•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 4
  • 5
  • 6(current)
  • 7
  • 8
  • 9
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ایا در گزینش استخدامی ابتلا به ام اس را در میان بگذارم؟
ممنون کارین عزیز
منم بعدش پشیمون شدم و گفتم کاش یه مشورتی میکردم
در هر صورت فعلا شرایطم جوری نیس تا بخوام از کار افتادگی استفاده کنم و ام اس هم به عنوان یه بیماری خاص به حساب نمیاد
اگه ببینم مشکل سازه خیلی زود اعلام میکنم بیماریمه

مسوولاش جوری صحبت میکنند انگار هر کی بیماری داره و بیمه میخواد بشه زود میخواد از کار افتادگیش استفاده کنه
ولی وقتی من دفترچه درمانی پدرم استفاده میکنم چرا بیماریمو براشون بگم
من بیشتر نگران اینم که نگفتن بیماریم به بیمه تامین اجتماعی یه جور تخلف به حساب بیاد و رو سابقم مشکل ایجاد کنه
 تشکر شده توسط : cloner , nahid , کارین , pariya1361
مگه آدم وقتی بیمه شد ، بعدا نمیتونه بگه دچار بیماری شدم که از مزایای بیمه خاص استفاده کنه ؟
این که نگفتی بستری شدم ضرری به کسی نمی رسونه نگران نباش. بعدها برای بیمت هر کاری بهتره انجام بده.

این که بگیم بیمار نیستیم معنیش اینه که برای انجام کار آماده و تواناییم. این دروغ نیست. مگر اینکه ناتوان از انجام کار باشیم. ( اینو برای استخدام میگم )
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : cloner , مریییم , pariya1361
اصلا چه ربطی به بیماری داره?ما که چیزیمون نیس
تازه من بیشتر وقتا یادم میره ام اس دارم ومیخام پلیس +10 استخدام شمangel
 تشکر شده توسط : مریییم , kohedard , pariya1361
ناهید جون منم میخوام هر موقع بیماری واقعا ناتوانی ایجاد کرد بیماریمو بگم
این سوال شما هم سوال من هست که بعدا مگه نمیشه بیماریمو بگم اگه الان نگفتمconfused2
 تشکر شده توسط : nahid , kohedard , pariya1361
(2014/06/30, 03:27 PM)مریییم نوشته است: ...... تامین اجتماعی یه جور تخلف به حساب بیاد و رو سابقم مشکل ایجاد کنه
مرییم عزیز در این جور موارد کمی زیرکی به خرج باید بدیم،حتی اگر بخوان بهتون بگن چرا بیماریتونو نگفتین شما میتونین بگین که من فکر نمیکردم که مهم باشه و واقعا هم همینطوره درسته؟؟شما که خدارو شکر مشکلی ندارین..

با ناهید خانم هم کاملا موافقم..
 تشکر شده توسط : nahid , مریییم , kohedard , pariya1361
(2014/06/30, 03:33 PM)nahid نوشته است: مگه آدم وقتی بیمه شد ، بعدا نمیتونه بگه دچار بیماری شدم که از مزایای بیمه خاص استفاده کنه ؟
این که نگفتی بستری شدم ضرری به کسی نمی رسونه نگران نباش. بعدها برای بیمت هر کاری بهتره انجام بده.

این که بگیم بیمار نیستیم معنیش اینه که برای انجام کار آماده و تواناییم. این دروغ نیست. مگر اینکه ناتوان از انجام کار باشیم. ( اینو برای استخدام میگم )

اگه بعدا بگی نمیشه ازمزایای بیمه استفاده کرد چون نامه ازدکترمیخوان واینکه مشخص کنه چه مدته بیماری .. مگه اینکه ازطرف محل کاربیمه نشی وفقط تکمیلی بیمه ت کنه دراینصورت میشهUndecided
 تشکر شده توسط : مریییم , kohedard , pariya1361
اگه واقعا اینجور که سودابه جان میگه هست باید برم بگم و یه جور درستش کنم
باز نمیدونم کی واقعا جوابشو میدونه
چون تاریخ بیماریم قبل بیمه میشه
الانم بخاطر همین خیلی ذهنم مشغول شده
 تشکر شده توسط : kohedard , tinookhe , pariya1361
(2014/06/30, 03:33 PM)nahid نوشته است: مگه آدم وقتی بیمه شد ، بعدا نمیتونه بگه دچار بیماری شدم که از مزایای بیمه خاص استفاده کنه ؟

اگه قبل بیمه شدن بیمار باشی عمرابشه شرایط بیمه خاص رو گرفت,
من خودم یه چند ماهی بیمه ام قطع شده بود,باکلی زرنگی تونستم خودم خودمو بیمه کنم,پزشک معتمد هم معاینه کرد هیچی نفهمید,
البته تو اداره بیمه بهم زیاد گیر ندادن و همکاری کردن,یعنی روی کاغذدقیقا یک روز قبل فهمیدن مریزیم,بیمه شدم,
ولی فقط هرجارفتم گفتم چیزیم نیست سالمم,اگه پزشک معتمد میفهمید که...
خدا مرا مورد لطفش قرارداده...
 تشکر شده توسط : nahid , kohedard , pariya1361
من الان بیمه درمانی پدرم هستم و تحت نظر اون هستم
الان برا کار افتادگیش هست که منو به کمیسیون پزشکی معرفی کردن کلا روالش همینه
با آزمایش و معاینه هم چیزی از بیماریم نفهمیدن
 تشکر شده توسط : kohedard , pariya1361
کسی از ام اس بگه استخدامش نمیکنن و باید مواظب باشید لو نره
 تشکر شده توسط : pariya1361

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 4