•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 11
  • 12
  • 13(current)
  • 14
  • 15
  • 16
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امیتازات : 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دردناک شدن محل تزریقات عضلانی
کی گفته نباید راه رفت بعدش؟ من که پا میشم از تجریش 2 ساعت پیاده روی می کنم تا خونه. خدا رو شکر این هفته مشکلی پیش نیومد برام agreement2agreement2agreement2
 تشکر شده توسط : hessam , حامدی فر , omid_nejad
(2013/11/26, 09:24 PM)hossein2010 نوشته است: کی گفته نباید راه رفت بعدش؟ من که پا میشم از تجریش 2 ساعت پیاده روی می کنم تا خونه. خدا رو شکر این هفته مشکلی پیش نیومد برام agreement2agreement2agreement2
شما خوب کاری می کنید
این حرف های بی خود و من در آوری را توجه نکنید
منم 2-3 ساعت پیاده روی می کنم
مشکلی هم پیش نیومده
حتی بعضی صبحهای زود هم از خواب بلند می شم و تو پارک می دوم
گفت از دوست چه خواهی که تورا شاد کند گفتم از دوست همین بس که ز ما یاد کند
If you want to be OK , you should have a healthy lifestyle with exercise and don`t think about any problems
 تشکر شده توسط : حامدی فر , hossein2010 , omid_nejad
منظور این بوده که بعد از زدن آمپول فوری از جا بلند نشین یه دقیقه تو همون وضعیت باشین و بعد آروم بلند شین . همین !
البته اگه مراکز تزریق اجازه بدن و نگن نفر بعدی !
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : ارزو , omid_nejad
فشار ندادن موضع پس از تزريق می تواند باعث خونريزی خفيف در داخل عضله شود که در طولانی مدت برای بيمار مشکل ساز شود.
کسی میدونه برای رفع این مشکل چیکار باید کرد؟
"یک راند دیگر مبارزه کن"
وقتی پاهایت چنان خسته اند که بزور راه میروی...
 تشکر شده توسط : omid_nejad
(2014/03/28, 05:20 AM)kiana نوشته است: فشار ندادن موضع پس از تزريق می تواند باعث خونريزی خفيف در داخل عضله شود که در طولانی مدت برای بيمار مشکل ساز شود.
کسی میدونه برای رفع این مشکل چیکار باید کرد؟

بهترین روش برای کم کردن درد و سوزش ناحیه تزریق استفاده از ice gel قبل و بعد از تزریق به مدت 15 ثانیه است. فشار دادن محل تزریق از خونریزی جلوگیری می کند که بهتر است انجام شود ولی در صورت بروز خونریزی های خیلی کوچک مشکلی ایجاد نمی شود.
 تشکر شده توسط : محبوب64
سلام بچه ها.من همین الان عضو شدم.خیلی ناامیدم.نزدیک 2سال میشه فهمیدم ام اس دارم.از آمپول زدن خسته شدم.sadبعضی اوقات جای آمپولم خیلی درد میکنه که من فکر میکردم بعضی پرستارا بد میزنن اما الان حرفاتونو دیدم متوجه شدم که ممکنه جای آمپولم سفت شده باشه.سینووکس میزنم.آخه شما میگید خودمون بزنیم من میترسم حتی اللان میرم درمانگاه نگاه نمیکنم سوزنو که داره آماده میکنه.Confusedبعدش میگید پرستار داره آماده میکنه محلول رو تکون نده Huhپس چطور آمادش کنه .بخدا گیج شدمicon_cry
سلام
بهتره برای تزریق به جاهایی که نماییندگی سینووکس هست مراجعه کنید چون اماده کردن امپول خیلی مهمه که دارو توش کف نکنه چون باعث دردناک شدنش میشه برای ترکیب باید به اهستگی و قطره قطره اب مقطر اظافه بشه وبه اهستگی شیشه دارو چرخانده شود
 تشکر شده توسط : برگ 7
(2014/04/09, 04:20 PM)saeide نوشته است: سلام بچه ها.من همین الان عضو شدم.خیلی ناامیدم.نزدیک 2سال میشه فهمیدم ام اس دارم.از آمپول زدن خسته شدم.sadبعضی اوقات جای آمپولم خیلی درد میکنه که من فکر میکردم بعضی پرستارا بد میزنن اما الان حرفاتونو دیدم متوجه شدم که ممکنه جای آمپولم سفت شده باشه.سینووکس میزنم.آخه شما میگید خودمون بزنیم من میترسم حتی اللان میرم درمانگاه نگاه نمیکنم سوزنو که داره آماده میکنه.Confusedبعدش میگید پرستار داره آماده میکنه محلول رو تکون نده Huhپس چطور آمادش کنه .بخدا گیج شدمicon_cry

بهتره پرستار برات تزریق کنه تا خودت. قبل از تزریق محل رو با ice gel سرد کن و بعد هم همینطور پرستار باید بلد باشه که چطوری محلول رو آماده کنه ولی اگر جایی غیر از مراکز طرف قرارداد شرکت سیناژن رفتی باید بگی که آب مقطر به آرامی وارد ویال شود و بعد ویال را روی میز گذاشته و مثل عدد 8 انگلیسی تکان بدهند یعنی کف ویال روی میز باشد و شکل عدد 8 کشیده شود.
علاوه بر دردناک بودنش ..خارش هم داره ..
یه تیکه قرمز میشه بعد میخارهangry3
فعلا سکوت را برگزیدیم ............
سرد کردن محل تزریقم جواب میدهwink2 تزریق عضلانی که معمولا هفتگیه خیلی اذیت کننده نیست شاکر باشینconfusedconfused
به اندوه خود لبخند بزن...
 تشکر شده توسط : nazaninamiri70 , همراز , برگ 7

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 11
  • 12
  • 13(current)
  • 14
  • 15
  • 16
  • بعدی