امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
قرص بتاسرک
آیاکسی این قرص برای رفع سرگیجه مصرف کرده است یانه؟

دکتربرای من تجویزکردندمن یک مدت مصرفش کردم.سرگیجه من که درمدت مصرف بهترشدوبعدبدترشد.اگرکسی مصرفش کرده است میخوام بدونم اثرش چطوربوده است.من الان سرگیجه ندارم اماهروقت که سرگیجه میگیرم به دکتراطلاع میدم ایشون بمن میگویندفرص بتاسرک بخورم
اے دنیا کے مسافر منزل تیری قبرھیں اے کر رھا ھیں جو تو دو دن کا یہ سفرھیں موت ھیں تیرا ان دیکھا ساتھی آچانگ تجھے نگل لے گا:ای مسافر دنیا خونه ی توقبر است ای که هرکاری میکنی سفر دو روزه هست مرگ رفیق ندیده ی تو است یکهو نفست رو می گیره
 تشکر شده توسط : zohaa
من که اصلا نمیتونم این قرص رو بخورم , به خاطر اینکه بدنم دچار خارش شدید میشه
فکر کنم اگه نام کامل دارو رو هم به فارسی و هم به انگلیسی بنویسی خوب باشه ها ،
عتاب یار پری چهره عاشقانه بکش
که یک کرشمه تلافی صد جفا بکند
(2012/11/23, 10:20 AM)sargol نوشته است: آیاکسی این قرص برای رفع سرگیجه مصرف کرده است یانه؟
دکتربرای من تجویزکردندمن یک مدت مصرفش کردم.سرگیجه من که درمدت مصرف بهترشدوبعدبدترشد.اگرکسی مصرفش کرده است میخوام بدونم اثرش چطوربوده است.من الان سرگیجه ندارم اماهروقت که سرگیجه میگیرم به دکتراطلاع میدم ایشون بمن میگویندفرص بتاسرک بخورم

آره من دو هفته بعد از تزریق اولین آوونکسم سرگیجه شدید گرفتم طوری که بلند میشدم با مغز میخوردم زمین و نمیتونستم حتی چشمامو باز کنم و حالت تهوع....

بستری شدم 1 روز خوردم خوب شدم.اومدم خونه هم دو سه روز خوردم انداختم دور...

آره برای سرگیجه هست ولی فقط به ام اسی نمیدن خاله منم میخوره.چون تو مناطق مرتفع سرگیجه میگره

به خود آی,خود تو جان جهانــــــی...

من هم برای سرگیجه از قرص بتاسرک استفاده می کنم خیلی بهتر شدم
البته ایرانیشِ (بتاهستین )چون بتاسرک خیلی کم پیدا میشه مخصوصاًالان
confused میشه یکی اسم انگلیسی قرص و بنویسه confused آخه من تا حالا اسمش رو نشنیدم angry2
 تشکر شده توسط : نازلی
BETAHISTIN بتاهیستین ،بتاسرک رو ندارم یادم نیست انگلیسیش چه جوری نوشته میشه ولی تقریباً همون طوری که می خونیم باید با حروف انگلیسی بنویسیم BETASERC تقریباًهمین
 تشکر شده توسط : بابک57 , zohaa
(2012/11/24, 02:05 AM)نازلی نوشته است: BETAHISTIN بتاهیستین ،بتاسرک رو ندارم یادم نیست انگلیسیش چه جوری نوشته میشه ولی تقریباً همون طوری که می خونیم باید با حروف انگلیسی بنویسیم BETASERC تقریباًهمین
ممنونم ، تو گوگل سرچ کردم کاملا درست نوشتینicon_question ممنونicon_question
اسم قرص خارجیش بتاسرک هست
بتاسرک 8
من بخاطر عدم تعادلم دکترم بهم داد.چند ماه استفاده کردم.فکر کنم بسته ی 75 تاییش 28 هزار تومن بود.اخیرا که دیگه خارجیش تو بازار نبود، طبق نظر پزشکم ایرانیش رو استفاده میکنم که اسمش هست بتاهیستین.
دکترم گفت ایرانیش هم بد نیست
ایرانیش ارزونه.بسته ی نمیدونم چندتاییش سه هزار تومن
ام اس شاید مسیر را برایمان ناهموار کند، اما مانع حرکتمان نخواهد شد
[تصویر:  1927b880db2a9f321.jpg]

یه بار به دکتر گفتم گاهی سرگیجه دارم، برام 30 تا نوشت ولی من یه دونه هم نخوردم ، هنوز مونده !
الان رفتم دیدم تاریخ مصرفش تا 04.2013 بوده ، دوماه تاریخش گذشته!
اینم یه نمونه از اسراف داروی خارجی ، نوشته محصول فرانسه ، خوبه بسته 100 تایی ننوشت !
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : برگ 7

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان