•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 10
  • 11
  • 12(current)
  • 13
  • 14
  • ...
  • 16
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امیتازات : 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دلیل بسته بودن چند روزه سایت ... !!! ؟؟؟
چرا همه چی قاطی هست من رویک مطلبی کلیک میکنم یک مطلب دیگه بازمیشه؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!دلیل این چی میتونه باشهHuhیعنی من برای باز شدن اون مطلبی که موردنظرم هست اولین بارکه روش کلیک میکنم یک مطلب دیگه بازمیشه تابلاخره بعدازچندبارخودش بازمیشه چرا پیش من مشکل وجودداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اے دنیا کے مسافر منزل تیری قبرھیں اے کر رھا ھیں جو تو دو دن کا یہ سفرھیں موت ھیں تیرا ان دیکھا ساتھی آچانگ تجھے نگل لے گا:ای مسافر دنیا خونه ی توقبر است ای که هرکاری میکنی سفر دو روزه هست مرگ رفیق ندیده ی تو است یکهو نفست رو می گیره
!!!!
من به این مشکل برنخوردم ! اگر کس دیگه هم این مشکل رو داره اعلام کنه
سارگل جان شما هم اگر به مورد خاصی برخوردید بگید که مثلا کجا اینجوریه ؟ کی اشتباه باز میشه و ...
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
من صفحه ارسالهای جدید رو نمیتونم باز کنم.
یعنی پیغام میده که خلاصه Not Found 404 !
راستی!
چند وقته که ارسال خودم رو توی صفحه ای که نوشتم نمیبینم.
و فکر میکنم که ارسال نشده.
اما توی صفحه اصلی انجمن به عنوان ارسال جدید هست.
باید صفحه رو دوباره باز کنم تا نوشته خودم رو ببینم.
ای بابا!
ظاهرا خیلی از صفحه ها باز نمیشن... مثل ارسالهای خودم.
فالله خیر حافظا و هو ارحم الراحمین
دلیل باز نشدن ارسال های جدید رو قبلا در صفحات قبل توضیح دادم
دلیل عدم نمایش ارسال خودتون هم به خاطر سرعت اینترنت کشور هست و سایت از این لحاظ مشکلی نداره
مث حس ی عشق تازه بودی
 تشکر شده توسط : paeazan , SSA , نازلی
باعرض معذرت نمیدونم مشکل ازنت من است یایک مشکل دیگه است من وقتی دکمه تشکر رومیزنم بجای اینکه تشکر بیادیک کادری بازمیشه توش نوشته شده Errorمن که اشتباهی مرتکب نشدم فقط دکمه تشکر روزدم گناه نکردم برای من می نویسهError
اے دنیا کے مسافر منزل تیری قبرھیں اے کر رھا ھیں جو تو دو دن کا یہ سفرھیں موت ھیں تیرا ان دیکھا ساتھی آچانگ تجھے نگل لے گا:ای مسافر دنیا خونه ی توقبر است ای که هرکاری میکنی سفر دو روزه هست مرگ رفیق ندیده ی تو است یکهو نفست رو می گیره
مشکل از سرعت اینترنتتون هست
مث حس ی عشق تازه بودی
 تشکر شده توسط : paeazan , نازلی
دوستان امکان جست و جو در سایت ، مشاهده ارسال های جدید و ارسال های امروز ، ارسال های کاربر فراهم شد .
مث حس ی عشق تازه بودی
 تشکر شده توسط : shahrzad.s , yummy , neda.n , نازلی , parastoo joon , nahid , hessam , fireboud , paeazan
حمید عزیزشمافرمودید جستجودرست شده من امروز رفتم یک مطلبی روجستجوکنم برای من نوشت شما فقط می توانید هر8000ثانیه یکبار جستجو کنید باید 639ثانیه صبرکنید من که امروز اصن جستجویی نکرده بودم امروز برای اولین بار رفتم جستجو کنم این نوشته روبرام نوشت دلیلش چی می تونه باشه؟
ولی من الان جست و جو رو زدم خیلی با احترام جوابمو داد گفت : سپاسگزارم ... با موفقیت و این حرفا ... یه لیست داد از چیزایی که میخواستم !Smile (16)Smile (16)
کلا برخوردش خوب و همراه با تساهل بود !smilingagreement2baybay
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
اصلاح شد
مث حس ی عشق تازه بودی
 تشکر شده توسط : paeazan

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 10
  • 11
  • 12(current)