امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
"تو را به یاد می آورم"
اومدن یه فردی که تازه ام اس گرفته رو با یکی که خیلی ساله ام اس داره رو کنار هم گذاشتن. اونی که تازه ام اس گرفته سر پاس، اوننی که خیلی ساله ویلچری...ینی اول بیماری پسره، آخرش خانومه.خوب این به نظر من بازم خوب نیست.
بعضی از حرفاشون خوب بود ولی بازم ام اس رو با ویلچر نشون داد.مگه نه میگین همه ی ام اسی ها ویلچر نشین نمیشن، خوب چرا یکی هم که جز این دسته بود رو نیاوردن
دور نرو...
بیا کنار دلم
من غیر از اینها که می نویسم
نوازش هم بلدم...
 تشکر شده توسط : paeazan , نجمه , ghaside , Ghost , nazaninamiri70
مرضی حون خوب خواسته واقعیت را نشون بده angel
راستی توی این سایت جند نفر سابقه ابتلا بالای 20 سال دارن Huh
خوب ما هم آدمیم دیگه منم نمی خواستم ویلچرنشین باشم و هیچ وقت هم به این فکر نکرده بودم که روزی ویلچری بشم angry3angry3
حالا شاید همین کارگردان بعنوان مهمان وارد سایت شده و از مطالب بیوگرافی کاربران استفاده کردهagreement2
گاهی چه زود دیر میشود.angry2angry2
 تشکر شده توسط : نجمه , Ghost , paeeze
این حرفا چیه ؟!
خوب ما هم آدمیم چیه ؟!
من میگم قصدشون این بوده که اینا که ام اس دارن روحیه شونو نبازن و نا امید نباشن، ولی بازم از ویلچر استفاده کردن، اونم نه ویلچر موقت،
اگه قرار باشه شما ناراحت بشی که ما از ویلچر میترسیم و ... خوب بهتره نظر ندیم.
اصن شاید واقعا آخر ام اس همون فلجیه که کوتاه نمیان

اگه از حرفم برداشتی کردین که ناراحت شدین عذر میخوام
دور نرو...
بیا کنار دلم
من غیر از اینها که می نویسم
نوازش هم بلدم...
 تشکر شده توسط : نجمه , آنا , ghaside , Ghost , parisa2011 , nazaninamiri70
فیلمی که جمعه عصر نشون داد راجع به ام اس فیلم جالبی بود البته بخاطر دیدار نصفش رو بیشتر ندیدم ولی نمیدونم چرا تا یه ویلچیری تو فیلم نششون میدن همه ترش میکنن؟

حد اقل 4 تا ویلچیری میشناسم که باز رو پا شدن در ضمن تو این 2 جلسه ای که تو دیدارها بودم غیر از خودم ویلچیری دیگه ای ندیدم که باعث خوشحالیه ولی اگه بخاطر صحبتهای اطرافیان جمع گریز شده باشن جای تاسف داره
سرت را بالا کن و ببین که پروردگارت به انچه محال میپنداری میخندد
 تشکر شده توسط : Ghost , parisa2011 , nazaninamiri70 , earth
حداقل دو تا ام اسی توش نشون میدادن که چند ساله ، ام اس دارن و بازم سرپا هستن.من نمی دونم چرا نمیتونن ام اسو بدون ویلچر نشون بدن،تازه مردم طلا و مس یادشون رفته بود.....

بی بهانه بخندیم .....
 تشکر شده توسط : yummy , ghaside , ehsan 10054
منکه ندیدم ولی برای تمام بیماران چه ام اسی؛چه بیماری دیگرآرزوی شفا وسلامتی دارم.دوستان تن ما وتقدیرالهی قرارنیست که حسرت گذشته رابخوریم ونگران آینده باشیم وبااین افکارحال راازدست بدهیم confused2confused2دلهای مهربانتان رادرمسیرنسیم رحمت الهی بسپارید وراه پرپیچ وخم زندگی راباتوکل براوطی کنید.دست حق یارتانicon_questionicon_questionicon_question
دردوعالم جلال ما زهراست/رمزتغییرحال ما زهراست/عیدبافاطمیه می آیدذکرتحویل سال مازهراست
السلام علیک ایتهاالصدیقه الشهیده

تشکر شده توسط : mysis , حکیم , parisa2011 , فریبا , roya-n
(2012/12/08, 09:46 PM)آنا نوشته است: حداقل دو تا ام اسی توش نشون میدادن که چند ساله ، ام اس دارن و بازم سرپا هستن.من نمی دونم چرا نمیتونن ام اسو بدون ویلچر نشون بدن،تازه مردم طلا و مس یادشون رفته بود.....

دوست عزیز داروهایی که استفاده میکنید از سال 1998 اومده و قبل از اون وجود نداشته

خوب یه حساب سرانگشتی نشون میده که 14-15 ساله دارو برای ام اس درست شده خوب کسی که 20 ساله ام اس داره امکان داره الان روی ویلچر باشه

چون دارو یا استفاده نکرده یا دیر استفاده کرده و بیماری پیشرفت خودشو داشته و ناتوانی خیلی زودتر به وجود آمده

اما مطمئنا با وجود این داروها و داروهایی که جدیدا وارد ام اس میشه ناتوانی خیلی عقبتر یا حتی کاملا از بین میره و دیگه هیچ ام اسی ویلچر نشینی را نمیبینم

پس امیدوار باشید و به این فیلم و مستند ها استناد نکنید icon_question
 تشکر شده توسط : ghaside , Ghost , parisa2011 , mehdernet2 , roya-n
شبکه یک رو ببینید
وقتی تنها شدی تنها تر از تمام غریبان روزگار
از قیل و قال حادثه باری دلت گرفت
بر خویش تکیه کن برعرش
 تشکر شده توسط : arezooo82 , شهرزاد , سهند , reihane , Ghost
برنامه خوبی نیست..خوشم نیومد
به یاد آرزوهایم سکوتی میکنم بالاتر از فریاد..
من فکر میکردم فیلم سینمایی هستش

مستنده و اصلا خوشم نیومد ....حالا که چی؟چی می خواد بگه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟Dodgy

بایدکه جمله جان شوی تالایق جانان شوی............... گرسوی مستان می‌روی مستانه شو مستانه شو

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست