نظرسنجی: نظرسنجی شیمی درمانی
عالی
0%
0 0%
خوب
41.67%
5 41.67%
بد
58.33%
7 58.33%
در کل 12 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده اید. [نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نظرسنجی شیمی درمانی در ام اس
سلام الهه خانم
امیدوارم حالتون کاملا خوب بشم اول توکل به خداو بعد همین شیمی درمانی باعث شد که در حال حاضر من خوب خوب باشم اما من در این دو سالی که شیمی درمانی می کردم با توجه به نظر دکترم بتافرون هم تزریق می کردم و شما حتما امیدوار باشید که توکل بر خدا حتما جواب می گیرینagreement2
 تشکر شده توسط : ghaside , sara2 , ساسان
من 20 ساله که مبتلا هستم ولی شکر خدا خیلی از نظر اندازه بلاکها تغییری نداشتم ولی علاعمم به کندی ولی بیش رونده بوده که بزشکم شیمی درمانی رو بیشنهاد کرده البته بعد از اینکه مطمین شدیم به کورتون وآمبولای موجود جواب نمیده به نظر شما انجام بدم شیمی درمانیرو؟
 تشکر شده توسط : sara2 , samin12
(2012/11/26, 08:33 PM)arash sisi نوشته است: من 20 ساله که مبتلا هستم ولی شکر خدا خیلی از نظر اندازه بلاکها تغییری نداشتم ولی علاعمم به کندی ولی بیش رونده بوده که بزشکم شیمی درمانی رو بیشنهاد کرده البته بعد از اینکه مطمین شدیم به کورتون وآمبولای موجود جواب نمیده به نظر شما انجام بدم شیمی درمانیرو؟
تعداد پلاک مهم نیست.فعال بودنشون مهمه.یه بار یکی میگفت ام آر آی داده هیچ پلاکی نداشته چند روز بعدش حالش بد شده..

من 7 ساله که ام اس دارم
دو سال پیش دکت برام نوانترون شروع کرد.فقط ده میلی که تزریق کردم وااااااااای که چقدر عوارضش بده.موقع تزریق که باید کلاه کشی میذاشتم سرم تا از ریزش موهام کمتر بشه.بعدش هم شدیدا حالت تهوع داشتم و حتی بالا آوردم.ماه بعدش که اکو دادم برام عارضه داده بود و دیگه ادامه ندادم.

نوانترون از داروهای خفیف شیمی درمانیه.از عوارضش مشکل قلبیه

بهتره آدم وقتی راهی نداره بره سراغ شیمی درمانی. و وقتی اون تنها راهه خب دیگه مجبوره دوست عزیز

ام اس شاید مسیر را برایمان ناهموار کند، اما مانع حرکتمان نخواهد شد
[تصویر:  1927b880db2a9f321.jpg]

تشکر شده توسط : nazanin200312 , sara2
من هم چند بار استفاده کرده بودم که دکترم متعجب شده بود که چرا نه تنها اثر مثبتی نداشت بلکه بیماریم پیشرفت سریع هم داشت؟!!
سیستم ایمنی بدن من دیوونه شده بود. بدجوری یاغی بود! اما حالش را گرفتم و شورش را سرکوب کردم.icon_biggrin

خاطره خوشی از نوانترون ندارم اما بنظرم اگر کسی از دارویی نتیجه خوبی گرفت بهتره که ادامه بده...

آرزوی توفیق براتون دارم اما تا علت از بین نره، درمان نمیتونه خیلی موثر باشه. در اولین قدم بهبودی تغذیه را اصلاح کنید.agreement2
من هم ام اس داشتم.
 تشکر شده توسط : paeazan , رزمینا , nazanin200312 , sara2 , ostad2000 , هانیه , niloofary
در مورد میتوکسانترون (نواترون) و عوارضش بیشتر بدانیم
Open Your Heart, I'm Coming Home
 تشکر شده توسط : nazanin200312
سلام دكتر به همسرم گفت تا 3ماه اول ماهي يك بار و بعد هر 3 ماه يكبار انجام بشه تا 8 مرحله كه مرحله اولش رو شنبه انجام داد خدا رو شكر مشكلي هم نبود
 تشکر شده توسط : دربند , مریم 1361
سلام سارا جون
خوبی؟ خدا رو شکر، دیدی الکی نگران بودی icon_question
از دست این دیـوانــــه یار
از کـــف بــــدادم اعتبــــار
 تشکر شده توسط : sara2
سلام عزيزم خدا رو شكر اولي به خير گذشت
 تشکر شده توسط : دربند
من هم ده ساله که ام اس دارم.از دوسال و نیم قبل تا الان حمله نداشتم.ولی بیماریم به طرز چشمگیری پیشرفت کرده.از پارسال بهم توصیه شد که نوانترون مصرف کنم ولی به علت عارضه ناباروری که در نوانترون شایع هست موکول شد به زمانی بعد از بچه دار شدنم.
ولی خیلی ازش میترسم.وقتی به عوارضش فکر میکنم حالم بد میشهSad
تو منو تنها نذار....ای خدا.....خدا.....
یعنی نوانترون واسه مردها هم همین عارضه رو داره؟ برا بچه دار شدن؟Sad

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست