امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
The MS Recovery Diet
سلام به همه
من یکی از خوانندگان قدیمی سایت هستم ولی تا به حال عضو نبودم. یک کتاب از طریق اینترنت خریده ام که بسیار مفیده برای ما و به علت شرایط خاص ما در کشور ، اونو با هزار جور بدبختی تبدیل به pdf بدون قفل کردم تا همه استفاده کنن . مطمئنم نویسندگان کتاب به این موضوع رضایت دارن گرچه یک ایمیل هم جهت اطلاع براشون فرستادم. گرچه کتاب انگلیسی است ولی امیدوارم قابل استفاده باشه. من به تاثیر تغذیه ایمان دارم و گرچه همه راهها از جمله آونکس و ربیف و زالو و ccsvi (در بلژیک) و ... را امتحان کردم اما از رژیم غذایی بیشترین نتیجه رو گرفتم. امتحانش ارزون و بی ضرره پس شروع کنید به امید خدا نتیجه میگیرید. حالا هر کاری میکنم فایل پیوست نمیشه و میگه حجمش زیاده. لطفا مدیران سایت یک کاری بکنن.
 تشکر شده توسط : نازی ی , mehdernet2 , moon light , najva , hamdam , ارزو , احمدرضا , meherafarin , arezooo82 , successful , ساسان , ابراهیم , visko , DavidBili , مریم۷۲
ممنون از لطفت اما کو پی دی اف فایلت؟
باور نکن تنهایی ات را تا یک دل و یک درد داریم
(2012/11/14, 12:53 PM)hamdam نوشته است: ممنون از لطفت اما کو پی دی اف فایلت؟

گفتم که حجم فایل زیاده و سایت قبول نمیکنه . به admin سایت ایمیل زدم که یکجوری مشکل رو حل کنه . منتظر جوابشم
اگه میتونین فایل رو یه جای دیگه ای آپلود کنین و آدرس بدین ... مثلا www.persiangig.com
بالاخره اگر من هم بخوام کاری انجام بدم باید فایل دستم باشه
... وقتی تبر به جنگل آمد ، درختان فریاد زدند و گفتند :نگاه کنید دسته اش از جنس ماست !!. ... 1213.2

تشکر شده توسط : arezooo82
(2012/11/14, 02:52 PM)Sina نوشته است: اگه میتونین فایل رو یه جای دیگه ای آپلود کنین و آدرس بدین ... مثلا www.persiangig.com
بالاخره اگر من هم بخوام کاری انجام بدم باید فایل دستم باشه

سينا جان سلام
اگه ممکنه يک ايميل به من بزنيد تا فايل رو به ايميل شما ارسال کنم.
من همان ثريا راضي هستم ولي نميتونم با اون نام وارد بشم. از همدم عزيز هم خواستم.
(2012/11/15, 08:09 AM)sory نوشته است: سينا جان سلام
اگه ممکنه يک ايميل به من بزنيد تا فايل رو به ايميل شما ارسال کنم.
من همان ثريا راضي هستم ولي نميتونم با اون نام وارد بشم. از همدم عزيز هم خواستم.
سلام به همه
متاسفانه من جوابي از سيناي عزيز ريافت نکردم. فايل رو براي همدم جان فرستادم اما دوست داشتم اينجا در اختيار همه قرار بگيره. بهرحال ديگه راه حلي به نظرم نميرسه . اگر کسي علاقه داشت به من ايميل بزنه تا فايل رو براش بفرستم. سالم باشيد.
باید کتابش جالب باشه ....

اگه فایلشو فشرده کنید باز هم نمی شه بزاریدش تو سایت ؟؟
چترها را باید بست
زیر باران باید رفت
فکر را خاطره را زیر باران باید برد
 تشکر شده توسط : ساسان

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست