•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 16
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امیتازات : 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دردناک شدن محل تزریقات عضلانی
باز ميگم قبل و بعد از تزريق ( تويه همون دقايقه اول ) كمپرسه يخ بهترين راهه حله . ولي بعدش اگر مسلن عضله يا محله درد همچنان درد داشت ( تا چند ساعت بعد يا چند روز بعد ) گرما دادن و ماساژ يا ضربه زدن استفاده كنين
آنارام باشید
 تشکر شده توسط : Aram
دوستان مهربان امشب به نکاتی که گفتید توجه میکنم و موقع تزریق رعایتشون میکنم، امیدوارم جواب بده، بازم ممنونمicon_question
رسول خدا صل الله علیه و آله و سلم فرمودند: هر که مومنی را شاد سازد، مرا شاد ساخته و هر که مرا شاد کند، خدا را شاد کرده است.
دوستان من دیشب موقع تزریق محل تزریق رو قبل و بعد از تزریق کمپرس یخ گذاشتم و برای حل شدن دارو هم همون طور که اقا رضا گفته بود به شکل عدد هشت انگلیسی ویال رو حرکت دادم و خدا رو شکر اوضاع خیلی خیلی عالی بود و شب راحتی رو گذروندم، بعد از دو ماه نمیگم محل تزریق اصلا درد نداره اما خیلی خیلیییییییییییی بهتر از قبل شده، از همگیتون ممنونمicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_question
رسول خدا صل الله علیه و آله و سلم فرمودند: هر که مومنی را شاد سازد، مرا شاد ساخته و هر که مرا شاد کند، خدا را شاد کرده است.
 تشکر شده توسط : mehdernet2 , roya-n
دوستان محل تزريق نافم هميشه درد ميكنه.2 هفته پيش آخرين تزريقمو تو ناف داشتم ولي همچنان درد داره.چيكار كنم؟جاشم سفت شده.هر 2 طرف نافم.لطفا دوستاني كه بتافرون تزريق ميكنن بگن اونا هم اين حالتو دارن؟چيكار كنم تا اين درد رو نداشت باشم؟دردش نميذاره رو شكم بخوابم.
دشنام خلق را ندهم جز دعا جواب ....ابرم که تلخ گیرم و شیرین عوض دهم
(2010/05/16, 04:59 PM)mirali نوشته است: دوستان محل تزريق نافم هميشه درد ميكنه.2 هفته پيش آخرين تزريقمو تو ناف داشتم ولي همچنان درد داره.چيكار كنم؟جاشم سفت شده.هر 2 طرف نافم.لطفا دوستاني كه بتافرون تزريق ميكنن بگن اونا هم اين حالتو دارن؟چيكار كنم تا اين درد رو نداشت باشم؟دردش نميذاره رو شكم بخوابم.
تویه ناف؟icon_cry
یا اطرافش؟icon_cry
خب برادره من وقتی میگن ناحیه شکمی ، منطقه ای به وسعت حداقل 20 در 5 یعنی با مساحت 25 ( ابته شکم من ماله تو رو نمیدونم ) مد نظره
همه اش که نباید اونجا باشه
اولن یه مدت دیگه اونجا تزریق نکن
دومن برایه رفع شدن این عارضه از پد گرم استفاده کن تا یواش یواش یواش اون سفتی شل بشه و به حالت عادی برگرده
سومن بعدنم که خواستی تویه ناحیه ی شکمی تزریق داشته باشی لطفا اینقدر جفت ناف تزریق نکن
فاصله بده
آنارام باشید
 تشکر شده توسط : mirali
مير علي جون از شما ديگه بعيدع مطرح كردن سوال در تاپيك بي ربط به موضوع !
بعدا بگو منتقل كنم به تاپيك جديد . تزريق تو زير جلدي هست نه عضلاني .

من 80% حرف هاي انارام رو تاييد نميكنم .
اولا كه تزريق شكمي بايد به فاصله 4 انگشت از ناف به دو طرف انجام بشه . اين از محلش .
ببين من خودمم اين مشكل رو داشتم . با پرستارمم ( از پرستاران بتاپلاس ) راجع به اين موضوع خيلي صحبت كردم .
ايشون گفتن واسه يه مدت تزريق شكمي رو بزار كنار ( حدودا يك ماه )
من اينكار رو انجام دادم ولي مجددا وقتي خواستم تزريق كنم درد شديدي داشتم كه كلا تزريق شكمي رو حذف كردم تا الانم مشكلي در نواحي ديگه بدنم نداشتم .
ولي اگه ميتوني تزريق كني حتما تزريق كن چون با حذف تزريق شكمي يعني 6 ناحيه از محلهاي تزريقت رو حذف كردي و مسلما فشار بيشتري به بقيه نقاط وارد ميشه .
علت درد شكم هم به خاطر لاغر بودن هست . فكر كنم توام مثل من باشي . من به شوخي به پرستارام ميگفتم كه تزريق ميكنم سر سوزن از كمرم ميزنه بيرون انقدر لاغرم smiling

از پد گرم هم استفاده نكن . هيچ جايي من نديدم كه براي بتافرون پد گرم توصيه بشه حتي سايت رسمي بتافرون . از همون كيسه يخ بعد از تزريق استفاده كن .
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
 تشکر شده توسط : anaram , mirali , sargol
حمید جان پد گرم که ماله بلافاصله بد از تزریق نیست که
برای کسی مثه میرعلی که الان عارضه داده و فعلن نباید تزریق شکمی داشته باشه پد گرم خیلی هم مفیده
چون کمک میکنه تا سمومی که در اون ناحیه رسوب کرده ان یواش یواش با خون شسته بشن و برن
بعدم تزریق شکمی زیر جلدی و عضلانی و زیر پوستیش فرقی نداره
من هم با ربیف تزریق در ناحه شکمی داشته ام هم الان اپرکس
تزریق اپرکس درست مثه بتافرونه
منم هیچ جایی جز ناحیه شکمم این دارو رو تزریق نکرده ام
کسی هم که برای من این تزریق رو انجام میده فکر کنم اگر از ÷رستارا بیشتر ندونه کمتر نمیدونه
بهرحال چیزی که مسلمه اینه که میرعلی تا یه مدت باید تزریق شکمی رو بیخیال بشه
امیدوارم واس هیچکس این مشکل دیگه پیش نیاد wink2
آنارام باشید
 تشکر شده توسط : hamid , mirali
تو ناف؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!
ای مامان..........حالم بد شد! چطوری اونجا میتونی بزنی؟! confused

گفتی گل گیلاس عمرش از همه کوتاه تر است و با بادی می ریزد.
اما من لحظه ای را به یاد دارم که گل زندگی ام پژمرد با یک حرف،
باد هم نمی وزید...
(2010/05/16, 11:19 PM)anaram نوشته است: بعدم تزریق شکمی زیر جلدی و عضلانی و زیر پوستیش فرقی نداره

confusedconfused
يه خورده دقت كن اخه خواهر من smilingconfused
تزريق عضلاني مگه تو شكم اصلا وجود داره ! confusedconfused

تزريق شكمي فقط براي زير جلدي هست . ( زير جلدي = زير پوستي )
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
 تشکر شده توسط : sargol
(2010/05/16, 11:39 PM)hamid نوشته است: confusedconfused
يه خورده دقت كن اخه خواهر من smilingconfused
تزريق عضلاني مگه تو شكم اصلا وجود داره ! confusedconfused

تزريق شكمي فقط براي زير جلدي هست . ( زير جلدي = زير پوستي )
smiling
برادره من اولن زیر ÷وستی با زیر جلدی فرق داره
اینو کاجی یه بار مفصل توضیحشو داده
دومن بس که تو هی میگی تزریق زیر پوستی تزریق عضلانی ....confused
آنارام باشید
 تشکر شده توسط : sargol

•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5