•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 12
  • 13
  • 14(current)
  • 15
  • 16
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امیتازات : 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دردناک شدن محل تزریقات عضلانی
من تا به حال عضله ام به خاطر تزریق دردناک نشده ولی خیلی سفت شده و پرستارا همیشه بهم میگن بعد از تزریق حوله داغ روی محل تزریق بگذارم.
ولی چند هفته ای میشه محل تزریق شدیدا دچار خارش میشه. این هم از عوارض تزریقه؟ آیا کسی میدونه برای رفعش چه کار باید کرد؟
تو که یک گوشه ی چشمت غم عالم ببرد
حیف باشد که تو باشی و مرا غم ببرد...
عزيزم احتمالا آمپول رو موقع آماده کردن به سرعت مخلوط کردند با آب مقطر و کف کرده ؛حوله گرم وماساژ توى حمام با آب گرم خوبه. اين سفتى رو حتما از بين ببر چون اونوقت تزريق غير ممکن ميشه.

اونايى که جاى تزريقشون مى خاره پنبه آب سرد بذارن روش
به جهان خرم ازآنم که جهان خرم از اوست/ عاشقم بر همه عالم که همه عالم از اوست
 تشکر شده توسط : arezooo82 , همراز
(2015/04/27, 10:45 AM)سمیرا67 نوشته است: سرد کردن محل تزریقم جواب میدهwink2 تزریق عضلانی که معمولا هفتگیه خیلی اذیت کننده نیست شاکر باشینconfusedconfused

یک روز در میونهAngelAngelAngel
به خاطره همینه که حساسه
فعلا سکوت را برگزیدیم ............
از دکتر سوال کردم بابت درد و قرمزی محل تزریق:

گفت اول باید جای تزریق رو ده ثانیه سرد نگه داری مثل یخ بزاری روش بعده تزریق اگر حساس نبود میتونی دوباره ده تا بیست ثانیه یخ بزاری که نه درد بگیره نه قرمز شه و واقعا هم خدارو شکر کمتر شد قرمزی و کبودیش...
و راستی گفت که هر چه عمیق تر تزریق کنی عوارضش کمترهicon_question
فعلا سکوت را برگزیدیم ............
 تشکر شده توسط : یاسی , niloofary , eleana
اینجا در مورد تزریقات عضلانیه نه زیر پوستی.شاید فرق داشته باشه راهکار جلوگیری از دردناک شدنش.
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : یاسی , niloofary
سلام
من هیچوقت محل تزریقم درد نداشته چه عضلانی چه زیرجلدی ولی عوارض آمپول ها رو مثل همه دارم قبلا استامینوفن 500 با سرماخوردگی میخوردم اثر داشت ولی نه اونقد ولی الان دوماهی هست که از قرص دیکلوفناک ضد رهشه که کپسول هستن استفاده میکنم. کاملا اثر داره و اصلا نمیفهمم آمپول زدم حتما کسایی که درد دارن استفاده کنن من کاملا تصافی و بخاطر سرماخوردگی دکتر عمومی برام نوشت ولی یه بار که مسکن نداشتم و این کپسول رو خوردم دیدم خیلی عالیه .
الان اصلا استرسی از بیحالی بعد از تزریق ندارم و فقط هم بلافاصله بعد از تزریق فقط یه کپسول دیکلوفناک سدیم پیوسته رهش 100 با یه استامینوفن 300 میخورم.
از دکتر هم پرسیدم گفت هیچ مشکلی نداره همونو بخور.
پرودگارا بخاطر همهء الطافی که تا به امروز در حقم داشتی ازت سپاسگذارم.الحمدلله.
 تشکر شده توسط : یاسی , شهریار , آنا , niloofary , غزاله , eleana
(2015/09/13, 04:55 PM)nahid نوشته است: اینجا در مورد تزریقات عضلانیه نه زیر پوستی.شاید فرق داشته باشه راهکار جلوگیری از دردناک شدنش.

با سلام به دوست عزیزم
برای از جلوگیری از دردناک شدن محل تزریق داروی سینووکس نکات زیر را رعایت فرمایید:
1-نیم ساعت قبل از تزریق دارو را از یخچال خارج کنید تا هم دما با محیط گردد
2-تزریق را حتما چرخشی انجام دهید نقاط تزریق بهتر است ران هر دو پا ،هر دو بازو و باسن باشد .هر بار در جای متفاوتی با دفعه قبل تزریق را انجام دهید
3-می توانید یک دقیقه قبل از تزریق از کمپرس سرد استفاده کنید
4-بهتر است سرعت تزریق آهسته باشد
 تشکر شده توسط : آنا , Parla , niloofary
سلام پرستار بمنم گفت عضله ات سفت شده دردناک میشه گرم کن و روغن زیتون
گفت چون دیر جذبه
Hich vaght donbal ziba tarin star nabashim
Donbal on star bashim k kenaresh zibatarin va roshan tarin bashim
Blush
 تشکر شده توسط : niloofary
آقااا من حدودا یه سال بود ک ب سمت راست تزریق میکردم ینی سه چار بار پیش اومده بود ب سمت دیگه تزریق کنم

تا تزریق میکردم پام یه متر میپرید هواDash2 منم لجباز میگفتم بپر عب نداره من ب سمت چپ تزریق نمیکنمDodgyangry2

ب شدت درد هم میکرد سمت راستم

الان چند وقته ب اجبار خالم ب سمت چپ تزریق میکنم خداروشکر نه دردی نه پَرِشی نه چیزی

واسه همینه تو دفترچه نوشته هرهفته محل تزریقو عوض کنیناااا
 تشکر شده توسط : niloofary , *MoNa*
پرستار سینووکس من میگفت جای تزریقو با روغن کنجد چرب کن تا سفت نشه
 تشکر شده توسط : niloofary , eleana

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 12
  • 13
  • 14(current)
  • 15
  • 16