امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاریخچه ام اس سنتر
از همه کسانی که برای سایت زحمت میکشن ممنونم.منم با خوندن مطالب سایت زندگیم رو روال عادی افتاد
 تشکر شده توسط : parastoo joon , parisa2011 , hamid , Pooya.N , arezoo_azizi , nazaninamiri70 , Majid , Ghost , shokolat , chipchip
از طریق سایت توانستم خواهرم را بطور رایگان

پالس تراپی کنم آدرس های سایت خیلی خوب عمل کرد

همیشه موفق باشید
وا گر از خدا ضرري به تو رسد هيچ كس جز خدا نتواند تو را از آن ضرر برهاند و اگر از او به تو خيري رسد هيچ كس تو را از آن منع نتواند كرد ، كه او بر هر چيز تواناست . (انعام . ۱۷ )
 تشکر شده توسط : Pooya.N , arezoo_azizi , hamid , nazaninamiri70 , Majid , Ghost , shokolat , chipchip
منم مثل بقیه دوستان که گفتن بهترین جایی که تونستم اطلاعاتمو درباره بیماریم داشته باشم انجمن ام اس سنتر بود ودیدارهاوبرنامه کوهنوردی که با دوستان داشتیم امیدورای وحس زنده گی رو در من بیشتر کردhappy0065.gifhappy0065.gif
از همه دوستان عزیز که تلاش میکنن این سایت پابرجا باشه ممنون وخسته نباشید مدیران ودوستان خوبی که لحظه های زندگیتونو برای آرامش ما میگذارید .همیشه باشید icon_biggrinicon_biggrin
 تشکر شده توسط : Pooya.N , hamid , nazaninamiri70 , Majid , Ghost , shokolat , chipchip
واقعا این سایت به منی که ام اس نداشتم و فقط علایمم مث مامانم بود ولی دنیا رو تیره میدیدم خیلی کمک کرد... تا اون روز فکر میکردم ام اس یعنی مامانم.. تا اینکه با اینجا آشنا شدم... یعنی الان اگه بهم بگن ام اس گرفتی حتی لحظه ای ناراحت نمیشم... خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی (انقدر که نمیتونم بگم چقدر!!!) از مدیرا و بچه ها همه تشکر میکنمicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionlove28love28love28love28love28love28
 تشکر شده توسط : arezoo_azizi , hamid , Majid , parisa2011 , melody , Pooya.N , sooorooosh , Ghost , shokolat , chipchip
منم از همه ی مدیران تشکر میکنم تو این چند ماه که عضو شدم از لحاظ روحی خیلی خوب شدم چون دوست های گلی مثل شما ها را پیدا کردم love28love28love28love28love28love28love28love28love28love28love28love28love28love28love28

مرسییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییlove51love51love51love51love51love51love51love51love51love51love51love51love51love51love51love51love51love51
دوستون دارم
حوراlove51
 تشکر شده توسط : nazaninamiri70 , hamid , Majid , Pooya.N , Ghost , shokolat , chipchip
سلام نمیدونم چجور باید شروع کنم؟ اما اول از همه به تمام کسای که واسه راه اندازی این سایت زحمت کشیدن خسته نباشید می گم واقعا دستتون درد نکنه.
من هیچی در مورد ام اس نمی دونستم حتی نمی دونستم بیماری به نام ام اس وجود داره. اوایل همین سال بود که مشکلاتی برام پیش اومد که مشکوک به ام اس شدن من هم که نمی دونستم ام اس چیه از طرق اینترنت به جستجو پر داختم که با ام اس سنتر آشنا شدم خوب به عنوان یک عضو جدید کمی غریبی می کردم کم کم از طریق چت سایت با بچه ها آشنا شدم ازشون از ام اس پرسیدم.و....... زمانی که جواب آزمایش ها و معاینات منفی شد که ام اس ندارم. نتونستم این سایت رو کنار بزارم چون دوستان بسیار خوبی پیدا کرده بودم و این قدر مطالب مفید از این سایت بدست اوردم که دیگه کم کم این سایت شد جز برنامه های روزانه ای من چه سفر باشم چه خونه باشم چه دانشگاه باشم و..... باید حتما یه سری به ام اس سنتر بزنم وگرنه اون روز همش تو ای فکرم که سایت چه خبره........
تشکر می کنم از حمید سینا مجید و...................که باعث شدن دوستای خوبی پیدا کنم که در دنیا همتایی ندارن.
 تشکر شده توسط : Pooya.N , parisa2011 , hamid , Majid , arezoo_azizi , Ghost , shokolat , chipchip
icon_questionمنم ممنونم خیلی زیاد خیلی خیلی بیشتر از اون چیزیکه فکر میکنید.
خوندن این تاریخچه فقط میتونم بگم این شکلیم sad2کرد بیشتراز این شکلیsmiling
برای بودنتون حضورتون فعالیتتون هر چی بگم کمه منظورم تک تک شما کاربرایید چون شما کاربرا بودید که اینجا روز به روز رونق گرفته.تلاش خیلی هاتون بوده که این سایتو با یه سرچ کوچولو جزو لیست اولین سایتها میارهSmile
شاید جای این حرفها اینجا نباشه اما واقعا الان این شکلیمsad2
هر جای سایت میری وقدم میزاری اسم دوستایی رو گاها میبینی که الان نیستن ولی اثری که از خودشون بجا گذاشتن ادمو به خلسه حسرت نبودشون میبرهSad
اقا حامد اقا مهدی علیرضا خان واقا فربود وخیلیهای دیگه.
همیشه فکر میکردم ادمهایی به این فعالی با فکرای بزرگ درکنارمون میمونن هر چقدر هم که شرایط بر وفق مراد نباشه،هرچقدر هم که اختلاف ایده وجودداشته باشه،هرچقدر که خستگیه این راه زیاد بوده باشه...............تنهامون نزارن
گله ای نیست هرجا که باشن اروزی موفقیتشونو داریم.ولی به شخصه سایتو با ردپای همه ادمهایی که بودن وفعال وپررنگ بودن بیشتر دوست داریم همگی.
دیدارها ،سفرها،کوه رفتن ها و گپ وگفتگوها حتی اخطارها همشون شیرین وبیادموندنی ان.
امیدوارم وارزو میکنم به حرمت کارهای شخصی ایکه هر کدوممون برای این سایت با اهداف خاص خودمون انجام میدیم هیچوقت اینجارو این خونه امید تک تکمون رو ترک نکنیم.حتی شده ماهی یکبار گذری از حال واحوال دوستامون باخبر بشیم بیاییم خونمون.
بچه ها من واقعا عاشق این جمع شدم.icon_question
همیشه سختترین نمایش به بهترین بازیگر تعلق داره شاکی سختیهای دنیا نباش شاید تو بهترین بازیگر خدایی....!!!!!!!!!love28                                                        

تشکر شده توسط : شهرزاد , arezoo_azizi , hamid , Majid , parisa2011 , hamid t , MFhealth , sargol , Ghost , chipchip , نازی ی
واقعادست مدیران وناظران گرامی ومحترم وزحمت کش انجمن ام اس سنتردردنکندودست بقیه دوستان هم دردنکندماشاالله مطالب ارسالیشان خیلی مفیداست.به امیدسلامتی همگی

.jpg   3a01b02dae2e5de1f208a9eeb7d3e67c.jpg (اندازه: 38.54 KB / تعداد دفعات دریافت: 2)
.png   thank_you.PNG (اندازه: 16.11 KB / تعداد دفعات دریافت: 4)
آقاحمیدوسیناومجیدوفربودومه ساونازنین ونازلی وسانازوپویاوعلیرضاوسجادمن واقعاازشماوهمه دوستان عزیزخیلی ممنونم.شمادوستان واقعازحمات بی دریغ میکشیدمن خیلی دوست داشتم همه شمادوستان رارودروببینم وازشماتشکرکنمicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_question
اے دنیا کے مسافر منزل تیری قبرھیں اے کر رھا ھیں جو تو دو دن کا یہ سفرھیں موت ھیں تیرا ان دیکھا ساتھی آچانگ تجھے نگل لے گا:ای مسافر دنیا خونه ی توقبر است ای که هرکاری میکنی سفر دو روزه هست مرگ رفیق ندیده ی تو است یکهو نفست رو می گیره
 تشکر شده توسط : hamid , Majid , arezoo_azizi , Ghost , shokolat , chipchip
یادم نیست شماره من را کی بهش داده بود. اسمش مینا بود. باهام تماس گرفت. گفت همسرش ام اس داره و در مورد روند بهبودیم ازم سوال کرد. پرسید عضو سایت ام اس سنتر هستم.
وقتی وارد سایت شدم مطلبی توجهم را جلب کرد که نوشته بود: "یک نفر ام اسش خوب شد"
وقتی وارد تاپیک مورد نظر شدم دیدم در مورد خودم نوشته. البته اطلاعاتش خیلی دقیق نبود. من هم سعی کردم توضیحات بیشتری بدم. اما با نظرات مخالف زیاد و بسیار شدید مواجه شدم. به این فکر کردم که هنوز نیاز به آرامش دارم و بهتره فعالیت در سایت را به زمان دورتری موکول کنم. اما بعدش وجدانم اجازه نداد. چون سختی های خیلی زیادی کشیده بودم و فکر کردم حتی اگر باعث بشم یک نفر تجربیات من را نداشته باشه، یعنی یک نفر مثل خودم، کار بزرگی انجام دادم.
بنابراین دوباره فعالیتم را شروع کردم. سعی کردم انتقادپذیر باشم و قویتر برخورد کنم. اسم اون تاپیک هم عوض شد. البته تصمیم درستی بود. چون خیلی احساسی بود. اسمش شد: "بهبودی ام اس"
بمرور با همه دوست شدم و مدتی به این سایت اعتیاد پیدا کرده بودم. روزانه چندساعت در سایت بودم و بیشتر مطالب را میخوندم و نظر میدادم. البته مدتیست فعالیتهای جانبی زیادی دارم و خیلی وقت نمیکنم بیام سایت.

دوستان خیلی خوبی پیدا کردم. از طرف سایت به سفر مشهد که رفتیم جزء بهترین مسافرتهای زندگیم بود و خیلی بهم خوش گذشت.

از تمام مدیران سایت، ناظران و دوستان خوب تشکر میکنم.icon_biggrin

خیلی دوستتون دارمlove51love51
من هم ام اس داشتم.
 تشکر شده توسط : hamid , parisa2011 , arezoo_azizi , Ghost , shokolat , chipchip , Majid
عرض ادب و احترام ویژه خدمت دوستای گلم.
خیلی دوست داشتم شب و روز توی انجمن ام اس سنتر بودم و همراه شما بودم ولی چه کنم که مجال ندارم.
من حتی امروز ملاقات حضوری را دیدم وگرنه با همسرم هتما میومدیم . آخه ما شیرازیم
اگه بازم برنامه بود حتما با همسرم شرکت می کنیم.

عرض ادب و احترام ویژه خدمت دوستای گلم.
خیلی دوست داشتم شب و روز توی انجمن ام اس سنتر بودم و همراه شما بودم ولی چه کنم که مجال ندارم.
من حتی امروز ملاقات حضوری را دیدم وگرنه با همسرم هتما میومدیم . آخه ما شیرازیم
اگه بازم برنامه بود حتما با همسرم شرکت می کنیم.
 تشکر شده توسط : hamid , arezoo_azizi , Ghost , shokolat , chipchip , Majid

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  هفتمین سالگرد تاسیس ام اس سنتر hamid 35 14,396 2017/08/13, 02:14 PM
آخرین ارسال: 68 mona
  هشتمین سالگرد تاسیس ام اس سنتر hamid 13 6,421 2017/06/09, 09:41 AM
آخرین ارسال: برگ 7
  دعوت شرکت سیناژن از اعضای ام اس سنتر در کنسرت خواجه امیری fireboud 57 30,324 2013/06/01, 09:22 PM
آخرین ارسال: kheiri.mahdi
  بنر نوروز ام اس سنتر hamid 24 13,281 2013/03/21, 07:55 PM
آخرین ارسال: paeazan
  سومین سالروز تاسیس ام اس سنتر hamid 47 25,293 2012/06/18, 10:38 PM
آخرین ارسال: okhtapus
  دومین سالروز افتتاح ام اس سنتر hamid 54 27,318 2012/02/02, 03:00 PM
آخرین ارسال: ahmad ebrahimi
  يك سال پس از آغاز فعاليت ام اس سنتر hamid 29 16,842 2011/02/06, 11:27 AM
آخرین ارسال: yas

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان