•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 5
  • 6
  • 7(current)
  • 8
  • 9
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ایا در گزینش استخدامی ابتلا به ام اس را در میان بگذارم؟
اگه با دونستن بیماری خاص بیمه نکنن خوب چه کاریه آدم بگه ؟
خوب دکتر تاریخ تشخیص قطعی رو بزنه بعد از بیمه و بگه قبلش CIS (مرحله پیش از ام اس) بوده ! یا بگو دارو دادن ولی نگفته بودن چیه ،نمیدونستم ام اسه یا خاصه و.... !

مگه سینووکس شما چه خرجی برای اونا داره که بگن چرا زودتر نگفتی ؟
بیمه فوقش پول سالی دوبار آزمایش کبدی و ویزیت و ام آر آی سالی یه بار رو بده ، سینووکس هم که ارزون شده . خرجی نداره که .icon_cry

بیمه تامین اجتماعی هم که پول میگیره پیشاپیش .
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : مریییم , cloner , pariya1361
دخترایی که مجرد وبیکارن تاوقتی سر کار نرن بیمه پدرشونن وقتی برن سرکاربیمه پدرشون قطع میشه وازمحل کاربیمه میشن پس کلا بهتره چیزی نگین اگه میتونین هزینه آمپولاتونوبدین دیگه اون موقع سر کارمیرین وپولدارین پس نگران نباشین
 تشکر شده توسط : cloner , مریییم , pariya1361
(2014/06/30, 03:25 PM)cloner نوشته است:
(2014/06/30, 03:22 PM)کارین نوشته است:
(2014/06/30, 01:59 PM)مریییم نوشته است: من چون هنوز از طرف اداره بیمه نشدم دارم کارای تامین اجتماعی برا بازنشتگی و از کار افتادگی رو بصورت آزاد انجام میدم
برا کمسیون پزشکی هم رفتم ازم پرسیدن بیماری خاص و سابقه بستری شدن داری گفتم نه
ازشون پرسیدم من بیمه درمانی دارم و نمیخوام این معاینات برا چی هست گفتن از کارافتادگی داره بیمت
حالا من نمیدونم کار درستی کردم از بیماریم به تامین اجتماعی واسه بازنشستگی از کارافتادگی نگفتم؟بعدا برام مشکل ساز نشه؟
و اینکه چقدر سخت بود که دروغ به این بزرگی رو گفتم !

عزیزم شرمنده این رو میگم اما کاش دروغ نمیگفتی درسته که باید شرایط کار رو برای بیماران خاص فراهم کنن اما این موضوع هیچ دروغی رو توجیه نمیکنه .هرچند شاید منم دارم شعار میدم.شاید اگه جای تو بودم منم همین دروغ رو به زبون می آوردم حالا جای تو نیستم شدم معلم اخلاقHuh
ببخشید من رو ولی اینا همش شعاره
این که ما نمیگیم بیماریمونو دروغ نیست وفقط حقیقت رو نمیگیم
چه لزومی داره که حقیقت رو به افرادی بگیم که حتی ذره ای درکش نمیکنن و اگه مشکلی هم نداشته باشیم برامون مشکل تراشی میکنن؟!!
گفته نشه بهتره تا زمانی که حالمون خوبه و کسی این قضیه رو نمیتونه بفهمه گفته نشه بهتره
البته این نظر منه با احترام به نظر شما کارین عزیز
اختیار دارین خیلی هم ممنون شاید من اشتباه میکنم
تا توانی رفع غم از چهره ی غمناک کن
در جهان گریاندن آسان است اشکی پاک کنagreement2love51
 تشکر شده توسط : pariya1361
نه نگو چون صداقت کار دستت میده هونام خیلی راحت میگن نه
 تشکر شده توسط : حکمت خدا , 0MID , pariya1361
بگو..من گفتم نه محل کار مشکل دارم نه واسه بیمه، همکارامم هوامو دارن
تازه اگه بگی تو دفترچه بیمت کد بیماری خاص میزنن بهتره واسه دارو گرفتن
پس بگی بهترهagreement2

(2014/07/03, 01:59 AM)کارین نوشته است:
(2014/06/30, 03:25 PM)cloner نوشته است:
(2014/06/30, 03:22 PM)کارین نوشته است:
(2014/06/30, 01:59 PM)مریییم نوشته است: من چون هنوز از طرف اداره بیمه نشدم دارم کارای تامین اجتماعی برا بازنشتگی و از کار افتادگی رو بصورت آزاد انجام میدم
برا کمسیون پزشکی هم رفتم ازم پرسیدن بیماری خاص و سابقه بستری شدن داری گفتم نه
ازشون پرسیدم من بیمه درمانی دارم و نمیخوام این معاینات برا چی هست گفتن از کارافتادگی داره بیمت
حالا من نمیدونم کار درستی کردم از بیماریم به تامین اجتماعی واسه بازنشستگی از کارافتادگی نگفتم؟بعدا برام مشکل ساز نشه؟
و اینکه چقدر سخت بود که دروغ به این بزرگی رو گفتم !

عزیزم شرمنده این رو میگم اما کاش دروغ نمیگفتی درسته که باید شرایط کار رو برای بیماران خاص فراهم کنن اما این موضوع هیچ دروغی رو توجیه نمیکنه .هرچند شاید منم دارم شعار میدم.شاید اگه جای تو بودم منم همین دروغ رو به زبون می آوردم حالا جای تو نیستم شدم معلم اخلاقHuh
ببخشید من رو ولی اینا همش شعاره
این که ما نمیگیم بیماریمونو دروغ نیست وفقط حقیقت رو نمیگیم
چه لزومی داره که حقیقت رو به افرادی بگیم که حتی ذره ای درکش نمیکنن و اگه مشکلی هم نداشته باشیم برامون مشکل تراشی میکنن؟!!
گفته نشه بهتره تا زمانی که حالمون خوبه و کسی این قضیه رو نمیتونه بفهمه گفته نشه بهتره
البته این نظر منه با احترام به نظر شما کارین عزیز
اختیار دارین خیلی هم ممنون شاید من اشتباه میکنم

وقتی بیمه ندونه مریضی داروتو تایید نمیکنه خب
روزام سخته ولی دنیام شیرینicon_cryicon_cry
اگه جای دولتی اصلا نباید گفت. چون راحت آدمو رد میکنن. ولی اگه بعد از استخدام متوجه بشن دیگه کاری ندارن.
ارزش ماورایی هرکس، به اندازه حرفهاییست که برای نگفتن دارد...
 تشکر شده توسط : cloner , 0MID , pariya1361
همینطوریش به زور کار پیدا میشه اگه بفهمن که مریضم هستی که دیگه هیچی . جای دولتیم که بای بری فقط پارتی میخاد
گاهی سکوت برای بقا لازمه ؛نشکونش
 تشکر شده توسط : 0MID , pariya1361
چه مریض باشی چه نباشی پارتی که باید باشه، من الان تو شهرداری مشغول به کارم
قبل از اینکه قرارداد ببندم همش فکر می کردم نباید بگم ولی گفتم و هیچ اتفاقی نیفتاد
روزام سخته ولی دنیام شیرینicon_cryicon_cry
 تشکر شده توسط : 0MID , pariya1361
اگه توی گزینش شرط سلامت کامل قیدشده باشه و اگه نشانه ظاهری مث عدم تعادل یا لنگ زدن یا خشکی عضلات نداشته باشید اعلام داشتن بیماری ضروری نیست.......چون بعد از سه ماه که از بیمه شما گذشت میتونید با اعلام بیماری و تایید پزشک معالج واسه از کار افتادگی اقدام کنید.....
که میتونید از حداقل حقوق تامین اجتماعی برخوردار بشد.........
البته الان شرایط از کارافتادگی خیلی سخت شده..........
صبر کن سهراب! آری… تو راست می گویی آسمان مال من است پنجره،فکر،هوا،عشق،زمین،مالِ من است!
اما سهراب تو قضاوت کن، بر دل سنگ زمین جای من است؟! من نمی دانم که چرا این مردم، دانه های دلشان پیدا نیست…
صبر کن سهراب! قایقت جا دارد؟ من هم از همهمه ی داغ زمین بیزارم
(2014/07/06, 11:41 AM)محمد جواد نوشته است: چه مریض باشی چه نباشی پارتی که باید باشه، من الان تو شهرداری مشغول به کارم
قبل از اینکه قرارداد ببندم همش فکر می کردم نباید بگم ولی گفتم و هیچ اتفاقی نیفتاد

یعنی چون پارتی داشتید اتفاقی نیفتاد ؟
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 5
  • 6
  • 7(current)
  • 8
  • 9
  • بعدی