امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
غیر فعال شدن امکانات تایپ
من که هیچ تغییری در مرورگرم ندادم پس چرا مشکل داره.اینترنتم هم که پرسرعتهconfused2confused2confused2
حیف بعداز یک ماه ارسالهام رو نشد ویرایش کنم.angry2angry2
بازم ممنون که هستیدحتی بدون ویرایش وامکانات
دردوعالم جلال ما زهراست/رمزتغییرحال ما زهراست/عیدبافاطمیه می آیدذکرتحویل سال مازهراست
السلام علیک ایتهاالصدیقه الشهیده

(2012/10/23, 02:24 AM)پویش نوشته است: من که هیچ تغییری در مرورگرم ندادم پس چرا مشکل داره.اینترنتم هم که پرسرعتهconfused2confused2confused2

منظورم از سرعت پایین، دیال آپ نبود ، بعضی وقتها اینترنت پر سرعت دچار افت سرعت میشه ، من الان دو روزه نوسان سرعت دارم ولی با بقیه سایتا مشکلی ندارم اما وقتی میام اینجا هم بارگذاری صفحه ها خیلی طول میکشه هم مشکل ادیت و دارم ، چند باری هم با ارور سرور برخورد کردم

اونایی که سرعتشون بالای 512 هست به مشکل برنمی خورن مثل حمید و سینا evilgrin0039.gif

[تصویر:  setare1.gif]
 تشکر شده توسط : پویش
مشکل ویرایش و کلا ارور های not acceptable و 404 طی چند روز آینده حل میشه

سجاد من اینترنت کم سرعت از کجا پیدا کنم ؟
هیچ مشکلی با سرعت و لود شدن صفحه تا حالا نداشتم
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
 تشکر شده توسط : paeazan , Ghost , chipchip , شهرزاد
هـــــــــــــــی چی کار میشه کرد ، خراب رفاقتم دیگه Smile (52) باشه حاظرم اکانتم و باهات عوض کنم evilgrin0039.gif

راستی دوستان و مخصوصا مسئولین من هم نمی تونم فونتمو عوض کنم یا رنگی کنم....عکس هم نمی تونم بفرستم..تا جائیکه می دونم سید رضا هم نمی تونه حالا باید چی کار کنم؟؟؟؟؟icon_cryicon_cryicon_cryicon_cryicon_cryicon_cryicon_cry
امارضا ممنونم که من رو طلبیدی به زیارتت اومدم وکلی با شما حرف زدم love28
همون کاری که ما میکنیم هستی جان !
یعنی هیچی فعلا !
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : Hasty
بااینترنت پرسرعت هم نمیشه.
مرورگرم راهم عوض کردم.نشد.angry2angry2angry2angry2angry2angry2angry2
دردوعالم جلال ما زهراست/رمزتغییرحال ما زهراست/عیدبافاطمیه می آیدذکرتحویل سال مازهراست
السلام علیک ایتهاالصدیقه الشهیده

تشکر شده توسط : niloufar
[undefined=undefined]من هنوز مشکل دارمــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ[/undefined]

[undefined=undefined]sadsadsadsadsadsadsadsadsadsadsadsadsadsad[/undefined]

نکنه اینم واسه دعواتونه evilgrin0039.gifevilgrin0039.gifevilgrin0039.gifevilgrin0039.gifevilgrin0039.gifevilgrin0039.gifevilgrin0039.gifevilgrin0039.gifevilgrin0039.gif
عزیزم لطف کن نوع سیستم عامل و مرورگر خودت رو بگو
در ضمن مطمئنی که جاوااسکربپت مرورگرت فعاله؟
... وقتی تبر به جنگل آمد ، درختان فریاد زدند و گفتند :نگاه کنید دسته اش از جنس ماست !!. ... 1213.2

سینا جان من اولش مشکل نداشتم تو همین تایپیک صفحه اولش و نگاه کن یه پست گذاشتم همه چیزش درست بود ، بعد یهو فرداش همه چی خراب شد icon_cry فک کنم چشمم زدن Dodgy

win7
Mozilla Firefox 16
جاوا هم فعاله

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  افزایش امکانات کنترل پانل کاربر saffari_mo 11 7,967 2010/03/04, 10:54 AM
آخرین ارسال: yaro

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان