•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 10
  • 11
  • 12(current)
  • 13
  • 14
  • ...
  • 16
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امیتازات : 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دردناک شدن محل تزریقات عضلانی
عزیزم ناهیدجان نزدیک رگ خونی تزریق نکن محل تزریقتو خوب بررسی کن که سفت و دردناک و رگ خونی نباشه. برای منم پیش اومدهconfused confused2 love51 love51
به جهان خرم ازآنم که جهان خرم از اوست/ عاشقم بر همه عالم که همه عالم از اوست
 تشکر شده توسط : shaytoon , nahid , مُنا_منتظر المهدی
سلام به همه دوستان عزیز
تجربه من این بوده که هر وقت بدنم ریلکس بوده و عصبی نشده بودم و قبل از تزریق نیم ساعتی استرااحت کرده بودم و مسکن خورده بودم
پس از تزریق یا درد نداشتم و یا اگر هم داشتم خیلی ملایم بوده
در مورد کیسه آب گرم هم برای من خوب بوده البتهخ نباید روی محل تزریق ماساژ داده شود و فقط روی آن بگذارید موثر است.
در مورد گوله شدن محل تزریق نیز برای من بارها و بارها اتفاق افتاده و کاری که کردم و موثر بود اینکه دو سه روز بعد از تزریق محل تنزریق را آرام ماساز دادم و کم کم محل آن داغ میشد و اون گولگی و سفتی حل میشد و درد اون هم میافتاد.
بدرود.
 تشکر شده توسط : neda.n , maryamgoli , نازلی , simin , y.saeedi , برگ 7 , nahid , مُنا_منتظر المهدی
سلام عزیزم
من هم مشکل شمارو دارم sad
 تشکر شده توسط : مُنا_منتظر المهدی
سلام دوستان. من تازه وارد رو هم در جمعتون بپذیرید. من دیروز این آمپول رو تهیه کردم و هیچ اطلاعی ندارم به چه صورته. اول اینکه می خواستم ببینم کجاها باید برم واسه تزریقش. یعنی جای خاصی داره یا درمانگاه های معمولی هم می شه زد. بعدشم اینکه یه خورده پست هاتون رو خوندم ترسیدم ازش. smiling تازه اول راهیم می خوایم شروع کنیم کمتر بترسونیدمون agreement2
 تشکر شده توسط : nahid , مُنا_منتظر المهدی
(2013/11/10, 12:48 PM)hossein2010 نوشته است: سلام دوستان. من تازه وارد رو هم در جمعتون بپذیرید. من دیروز این آمپول رو تهیه کردم و هیچ اطلاعی ندارم به چه صورته. اول اینکه می خواستم ببینم کجاها باید برم واسه تزریقش. یعنی جای خاصی داره یا درمانگاه های معمولی هم می شه زد. بعدشم اینکه یه خورده پست هاتون رو خوندم ترسیدم ازش. smiling تازه اول راهیم می خوایم شروع کنیم کمتر بترسونیدمون agreement2

حسین عزیز
در همین سرفصل سینووکس دوست عزیز ندا آدرس و تلفن تمام مراکز تزریق را گذاشته است اما اگر هر مشکلی داشتی با شرکت سیناژن 42815-021 خانم پیرایش تماس بگیر و در صورتی که باز هم مشکلی بود به من پیغام بده

شاد و سلامت و موفق باش
 تشکر شده توسط : neda.n , hossein2010 , nahid , مُنا_منتظر المهدی
دوست عزیز در تکمیل حرف خانم دکتر حامدی فر ، این لینک لیست مراکز تزریق معرفی شده توسط شرکت سیناژن :
http://mscenter.ir/showthread.php?tid=10432
Peace begins with a smile
 تشکر شده توسط : hossein2010 , nahid , مُنا_منتظر المهدی
دوستان من دیروز رفتم واسه بار دوم آمپول رو زدم ولی امروز با حالت تهوع از خواب پا شدم. دم ظهر هم که شد به طرز عجیبی می لرزیدم. تب و لرز شدید. ولی الان اوضام بد نیست. یعنی این وضعیت عوارض آمپول بود؟؟ همیشه همین طوریه یا چون بار دوم بود اینجوری شدم؟icon_biggrin
 تشکر شده توسط : nahid
(2013/11/19, 03:50 PM)hossein2010 نوشته است: دوستان من دیروز رفتم واسه بار دوم آمپول رو زدم ولی امروز با حالت تهوع از خواب پا شدم. دم ظهر هم که شد به طرز عجیبی می لرزیدم. تب و لرز شدید. ولی الان اوضام بد نیست. یعنی این وضعیت عوارض آمپول بود؟؟ همیشه همین طوریه یا چون بار دوم بود اینجوری شدم؟icon_biggrin

عوارض شبه آنفولانزا از عوارض رایج اینترفرون هاست اما به مرور زمان در اغلب مصرف کنندگان کاهش پیدا می کند
 تشکر شده توسط : nahid , آنا , baharan , hossein2010 , مُنا_منتظر المهدی
آرام جان برای رفع این مشکل نبم ساعت قبل تزریق میتونی از استامینوفن ساده استفاده کنی و محل تزریق رو هم با کیسه یخ خنک کنی تا موقع تزریق دردش کمتر بشه.امتحان کن امیدوارم جواب بده و مشکلت حل بشه عزیزمSmile
 تشکر شده توسط : مُنا_منتظر المهدی
کم کم دارم به خودم شک میکنمconfusedچرا من باهمه فرق دارم؟Huhشما میگین نباید بلافاصله بعد از زدن آمپول راه بریم ولی من آمپولمو که زدم بلند میشم و45دقیقه پیاده روی میکنم تا برسم به سرویس دانشگاهicon_cry تازه بعدشم 4ساعت میرم کلاسwink2 واینکه90%مواقع مسکنم نمیخورم هفتاد وچهار هفته هست سینوویکس میزنم وتا حالا هیچ وقت تو رون یادست یاشکم نزدم agreement2همیشه تو باسن زدم وخدا رو شکر تا حالا مشکلی نداشتم
به اندوه خود لبخند بزن...
 تشکر شده توسط : nahid , hossein2010 , ارزو , حامدی فر , برگ 7 , مُنا_منتظر المهدی

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 10
  • 11
  • 12(current)
  • 13
  • 14
  • ...
  • 16
  • بعدی 

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: