتلا به ام اس را در میان بگذارم؟
شکر خدا و با تشکر از همه دوستان
امروز ابلاغمو تحویل دادم هفته بعد شروع به کار و حکمم رو می زنند
دوستان خیلی بهم کمک کردید واقعا ممنون از توجه و دلگرمی شما عزیزان
یا حق
با همین دیدگان اشک آلود
از همین روزن گشوده به دود
به پرستو به گل به سبزه

درود
 تشکر شده توسط : nahid , neda.n , meysam2 , mari , e.ehsan , Ermia , arezooo82 , pariya1361
معلومه که نگی بهتره
 تشکر شده توسط : pariya1361
خیلی خوشحالم پایا جان

آقایون بدونن که کسی امکان نداره نفهمه خر که نیستن اصلا هم شک نکنین،دروغ نگین چون ضایع میشین

شرکت های خصوصی و یا شرکت هایی که با کارت پایان خدمت کاری ندارن رو نمیگم.

خانوم ها هم خیالشون راحت که هیچ کس تا زمانی خودشون حرفی نزنن کسی نمیفهمه.

پایا سربلند باشی عزیزم
 تشکر شده توسط : PAYA , arezooo82 , pariya1361
دوستانی که معاف شدن سر این داستان اصلا دروغ نگن چون از رو کارت مشخصه

خدا رو شاهد میگیرم سر این داستان کارت معافیت چند تا کار درست و درمون دولتی و حتی دوتا بانک ردم کردن تو مرحله آخر

خوش به حال خانوما که خیلی راحت میتونن پنهون کنند کسی هم کاری نداره و اگه تابلو نشه نمیفهمه

به خدا من 3 ساله هیچ مشکلی ندارم ولی تو مملکتی که برای آدم به قول خودشون سال کار نیست حالا بیا حساب مارو بکن با این برچسبی که بهمون زدنrolleyes
 تشکر شده توسط : FBF , PAYA , arezooo82 , pariya1361
نگیدددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددد
دارم دلشوره میگیرم
چقدر دنیات ازم دوره
پس چرا هیچ بارونی
تورو از من نمیشورهsad2sad2
 تشکر شده توسط : امین , pariya1361
مساله این نیست که بگم بهتره یا نه... مسائل پزشکی شما جزء خصوصی ترین مسائل زندگی شما محسوب میشه. هیچ کس حق نداره حتی از پزشکتون راجع بهش تحقیق کنه مگر اینکه شما رضایت داشته باشید. پزشکتون هم بدون اجازه شما حق نداره به کسی راجع بهش بگه.
منظورم اینه که اگه کسی یا ارگانی به خودش اجازه میده که راجع به اینجور چیزها ازتون سوال کنه اصلا به صورت بنیادی کارش اشتباهه.
اگه اونها از کارمندشون انتظار مهارت بدنی خاصی رو دارن خب چک کنن ببینن اون مهارت و توانایی رو داره یا نه.
پنهان کردن این مساله در محل کار -اگه این رو صلاح میدونید- حق شماست. همه جای دنیا این حق بیماره. پس لطفا عذاب وجدان نداشته باشید. اونی که داره اشتباه میکنه و کارش غیراخلاقیه کسیه که اینجوری ازتون میپرسه "آیا شما ام اس دارید؟"
... I'm a fighter ...
"از پیش غصه خوردن ، دوبار غصه خوردن است."
 تشکر شده توسط : paeazan , پروانه , pariya1361
كار خوب پيدا بشه حال سر گفتن ا نگفتنش استخاره ميكنمconfused
والله الان هر كجا كه ميري پي كار استخدامي گير نمياد همه جا پارتي هستش تازه بعد كلي دوندگي و كاريابي رفتن و هزارتا مدرك جلوشون گذاشتن يه كاري برات پيدا ميكنن كه ادم سالم اش با اون ساعت كاري و حقوق و مزاياش بعد چند ماه اوراق ميشه چه برسه به ماهااا angry2
تازه تو مصاحبه هاشم از ادم هزار تا انتظار و توقع دارن انگار قراره چقدر حقوق بدن يا قراره تو سازمان هوافضا كار كنيمlaughing3
خلاصه اگه بيماري و هم بگيد كه بهونه اي ميشه برا رد كردنتون من موندم اين جماعتي كه مبتلا به بيماري هستن از كجا بايد خرج زندگيشون و در بيارن؟icon_cry
برا كار ماها رو كنار ميزارن...برا ازدواج ماها رو كنار ميزارن خوب چرا خودشون و خسته ميكنن يك بار همه بيماران و جمع كنن بفرستن به يه سياره ديگه كلا ماها رو نبينن بهتره تا اينكه ببينن و له مون كننconfused
در این خاک, در این خاک
در این مزرعه ی پاک
به جز عشق, به جز مهر
دگر بذر, نَکاریم...!
 تشکر شده توسط : ehlam , امین , مینا غلامنژاد , سها , hyd69hyd , samiramiss , pariya1361
من نزدیک دو ماهه که یه شرکت خصوصی دارم کار میکنم
صد البته که موقع استخدام شدنم چیزی در ارتباط با بیماریم نگفتم.دلیلیم نداره که بگم.
از بین 3 نفر که تو دورشون انتخاب کرده بودن در نهایت من رو جذب کردن
چرا بچه ها انقد خودتون رو دست کم میگیرین
الان 9 ساعت در روز کار میکنم
بخدا خودم اولم باور نمیشد که بتونم !چون من روزای بعد از تزریق مشکلات خاص خودم رو دارم با وجودی که خیلی وقته دارومو دارم استفاده میکنم
اینو دارم به کسایی میگم که زندگیشون فقط این شده که به ام اس گیربدن
مهم ارادست
اینکه تو بخوای
استارتشو بزنی.....
اراده چیزی جز همت و پشتکار ما واسه بدست آوردن خواسته هامون نیس
ﭼﻘﺪﺭ ﺩﻭﺳﺖ ﺩﺍﺷﺘﻨﯽ ﻫﺴﺘﻨﺪ٬ ﺁﺩﻣﻬﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﺷﺒﯿﻪ ﺣﺮﻓﻬﺎﯾﺸﺎﻥ ﻫﺴﺘﻨﺪ...
 تشکر شده توسط : FBF , رامنا , پروانه , مینا غلام نژاد , pariya1361
(2013/08/03, 08:07 PM)پروانه نوشته است: كار خوب پيدا بشه حال سر گفتن ا نگفتنش استخاره ميكنمconfused
والله الان هر كجا كه ميري پي كار استخدامي گير نمياد همه جا پارتي هستش تازه بعد كلي دوندگي و كاريابي رفتن و هزارتا مدرك جلوشون گذاشتن يه كاري برات پيدا ميكنن كه ادم سالم اش با اون ساعت كاري و حقوق و مزاياش بعد چند ماه اوراق ميشه چه برسه به ماهااا angry2
تازه تو مصاحبه هاشم از ادم هزار تا انتظار و توقع دارن انگار قراره چقدر حقوق بدن يا قراره تو سازمان هوافضا كار كنيمlaughing3
خلاصه اگه بيماري و هم بگيد كه بهونه اي ميشه برا رد كردنتون من موندم اين جماعتي كه مبتلا به بيماري هستن از كجا بايد خرج زندگيشون و در بيارن؟icon_cry
برا كار ماها رو كنار ميزارن...برا ازدواج ماها رو كنار ميزارن خوب چرا خودشون و خسته ميكنن يك بار همه بيماران و جمع كنن بفرستن به يه سياره ديگه كلا ماها رو نبينن بهتره تا اينكه ببينن و له مون كننconfused

کاملا تایید میشه حرفتون

(2013/08/03, 08:56 PM)naazanin نوشته است: من نزدیک دو ماهه که یه شرکت خصوصی دارم کار میکنم
صد البته که موقع استخدام شدنم چیزی در ارتباط با بیماریم نگفتم.دلیلیم نداره که بگم.
از بین 3 نفر که تو دورشون انتخاب کرده بودن در نهایت من رو جذب کردن
چرا بچه ها انقد خودتون رو دست کم میگیرین
الان 9 ساعت در روز کار میکنم
بخدا خودم اولم باور نمیشد که بتونم !چون من روزای بعد از تزریق مشکلات خاص خودم رو دارم با وجودی که خیلی وقته دارومو دارم استفاده میکنم
اینو دارم به کسایی میگم که زندگیشون فقط این شده که به ام اس گیربدن
مهم ارادست
اینکه تو بخوای
استارتشو بزنی.....
اراده چیزی جز همت و پشتکار ما واسه بدست آوردن خواسته هامون نیس

واسه شما که خانم هستین حرفش راحته
البته کار تو شرکت خصوصی برای 600 تومن حقوق مساله ای نداره چون کاری با کارت پایان خدمت ندارن
مساله ما اقایون این کارت پایان خدمتمون هستش که تابلومون میکنه
به عنوان کسی که فوق دارم و درس خوندم تا یه جای خوب کارکنم اگه نتونم برم خارج از کشور به بهانه تحصیل
موندنی باشم به احتمال زیاد میرم کارت معافیتم رو ابطال میکنم و دو سال میرم خدمت
چون هیچ مشکل جسمی نداشتم شکر خدا
ولی اینا از روی کارت خیلی راحت میفهمن
آقایون درزوغ نگن
خودم به شخصه راستشم گفتم پزشک معتمد هم قبولم کرد که مشکلی ندارم
ولی هر سری ترجیح میدادن ریسک نکنن و ردم میکردن
دوستان عزیز الان 4 ماهه شروع به کار کردم و طبق اطلاعاتی که به دست اوردم دانشگاه علوم پزشکی که منو استخدام کرده از قبل به مسول بخش در مورد بیماری من خبر داده و پیش از اومدنم اوازه بیماری به اینجا رسیده
الان از اینکه بیماری خودمو پنهان نکردم خیلی خوشحالم من بیماری خودمو گفتم وبه خدا واگذار کردم و خدا ...
به نظرم می رسه که بازی برد برد کردم با گفتنم اگه استخدام می شدم که چه خوب اگه نمی شدم خدا جایی دیگه چیز دیگه ای رو بهم می داد
فعلا یا حق
با همین دیدگان اشک آلود
از همین روزن گشوده به دود
به پرستو به گل به سبزه

درود

•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5