•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 9
  • 10
  • 11(current)
  • 12
  • 13
  • ...
  • 16
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امیتازات : 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دردناک شدن محل تزریقات عضلانی
اگر قبل از تزریق، محل تزریق با آیس ژل یا یخ خنک بشه و همچنین یک ربع یا بیست دقیقه قبل تزریق مسکن خورده بشه تا حدودی از درد محل تزریق و بدن درد (که از عوارض اینترفرونهاست) کاسته میشه.
 تشکر شده توسط : movahedi , برگ 7
این دردناک بودنش بخاطر تزریقات مکرر هستش

ولی خب با کمپرس اب گرم میتونه کاهنده باشه و با کمپرس اب سرد بیحس میشه
ایشالله که همگی از شر این امپولا راحت شیم و خوراکیش بیاد
اگه خوراکیش بیاد تا دم مرگ میخوریم ولی این تزریقاتش و عوارضش یکم ...............fighting0030.gif

راز زندگی آرام اینست امروز را در کنار خدا گام بردار و فردا را به او بسپار baybay
 تشکر شده توسط : movahedi , برگ 7 , simin
من وقتی روی رانم تزریق میکنم معمولا هم خیلی میترسم هم گاهی سر سرنگ از تعدادی از مویرگها رد میشه و خیلی درد میگیره.
گاهی هم جاش کبود میشه.
روی بازو که افتضاح تره!
مدتیه که دیگه چرخشی نمیزنم!
این ممکنه عوارضی داشته باشه؟
فالله خیر حافظا و هو ارحم الراحمین
 تشکر شده توسط : movahedi , برگ 7
(2010/04/22, 07:14 PM)Aram نوشته است: دوستان سلام، در مورد محل تزریق و دردناک شدنش مشکل دارمconfused بعد از دو سال و خورده ای تزریق در عضلات باسن، حدود دو ماهی هست به شدت محل تزریق دردناک شده و 24 ساعت بعد از تزریق همچنان اذیتم میکنه و به همین دلیل کل روز بعد از تزریق حالم بده، شبش که وحشتناک میگذرهangry3، نمیدونم باید چیکار کنم که بعد از تزریق درد نداشته باشم،جدیدا جای سوزن قرمز میشهConfused جای تزریق رو هم که بیشتر از دو جا نیست که عوض بشه! روی ران هم بعضی از دوستان میگن خیلی خوب نیست و دردناکه، در ضمن من اصلا چاق نیستم و فکر نکنم روی ران برای من عملی باشهconfused
آقا حمید نوشته روی محل تزریق از کیسه یخ استفاده کنیم، این در مورد همه نوع دارو هست و هر محل تزریقی؟ من شنیده بودم از حوله داغ استفاده میکنن!!!
فکر میکنید این درد به خاطر تزریق بد میتونه باشه؟Huh

من هم این مشکل رو داشتم. با حموم بعد از تزریق و ماساژ ارام محل تزریق کمی بهتر می شد. ولی درد عمیقش در تمام طول هفته باهام بود، یعنی اگر محل تزریق رو فشار می دادم درد داشتم. این به خاطر تزریق های مکرره و کاریش نمی شه کرد Confused
 تشکر شده توسط : movahedi
(2010/04/22, 10:06 PM)Aram نوشته است: علی آقا، آقا حمید خیلی ممنونمicon_question درسته تزریق من عضلانی هست و من در اصل شکایتی از بدن درد و تب و لرز بعد از تزریق ندارم، قبلا برای اونها استامینوفن کدئین به تجویز دکترم میخوردم اما الان دیگه نمیخورم و با دردش به راهنمایی دوستان با خوردن آب پرتقال و استراحت کافی کنار میام، مشکل اصلی من محل تزریق هست، محل تزریق دردناک شده و ملتهب، همین دردناکی محل تزریق باعث شده دردها و عوارض بعد از تزریقم بیشتر بشه! بعد از تزریق نمی تونم به راحتی بشینم و به صندلی یا جایی تکیه بدم چون محل تزریق درد میکنه، تا 24 ساعت این اوضاع برقرار هستconfused فکر میکنم محل تزریق سفت شده و دلم می خواد یه راهی باشه تا این سفتی برطرف بشه و دیگه بعد از تزریق محلش دردناک و ملتهب نباشه!
آقا حمید ممنون از اینکه مطلب من رو به این آدرس انتقال دادیدicon_question

راستی استفاده از کیسه یخ به درد من نمی خوره؟
ارام جان منم مشکل تو را داشتم کیسم اب گرم را شب بگذار تا صبح معجزه میکنه
 تشکر شده توسط : movahedi
[color=#006400][b]icon_questionicon_questionقبل ازتزیق کیسه یخ را محل تزریق بگذارید خنک شد بعدتزریق بشه نه سوزش داره نه کبودمیشهicon_questionicon_questionicon_question
یه مدت محل تزریق آمپولو عوض کن...
به چاقی لاغری ربطی نداره
زیادم درد نداره رو پا
من الان یه ساله رو پاهام تزریق میکنن...
کیسه آب گرم هم امتحان نکردم تا حالا اما دکترم گفته بود با یخ نه با آب گرم
فک کنم گرمای اونجوری طی مدت باعث اسپاسم عضله هامون شه...
یبار رو پات امتحان کن..دراز بکش که پرستار بزنه...بشینی اذیت میشی
دردم نهفته به از طبیبان مدعی
باشد که از خزانهء غیبش دوا کنند
innocent0001.gif

اگه دردناک شده ، یه مدت در عضله ران بزنید . چون موقع نشستن به عضله باسن فشار وارد میشه و دردناکتر میشه ولی فشاری به عضله ران وارد نمیشه .
من هم بناچار چند ساله دارم به ران چپ و راست یک هفته درمیان میزنم و دیگه گزینه ای ندارم که چرخشی بزنم چون خودم می زنم و روی باسن سخته ، فقط در ران احتمال پارگی مویرگها هست که فکر نمیکنم مشکل خیلی مهمی باشه !

چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
(2013/04/12, 04:23 AM)movahedi نوشته است: [color=#006400][b]icon_questionicon_questionقبل ازتزیق کیسه یخ را محل تزریق بگذارید خنک شد بعدتزریق بشه نه سوزش داره نه کبودمیشهicon_questionicon_questionicon_question

من اینکارو کردم ولی بعدش جاش وحشتناک متورم شد
 تشکر شده توسط : shaytoon
من از جمله آخرِ ارسال قبلیم عذرخواهی میکنم. ashamed0006.gifashamed0006.gif
تزریق در عضله ران حساس تره چون نباید اشتباهی در رگ تزریق بشه .
من بار آخر که زدم حالم بد شد و هنوزم نمیدونم توی رگ زده بودم یا استرس ناشی از تزریق بوده یا .....
به هر حال اگه کاملا واردید بزنید.
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : shaytoon , simin

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 9
  • 10
  • 11(current)
  • 12
  • 13
  • ...