•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 9
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ایا در گزینش استخدامی ابتلا به ام اس را در میان بگذارم؟
من که استخدام رسمی هستم ولی بهیچ عنوان موضوعو نگفتم وسعی میکنم نگم تا روزی که مجبور بشم بگم.از نظر من بهتره نگی.متاسفانه راحت میتونن بخاطر هیچ!عذر شما رو بخوان و جا رو واسه آشناهاشون خالی کنن!
 تشکر شده توسط : ابراهیم , paeeze , PAYA , ساغر , arezooo82 , مینا غلامنژاد , pariya1361
سلام
دوستان با توجه به کارت معافیتم برا مصاحبه که رفتم پرسیدن علت معافیت چی بوده که من گفتم که ام اس دارم
برام دعا کنید قبولم کنند چون واقعا از بی برنامگی زندگیم در رنجم
یا حق
با همین دیدگان اشک آلود
از همین روزن گشوده به دود
به پرستو به گل به سبزه

درود
 تشکر شده توسط : nahid , hilda , یه غریبه , آقا صادق , arezooo82 , pariya1361
منم سرکار میرم اما چون مشکلی ندارم و سالمم نگفتم که همچین مشکلی داشتم چون واقعاً تاثیر داره گفتنش به نظر من نباید اینطوری باشه که به ماها کار ندن اما خوب متاسفانه اینطوریه angry2
دردهایت را دورت نچین تا دیوار شود .......
زیر پایت بگذار تا پله شود .....
 تشکر شده توسط : آقا صادق , ابراهیم , pariya1361
ببخشید دوستان من متوجه نشدم چه جوری از طرف محل کار بیمه رو از تامین اجتماعی به خاص تبدیل کنم؟؟؟ من خدمات درمانی خاص دارم. اگه برم سر کار، خودشون نمیتونن از طریق اینترنت متوجه شن که من خدمات درمانی خاص دارم؟؟؟مشکل پیش نمیاد؟
 تشکر شده توسط : ابراهیم , PAYA , pariya1361
به دلیل اینکه اطمینان از واقع بینی و منطقی بودن مخاطب نداریم
صلاح نیست که بگوئیم
ولی در مجموع چون ریش و قیچی دست اناست سعی کنیم اولین و آخرین پنهان کاری باشه
چون اصلا ام اس و ابتلا به اون دلیلی برای دروغ گفتن نیست اصــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــلاً
!.........The world is full of nice peaple, if u can't find one, Be One
دنيا پُر از آدم هاى خوبه ولى اگه نتونستى حتى يكى از اونها رو پيدا كنى، لااقل خودت خوب باش!.........

تشکر شده توسط : seyyed reza , PAYA , pariya1361
[/color][/size]ابراهیم جان من با نظر شما موافقم اگه بعدا مشگلی پیش نیادconfused2confused2confused2confused2
خدایا بینهایت دوستت دارم[تصویر:  h6827_2.gif]
 تشکر شده توسط : shaytoon , PAYA , pariya1361
فعلاً تا وقتی که دید جامعه نسبت به ماها خوب نیست نباید بگیم چون فقط ایجاد مشکل میکنه
تا وقتی که اطلاعات مردم تو این زمینه کاملتر بشه که همه ی سعی ما هم همینه که دید مردم رو عوض کنیم تا الانم خیلی تلاش کردیم
وقتی کسی فکر میکنه یکی که ام اس داره میوفته میمیره دیگه شما تا آخرشو بخونین
وقتی میتونیم راحت اینو مطرح کنیم که این فکرا از ذهن مردم پاک بشه
دردهایت را دورت نچین تا دیوار شود .......
زیر پایت بگذار تا پله شود .....
 تشکر شده توسط : shaytoon , PAYA , pariya1361
ببخشید دوستان من متوجه نشدم چه جوری از طرف محل کار بیمه رو از تامین اجتماعی به خاص تبدیل کنم؟؟؟ من خدمات درمانی خاص دارم. اگه برم سر کار، خودشون نمیتونن از طریق اینترنت متوجه شن که من خدمات درمانی خاص دارم؟؟؟مشکل پیش نمیاد؟
 تشکر شده توسط : PAYA , pariya1361
بچه ها من موقع دانشگاه تو فرم ثبتنام نوشتم ام اس دارم حالا میترسم تو بیمارستان بخوام استخدام بشم نزارن راستی واسه استخدامی فقط مدرک رو میبینن یا این برگه ها ثبتنام رو هم میبینن که نوشتم ام اس دارم؟
گاهی مرا یاد کن...
من همانم که اگر ساعتی از من بی خبر بودی آسمان را به زمین میدوختی
من هم موافقم گفته نشه.... بگی باید قیده کارو بزنی ی ی ی ی ی angry2angry2angry2angry2angry2angry2
دارم دلشوره میگیرم
چقدر دنیات ازم دوره
پس چرا هیچ بارونی
تورو از من نمیشورهsad2sad2

•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...