امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امیتازات : 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نقش سیمواستاتین در کند کردن پیشرفت ام اس
(2013/03/14, 03:27 PM)sooorooosh نوشته است: بله پریسا خانم.ایمان داشتن خیلی مهمه و داشتن رو حیه خوب. ولی باز هم موظف بودم این خبر رو نقل کنم. گفتم این گفته خود شخص دکتر صحراییان هست و من صداشون رو ضبط کردم. اگر امکان داشته باشه لینکش رو آپلود می کنم تا همه دوستانم بتونن استفاده کنن.
این موضوع برای شما هم که ام اس تون در مرحله ثانویه هست خیلی حائز اهمیت هست.چون این دارو رو این نوع ام اس اثر بخشیش خیلی مشهودتر هست .
به هر حال درمان فقط دست خدا هست.اما وقتی که دارو به این خوبی وجود داره و با هزینه خیلی کم ام اس رو خیلی خوب کنترل می کنه چرا ازش استفاده نکنیم.؟
هر وقت دوستان مدیر منظورم حمید جان و سینا هست وقت داشته باشن من صدای استاد رو میفرستم تا آپ لودش کنن و ببینین که درمان تقریباً در یک قدمی هست.
خیلی بهتر از اینتر فرون ها کار می کنه و مکانیسم عملکرد دارو کاملاً مشخصه.این همون بحث تئوری چربی ها هست که اثرش در ایجاد ام اس در کمبریج تایید شد. و به همین خاطر و بر مبنای اون تئوری این دارو رو تست کردن. و اثر بخشیش رو دیدن.
این ها رو همه مدیدن تلاش شخصی به نام والد من در کمبریج هستیمlove28
البته لازمه اینو بگم که ام اس من از نوع پیشرونده اولیه است.confused2confused2
من قبلاً دقت نمیکردم که نوع ام اسم چیه تا اینکه چند ماه پیش که به مدارکم نگاه میکردم دیدم نوشته پیشرونده اولیهangry3angry3angry3angry3
گاهی چه زود دیر میشود.angry2angry2
 تشکر شده توسط : sooorooosh , behzad mkh , zenith

پیام های داخل این موضوع
RE: سیم واستاتین...درمان ام اس؟ - توسط parisa2011 - 2013/03/14, 04:26 PM

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  ویتامین A پیشرفت بیماری ام.اس را متوقف می کند fereshteh 1 7,944 2014/02/09, 09:08 PM
آخرین ارسال: warrior
  کلون کردن سلولهای مغزعامل موثردردرمان ام اس ,پارکینسون وافسردگی sargol 0 1,994 2012/11/30, 08:37 PM
آخرین ارسال: sargol
  روش بالون آنژیوپلاستی روشی برای باز کردن عروق خونی قلب میباشد aztab 0 7,414 2010/08/24, 01:07 AM
آخرین ارسال: aztab

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست