امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاریخچه ام اس سنتر
بچه ها من به همتون افتخار میکنم به این همه دوست خوب که تمام هم و غم خودشون رو گذاشتن برای اینکه به من و امثال من کمک کنن
متشکرم
love51love51love51love51love51love51love51love51love51love51love51love51love51love51love51love51love51love51love51love51love51love51love51love51love51love51love51
صبورانه در انتظار زمان بمان، هر چیز در زمان خود رخ می دهد. حتی اگر باغبان، باغش را غرق آب کند، درختان خارج از فصل خود، میوه نمی دهند.
 تشکر شده توسط : hamid , arezoo_azizi , yummy , نازلی , Ghost , Pooya.N , chipchip , Majid
مدتی بود تو اینترنت دنبالمطالبی در مورد ام اس و داروهای پیشنهادیشون می گشتم برای درمان علائم
تااینکه به یک تبلیغ درمورد درمان قطعی ام اس رسیدم به اسم جلنیا 1 که فقط سیصد هزارتومان قیمتش بود
در ادامه تشکرهای زیادی از این دارو نوشته شده بود از اقصی نقاط کشور و از فروشنده تشکر کرده بودند و چه هندونه هایی زیر بغل فروشنده گذاشتن
باور نکردم و بی خیال شدم تا اینکه دیگه از علایم ام اس و مشکلات حرکتی که روز به روز برام بیشتر و بیشتر میشدخسته شده بودم به این نتیجه رسیدم که با این همه خرجی که دارم و تا حالا برای ام اس هزینه کردم سیصد هزار تومان اصلن پولی نیست که بهش فکر کنم و این روش روهم امتحان کنم
خلاصه اردیبهشت ماه سال 91(سال جاری) بود که رفتم این دارو رو خرید اینرنتی کنم دیدم سایت روبستن و بعد کلی پیگیری رسیدم به ام اس سنتر بعد از خوندن مطالبش به اون علاقمند شدم و ثبت نام کردم بعد از ثبت نام مدیریت برام خوش آمد نوشت و پیام خوش آمد مدیریت محترم سایت مرضیه خانم اولین پ خ خوش آمد برام نوشت که شروع آشنائیم با ایشان شد بعد مدتها بطور اتفاقی با اتاق چت سایت آشنا شدم که با نازنین امیری عزیز و نم نم با سایر دوستان گلم آشناشدم جو صمیمی سایت منو مصمم تر کرد که بیشتر پیگیر درمان و مبارزه با ام اس و عوارضش باشم
در یک قدمی زمینگیر شدن بودم و فلجی کامل که شرکت در دیدارها و ادامه درمان با روحیه مضاعف که انجمن بهم هدیه داده بود باعث شد تا امروز روند رو به رشد بهبودی رو در خودم حس کنم الان اکثر اوقات بدون کمک راه میرم جز در مواردی که خیلی خسته باشم نیاز به کمک در حرکت پیدا میکنم البته فعالیت بدنیم فوق العاده زیاده و دوستان و همکارام نمیتونن پا به پام کار کنن و از من زودتر خسته میشن روزی که احساس خستگی دارم مطمئنا خیلی فعالیت جسمی داشتم به هر حال این روند رو به رشد رو بهبود رو مدیون انجمن و دوستان خوبم تو انجمن میدونم و دوستان بسیار خوب و واقعی تو انجمن پیدا کردم و به دوستام اضافه شدن
الان اینقدر معتاد و وابسته به انجمن شدم که اگه روزی وارد سایت نشم انگار چیزی رو گم کردم و ....
خلاصه کلام مخلص هم دوستان انجمن هستم از مدیرا تا اعضا ما بهتر از هر کسی خودمون درک میکنیمو به داد هم میرسیم

به امید روزی که درمان قطعی ام اس پیدا بشه
!.........The world is full of nice peaple, if u can't find one, Be One
دنيا پُر از آدم هاى خوبه ولى اگه نتونستى حتى يكى از اونها رو پيدا كنى، لااقل خودت خوب باش!.........

تشکر شده توسط : yummy , hamid , نازلی , Ghost , arezoo_azizi , parisa2011 , Pooya.N , chipchip , Majid , baha90 , هلما , nazaninamiri70
من فقط میتونم بگم ممنون که هستید تا ما باهم باشیمicon_questionمن حدود 1ونیم سال پیش که بدترین حمله را داشتم اتفاقی وقتی تو اینترنت با سایت اشنا شدم اولش از حظور وحشت داشتم.اما کم کم خونه امید من شد اینجاsad2دیگه بعد اون روز نه از ام اس ترس دارم نه از حمله.چون شماها رودارمicon_questionlove28سپاسگذارم
[ثبت احوال در شناسنامه ام همه چیز را ثبت کرده است جز احوالم را .. !![
 تشکر شده توسط : yummy , نازلی , hamid , Ghost , arezoo_azizi , Pooya.N , chipchip , Majid , ابراهیم
من هم از این سایت و تمام اعضا وتیم مدیریتش صمیمانه تشکر میکنم چون نه تنها بیماری پسوریازیس من ، بلکه خودم و زندگیم هم توسط این سایت متحول شد .
پاینده و سرفراز باشید .... icon_questionicon_questionicon_question
 تشکر شده توسط : yummy , arezoo_azizi , parisa2011 , hamid , پویش , فرناز , Pooya.N , chipchip , Majid , ابراهیم
اول ازهمه خدا رو بخاطر الطافی که به من داشته شکرمیکنم وبخاطر دوستان خوبی که به من هدیه نموده دوستانی که به واسطه بیماریم باهاشون آشنا شدم.خواهروبرادرانی که ندیدمشون اما ماننداعضای خونواده ام برام عزیز ومحترم هستندامیدوارم همشون درهمه مراحل زندگی درجاده ای همواردرسایه عنایات حضرت حق طی طریق کنند وهرگز ابرغم وغصه بردلشون سایه نیفکندicon_questionicon_questionicon_questionicon_question
بعداز تشخیص بیماریم درشهریور87بارها قصدداشتم به سراغ اینترنت برم ودرموردبیماریم سرچ کنم اما هربار به دلایلی موقعیت جورنمی شد.حتی چندین بار واژه ام اس را تایپ کردم اما بدلایل مشغله های کاری منصرف می شدم.بابیماریم کناراومده بودم امانیاز داشتم راجع به بیماریم با کسی حرف بزنمsad2sad2با خونواده نمیشدچون احساس میکردم حرفهام ناراحتشون میکنهangry2angry2تحمل غصه های مامانم رو نداشتم.درمقابل امکان حضوردر جلسات انجمن ام اس هم بدلایلی برام فراهم نبود.چندباراز داداشم راجع به انجمن شنیده بودم اما وقت نکردم بیام تا غروب روزی که دوستان زحمت حضوردربرنامه ماه عسل راکشیدند بعداز برنامه همون شب یا فردای اون روز به سراغ اینترنت رفتم وسرچ کردم وعضوشدم؛آشنایی با این انجمن رو من بهترین هدیه ای که خداوند دراون ماه رمضان به من داد می دونم.بعداز اون با خوندن مطالب جذابیت انجمن روز به روزبرام بیشترشد.خوندن مطالبی که سخن ازجو صمیمی وبه دورازغل وغش دوستان می گفت.دیگه واقعا به اینجامعتادشده بودم.توی خونه هروقت گمم میکردند همه می خندیدن ومیگفتندمعلومه کجاس!!اینکه سوال نداره توی انجمنهconfusedconfusedازهمه دوستانی که به هرنحوه برای ایجاد وتداوم این محیط صمیمی زحمت کشیدند کمال تشکروقدردانی رو دارم.امیدوارم همیشه همیشه درهمه امورشان با موفقیت همراه باشند.icon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionکاش میشد هیئت مدیره محترم که دسترسی دارند از دوستان قدیمی انجمن خبری بگیرند واز سلامتیشون جویا شوند.icon_questionicon_questionicon_questionاین دلگرمی است برای بقیه دوستان که بدونند اگر روزی روزگاری به دلیلی نیومدندیا خدای نکرده به مشکلی برخوردکردندکسانی درگوشه وکناربه یادشان هستند.بازهم ازهمگی بخاطرخوبیهایتان ممنونم
دردوعالم جلال ما زهراست/رمزتغییرحال ما زهراست/عیدبافاطمیه می آیدذکرتحویل سال مازهراست
السلام علیک ایتهاالصدیقه الشهیده

تشکر شده توسط : hamid , Pooya.N , yummy , chipchip , arezoo_azizi , Ghost , Majid , parisa2011 , ابراهیم
امروز بعد از ظهر فهمیدم خیلی چیزا رو به ام اس سنتر مدیونم sad2

الان قیافم بین این دو حالته love28sad2rolleyes
ما به این سه تا میگیم این دو تا!!!
Open Your Heart, I'm Coming Home
 تشکر شده توسط : hamid , yummy , parastoo joon , chipchip , mojdeh4398 , sargol , arezoo_azizi , Ghost , Majid , ابراهیم , nazaninamiri70
mscentermscentermscentermscentermscentermscentermscentermscentermscentermscentermscentermscenter
[تصویر:  setare1.gif]
 تشکر شده توسط : hamid , sargol , yummy , parastoo joon , arezoo_azizi , Ghost , Majid , ابراهیم , nazaninamiri70
سال 84که برای من بیماری ام اس تشخیص داده شدمن فکرمیکردم توی ایران فقط من ام اس دارم وهمه اش به خدامیگفتم خدایامن چه گناهی کردم که مبتلابه ام اس شدم تااینکه کم کم بااین بیماری راه اومدم وباهاش همزیستی مسالمت آمیزپیداکردم سال91توی اینترنت میخواستم درباره بیماری ام اس سرچ کنم که چشم من انجمن ام اس سنترافتادوعضوش شدم واینجاخواهروبرادارن بسیارعزیزی پیداکردم که ایشالاخداوندمتعال همگی شان راشفاکامل دهدمن ندیدهمه آنهارامن براداران وخواهران تنی خودم دوست دارم چه درخواب وچه دربیداری بیادخواهروبرادران همدردخودم هستم.innocent0001.gifinnocent0001.gifinnocent0001.gifinnocent0001.gifinnocent0001.gifinnocent0001.gifبه امیدسلامتی همگی
من بادیدن سایت ام اس سنترازیک طرف خوشحال شدم که این همه برادروخواهرپیداکردم وازطرف دیگه خیلی ناراحت شدم که علاوه برمن اینهمه بیمارام اسی درایران وجودداردSadsad2sad2sad2sad2sad2sad2sad2sad2
mscentermscentermscentermscentermscentermscentermscentermscentermscentermscentermscentermscentermscenterدست مدیران عزیزوناظرین عزیزدردنکندکه این سایت رادرست کردندوبرای این سایت زحمت میکشند.
دست آقاحمیدوسیناومجیدوفربودوسانازوسایناونازلی وپویاومه ساوهمه ی دوستان عزیزدردنکند
اے دنیا کے مسافر منزل تیری قبرھیں اے کر رھا ھیں جو تو دو دن کا یہ سفرھیں موت ھیں تیرا ان دیکھا ساتھی آچانگ تجھے نگل لے گا:ای مسافر دنیا خونه ی توقبر است ای که هرکاری میکنی سفر دو روزه هست مرگ رفیق ندیده ی تو است یکهو نفست رو می گیره
 تشکر شده توسط : chipchip , hamid , parastoo joon , arezoo_azizi , Ghost , Majid , parisa2011 , ابراهیم
ام اس سنتر برای من یه مرجع کامله که نه تنها راجع به بیماریم راجع به خیلی چیزای دیگم اطلاع کسب کردم.وقتی اوایل بیماریم تو اینترنت داشتم سرچ می کردم با این سایت اشنا شدم و واقعا دلمو قرص کرد.از هر نظر کامله و من وظیفه خودم می دونم که هم تشکر و خسته نباشید بگم و هم آرزوی سلامتی و خوشبختی برای مدیران سایت و همه کسانی که واقعا خالصانه زحمت می کشن و هم تمام دوستای گلم داشته باشم.icon_question
icon_questionگر نگهبان من آن است که من میدانم
شیشه را در بغل سنگ نگه می داردicon_question
 تشکر شده توسط : Ghost , hamid , ابراهیم
حمید عزیز و دوستان مدیران ام اس سنتر
پیروز و موفق باشید ...داشتن دوستانی چون شما و حضور در محیط دلنشین ام اس سنتر وافعا برایم خوشحال کننده است.
با همت و امید، ناتوانی خاطره ای بیش نخواهد بود.agreement2
 تشکر شده توسط : hamid , paeeze

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  هفتمین سالگرد تاسیس ام اس سنتر hamid 35 14,402 2017/08/13, 02:14 PM
آخرین ارسال: 68 mona
  هشتمین سالگرد تاسیس ام اس سنتر hamid 13 6,423 2017/06/09, 09:41 AM
آخرین ارسال: برگ 7
  دعوت شرکت سیناژن از اعضای ام اس سنتر در کنسرت خواجه امیری fireboud 57 30,326 2013/06/01, 09:22 PM
آخرین ارسال: kheiri.mahdi
  بنر نوروز ام اس سنتر hamid 24 13,282 2013/03/21, 07:55 PM
آخرین ارسال: paeazan
  سومین سالروز تاسیس ام اس سنتر hamid 47 25,297 2012/06/18, 10:38 PM
آخرین ارسال: okhtapus
  دومین سالروز افتتاح ام اس سنتر hamid 54 27,319 2012/02/02, 03:00 PM
آخرین ارسال: ahmad ebrahimi
  يك سال پس از آغاز فعاليت ام اس سنتر hamid 29 16,843 2011/02/06, 11:27 AM
آخرین ارسال: yas

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست