امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امیتازات : 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
این پسرها و دخترها مجرد می مانند!
Rainbow 
[undefined=undefined]این پسرها و دخترها مجرد می مانند![/undefined]
تا به حال فکر کرده اید چرا بعضی افراد این همه طرفدار دارند و محبوب هستند اما بعضی دیگر...انگار کسی دوست ندارد نزدیکشان بشود؟خب، دسته اول مهره مار ندارند...شما که به این جور خرافات اعتقاد ندارید؟!...بلکه خصوصیاتی دارند که باعث محبوبیتشان می شود، یا بهتر بگوییم فاقد خصوصیاتی هستند که آدم ها را از آن ها براند. اما چه خصوصیاتی باعث می شود دیگران از ما فاصله بگیرند؟

پسرهایی که مجرد می مانند!

1-پسرهای تی تیش مامانی
پسرهای تی تیش مامانی همان طور که از اسمشان پیداست پسرهای نازی هستند که محتاج مراقبت و توجه دیگرانند، آنها قدرت زیادی از خود ندارند، اهل ریسک کردن در زندگی نیستند، در هیچ زمینه ای استقلال ندارند و در واقع در ازدواج به دنبال یک "مامان" هستند که آنها را تر و خشک کند و مراقبشان باشد. این جور مردان بیش از حد به خودشان می رسند و جذاب هستند و نه قابل اعتماد. به احتمال زیاد بینی شان را عمل زیبایی کرده اند، نگران جوش های صورتشان هستند، به اضافه وزنشان دقت زیادی دارند و مرتب از کرم ضد آفتاب استفاده می کنند. آن ها معمولا از خاکی شدن لباسشان می ترسند و برای هر تصمیمی هم با مامان مشورت می کنند. آنها واقعا توانایی گرداندن زندگی مشترک را ندارند و آویزان دیگران هستند. به شدت به طرف مقابلشان وابسته می شوند و او را خفه می کنند. اما همه این ها با تصویری که ما از "مرد زندگی" داریم (مردی قدرتمند و مستقل) منافات دارد. اگر جزء این گروه هستید بدانید که موهای عجیب و غریب شما هیچ جذابیتی برای طرف مقابل ندارد!

2-پسرهای سیب زمینی نشان

فکر می کنید چرا پسرهای سیب زمینی نشان هیچ وقت نمی توانند ازدواج کنند؟ چون جلسه اول آشنایی آنها هرگز به جلسه دوم نمی کشد. رفتار آنها با کسی که قرار است همسر آینده شان شود تفاوت قابل توجهی با رفتارشان با آقایان ندارد. به خاطر همین بیشترین جمله ای که از خانم ها می شنوند این است: "فکر می کنم ما به درد هم نمی خوریم!" پسرهای سیب زمینی نشان _ لطفا مرا ببخشید که از این اصطلاح برای توصیف این نوع پسرها استفاده می کنم، اما فکر نمی کنم اصطلاح دیگری وجود داشته باشد که بتواند به این خوبی آنها را وصف کند_ هیچ توجهی به طرف مقابلشان ندارند. آنها ممکن است ذاتا آدم های بی توجهی باشند، یا این که دچار یکی از این عوارض باشند: اعتیاد به کار، اعتیاد به اینترنت و کامپیوتر، اعتیاد به ماشین، اعتیاد به خانواده اصلی، یا هر نوع اعتیاد دیگری که تمام توجهشان را به خود جلب می کند. نقطه مشترکشان این است که طرف مقابلشان اصلا دیده نمی شود؛ و من به شما می گویم که هیچ دختری روی کره زمین نیست که نخواهد دیده شود.

3-پسرهای اتو کشیده

چون با ادب و تمیز باشی، نزد همه کس عزیز باشی. این شعار پسرهای اتو کشیده است. به خاطر همین هم آنها برای این که نزد همه کس عزیز باشند آن قدر در این خصوصیات اغراق می کنند که دیگر همه از دور و برشان فرار می کنند، چون مردم نمی توانند با آنها راحت باشند درست است که آنها خیلی محترمند و همیشه طبق آداب رفتار می کنند، اما در واقع بیش از حد "آقا" هستند و برای همین مصاحبت با آنها بسیار سخت است. هیچ کس جرأت نمی کند در حضور آنها لطیفه تعریف کند یا شوخی کند. ما آدم ها خصوصیات مثبت را در حد صد در صد و مطلق دوست نداریم. در واقع افرادی که کمی پایین تر از این حد رفتار می کنند، برایمان جذاب تر و طبیعی تر به نظر می رسند. آدم های صد در صد به طرز عجیبی ایده آل و ویترینی به نظر می رسند و بنابراین تعجبی ندارد که هیچ دختری نتواند چنین جسارتی را در حقشان بکند که بخواهد حتی به ازدواج با آنها فکر کند! البته آنها واقعا آدم های خوبی هستند، تا جایی که می توانند به دیگران کمک می کنند، به شدت دلسوزند و فداکارانه کارهای دیگران را راه می اندازند. شاید به همین خاطر است که بیشتر می توان آنها را برادری خوب و مهربان در نظر گرفت تا همسری شایسته.

4-پسرهای دخالت گر

هیچ کس به این اندازه اعصاب خانم ها را به هم نمی ریزد. این نوع پسرها سر از همه کاری در می آورند. آنها در همه چیز دخالت می کنند؛ از آشپزی گرفته تا انواع شیوه های لکه بری. البته اشکالی ندارد که آدم اطلاعاتش زیاد باشد، اما مشکل آنها این است که در زمینه های کاملا زنانه ای که اصلا ربطی به آنها ندارد سررشته دارند و این اطلاعات را مداوم توی چشم خانم ها می کنند. تصور کنید مردی بخواهد به همسرش بگوید سرامیک ها چطور براق می شوند یا فسنجان چقدر وقت لازم دارد تا کاملا جا بیفتد. پسرهای دخالت گر به مدل لباس و آرایش دیگران کار دارند و دقت زیادی روی ظرایف زنانه و جزییاتی از این دست دارند. البته بدتر از این هم هست؛ آنها پشت سر این و آن حرف می زنند و خودشان را در روابط مناسبات زنانه دخالت می دهند. حتی فکر کردن به آن هم... راستش را بخواهید دنیای زنان و مردان واقعا با هم تفاوت دارد و از هم جداست، و هیچ کس انتظار ندارد یک مرد تا این حد وارد جزییات زنانه شود؛ شاید این طوری بتوانید بیشتر وارد دنیای آنها شوید و آنها را درک کنید، اما می توانید مطمئن باشید که به همان اندازه مورد نفرت آنها قرار خواهید گرفت.

5-پسرهای خودشیفته
اولویت بندی زندگی آنها به این شکل است: اول خودم، دوم خودم، سوم هم خودم! آنها تمام مدت از خودشان و موفقیت هایشان در دنیای کسب و کار و روابط اجتماعی داد سخن می دهند. طرف مقابل آنها به هیچ وجه فرصت ابراز وجود ندارد و هرگز نوبت حرف زدن او نمی شود، چون خودشیفته ها بعد از این که دو ساعت تمام از خودشان تعریف کردند، تلاش هایشان در زندگی را برشمردند و خوبی های خودشان را گفتند می گویند: :خب دیگر بس است، زیاد از خودم حرف زدم. بگذار در مورد کارم برایت بگویم!"
خودشیفتگی یک اختلال شخصیتی به حساب می آید که البته در دنیای امروز رو به گسترش است. سر کردن با یک آدم خودشیفته واقعا خسته کننده است و انرژی زیادی از آدم می گیرد، علاوه بر این که هیچ انرژی به آدم نمی دهد و او مدام مجبور است تعریف های فرد خودشیفته را تأیید کند و حرف ها و نظرات خودش را قورت بدهد.
البته خودشیفته ها بیشتر اوقات واقعا آدم های موفقی هستند و جزء دسته "خالی بندها" قرار نمی گیرند. اما به هر حال باید بدانند که هر شخصی برای خودش موفقیت های ریز و درشتی دارد و دوست دارد شنیده و دیده شود. چاره اش این است که به جای فکر کردن به خودتان، کمی هم به طرف مقابلتان فکر کنید.

6-پسرهای مفلوک

خر آنها از همان کُرگی بی دم بوده: من پول زیادی ندارم. تحصیلات درست و حسابی ندارم. خانواده درست و حسابی ندارم. قدرت بدنی زیادی هم ندارم. حتما فکر می کنید چنین کسی اصلا چرا می خواهد ازدواج کند؟ خب محققان هنوز پاسخ این سوال را کشف نکرده اند. مساله این جاست که این جور مردها هیچ کدام از این مشکلات و فلاکت ها را تقصیر خودشان نمی دانند، بلکه این سرنوشت و بخت بد آنها بوده که آنها را به این روز انداخته است.
آنها پدر و مادر خوبی نداشتند پس درست تربیت نشده اند، به خاطر شرایط سخت زندگی نتوانسته اند ادامه تحصیل بدهند، به خاطر این که مثل بقیه "پارتی کلفت" نداشته اند نتوانسته اند کار خوبی پیدا کنند، و "رفقای ناباب" هم آها را از راه به در کرده اند! جلسه آشنایی آنها بیشتر شبیه مراسم روضه خوانی است و طرف مقابلشان باید دستمال به دست بنشیند و برایشان گریه کند. اما به هر حال باز هم بخت با آنها یار نیست و در ازدواج هم شانس نمی آورند. چون آنها دو شرط اصلی شروع زندگی مشترک را ندارند: اول مسوولیت پذیری و دوم حداقل امکانات و توانمندی برای چرخاندن چرخ زندگی مشترک.

7-پسرهای بی بند و بار
تعهد، اولین شرط لازم برای ازدواج است و مهم ترین شرط برای یک دختر ایرانی. پسرهای بی قید و بی تعهد شاید بتوانند در ابتدا خودشان را توی دل کسی جا کنند (مسلما آنها هرگز نمی روند به کسی بگویند "سلام من آدم غیرمتعهدی هستم با من ازدواج می کنی؟") اما بعد از مدتی نشانه هایی بروز می کند و طرف مقابلشان را از آنها فراری می دهد. نشانه های این جور پسرها هم برای کسی پوشیده نیست: آنها رفتار متعهدانه ندارند و پای حرف ها و قول هایشان
نمی ایستند، به شروع زندگی مشترک اهمیت زیادی نمی دهند، مدام چشمشان می چرخد، در روابطشان با غیر همجنس حتی جلوی همسر آینده شان حد و مرزی ندارند، مدام کارهایشان را توجیه می کنند و برای خودشان دلیل می تراشند، و رفتارهای مشکوک زیادی دارند که هر دختر باهوشی به راحتی می تواند آنها را ردیابی کند. قطعا آنها تکیه گاه خوبی برای یک ازدواج سالم نیستند. چه کسی حاضر است چنین کاری کند؟!

دخترهایی که مجرد می مانند

1- دخترهایی که برای خودشان "مرد" شده اند!

شمار این جور دخترها در دنیای امروز رو به افزایش است، و جالب اینجاست که آنها اصلا از دافعه های خودشان خبر ندارند و به "مردانگی" خودشان کاملا افتخار می کنند، آنها زنان دیگر را ضعیف، ناتوان، ظریف و وابسته می دانند و اصلا حاضر نیستند به عنوان جنس زن به آنها نگاه شود. لباس های مردانه، کارهای مردانه، بازوهای قوی و برجسته و صدای کلفت و مردانه از چیزهای مورد علاقه آنهاست که با آن فخر می فروشند. زنان مردنما همان قدر برای دیگران دافعه دارند که مردان زن نما حال شما را بد می کنند. زن، زن آفریده شده و مرد، مرد. و هر کدام از این دو جنس در قالب خصوصیات خودش است که جذابیت دارد، قدرت دارد و می تواند کارهایش را راه بیندازد. البته این جور دختران می توانند به خوبی جای پدر را برای بچه هایشان پر کنند، اما متأسفانه مجرد می ماند، چون پدر بچه ها دنبال "همسر" خوبی برای خود می گردد!

2-دخترهای خرافاتی
اگر اولین سوالی که در هنگام آشنایی با افراد می پرسید این است که متولد چه ماهی هستید، اگر پای دکه روزنامه فروشی می ایستید و فال این ماهتان را در تمام مجلات می خوانید، اگر در کتابخانه اتاقتان انواع گوناگون کتاب های تعبیر خواب، فال قهوه، طالع بینی هندی، چینی، رومی، فرانسوی و... است، اگر به خودتان انواع سنگ های ضد چشم زخم، ازدیاد حافظه، مهره مار، سنگ ماه تولد، سنگ سیاره ژوپیتر و از این جور چیزها آویزان کرده اید، و اگر پاتوق شما خانه معروف ترین فال قهوه گیر شهر است که برای رسیدن به آرزوها و خواسته های مختلفتان نسخه های عجیب و غریب می پیچد، باید بگوییم سرگمی خوبی دارید. اما خیالتان را راحت کنم: متأسفانه مردها سر از اسرار ماوراءالطبیعه در نمی آورند و اصلا نمی توانند شما را درک کنند. آنها واقع بین هستند و اکثرا همه چیز را از دید عقل و تجربه می بینند، به خاطر همین ذاتا از این جور کارها دل خوشی ندارند. البته که مهم نیست آنها چه فکری در مورد شما می کنند، اما... خواهش می کنم به خاطر خودتان هم که شده کمی منطقی باشید!

3-دخترهای خانم معلم

من یکی از آنها را می شناسم. او مثل یک وجدان آگاه "اکسترنال" است که به من وصلش کرده باشند: مدام مسایل و باید و نبایدهای بهداشتی، روان شناختی، علمی، اجتماعی، سلامت، تغذیه و خلاصه هر چیز دیگری که راجع به آن مطالعه ای داشته را به من گوشزد می کند. او مرتب یادآوری می کند که موقع ظرف شستن بهتر است دستکش بپوشم، موقع رد شدن از خسابان خیلی احتیاط کنم، بزرگتر ها را نباید به اسم کوچک صدا کنم، کلم بروکلی برای سلامتی مان خیلی خوب است، چت کردن کار بدی است، موقع کار با کامپیوتر باید صاف نشست، و هیچ وقت نباید از چراغ قرمز رد شد! و خدا نکند که من بخواهم دست از پا خطا کنم و این دستورات را نادیده بگیرم، مثلا خدای ناکرده بروم سینما و پفک و چیپس با سس تند بخورم! البته او خیلی دختر و خوب و شایسته ای است، اما هیچ وقت نمی توانم از بودن با او لذت ببرم. (بیچاره همسرش!) بد نیست بدانید که همه ما آدم ها علاوه بر والد، بالغ و کودک درون، یک "معلم" درون هم داریم که این ها را به ما گوشزد می کند. اما فرقش این است که گاهی هم می توانیم خاموشش کنیم و کمی از شیطنت هایمان لذت ببریم. معلم بازی به شدت دیگران را از شما فراری می دهد.

4-دخترهای پول پرست

نیازی به توضیح نیست که این ها چه جور دخترهایی هستند. این دخترها نشانه هایی دارند که طرف مقابلشان خیلی زود آن ها را می شناسد: آن ها مدام در مورد مسایل مالی حرف می زنند، اولین سوالاتی که می پرسند در مورد میزان درآمد، مدل ماشین، محل زندگی، وضع اقتصادی خانواده و این قبیل است، و اگر در محل زندگی، وضع اقتصادی خانواده و این قبیل است، و اگر در چشم انداز آینده یک رابطه احتمال بحران مالی یا احیانا اجبار به قناعت را ببینند بلافاصله محو می شوند! قضیه خیلی ساده است، دختری که دنبال جیب طرف مقابلش است در روزهای سخت به درد نمی خورد. رابطه عاطفی با چنین دخترانی بی نهایت شکننده و نامطمئن است و همسرشان تحت استرس زیادی قرار دارد. اگر چنین دختری هستید متأسفانه طرفداری ندارید؛ پسرها هم می خواهند با کسی ازدواج کنند که آنها به خاطر خودشان بخواهد، نه جیبشان (آنها هم دل دارند!). همان طور که شما دوست دارید طرف مقابلتان شما را به خاطر خودتان بخواهد نه ظاهرتان.

5-دخترهای انحصارطلب
دخترهای انحصارطلب خیلی خوبند، فقط یک ایراد بزگ دارند: آنها روزگار همسرشان را سیاه می کنند! آنها می خواهند تمام زندگی طرف مقابلشان شوند و این اصلا منطقی نیست. همه خانم ها دوست دارند در مرکز توجه مرد زندگی شان باشند. اما این توجه حد و مرزی دارد که دختران انحصار طلب از آن بی خبرند. آنها تنها زمانی شادند که احساس کنند تمام توجه مرد زندگی شان به آنهاست، و اگر او کوچک ترین توجهی به دیگران یا به مسایل و جنبه های دیگر زندگی اش بکند اوقاتشان تلخ می شود. حتی ممکن است تبدیل به افرادی کنترل گر شوند و مدام همسرشان را چک کنند و مثل سایه دنبالش باشند. البته در ابتدای آشنایی خود به خود طرف مقابل ما تمام زندگی مان می شود. اما اگر این روند بخواهد ادامه پیدا کند ما را از کار و زندگی می اندازد. هر فردی در کنار ازدواجش، که البته جنبه بسیار مهمی از زندگی اش است، لازم است به خانواده اشف کارش، تفریحات و دوستانش و علایق دیگرش هم به اندازه خودشان توجه کند؛ همچنین به فردیت خودش به عنوان یک انسان مستقل. این دخترها جلوی رشد و پیشرفت همسرشان را می گیرند، و هیچ مردی هم این را نمی خواهد.

6-دخترهای خودباخته
دخترهای خودباخته را حتما می شناسید: آنها به خاطر رابطه شان از همه چیزشان می گذرند و حاضرند تمام زندگی شان را برای طرف مقابلشان فدا کنند. آنها از خود گذشته هایی هستند که همیشه در دسترسند، هرگز ناراحت و دلخور نمی شوند، همیشه دنبال راضی کردن طرف مقابلند، هیچ اولویتی برای خودشان قائل نیستند، از نیازهای خودشان می گذرند تا به نیازهای مرد زندگی شان در رابطه شان خلاصه می شود. این جور دخترها همه این کارها را به خاطر خشنود کردن طرف مقابل انجام می دهند، اما برعکس آنچه خودشان فکر می کنند به جای راضی کردن طرف مقابل او را از خود می رانند. آنها در نهایت به افرادی بی هویت و به شدت وابسته تبدیل می شوند که همه بار زندگی شان روی دوش همسرشان
خواهد بود. گاهی این طور به نظر می رسد که دخترهای سر به زیر و حرف گوش کن بیشتر مورد توجه هستند، اما آنها بعد از مدتی بی نهایت کسل کننده می شوند. در واقع دخترهایی که در حد خودشان استقلال و هویت دارند و به دنبال رشد شخصی خودشان هم هستند برای همه جذاب ترند.

7-دخترهای غرغرو

این آخرین مورد است، اما بیشتر از تمام مواردی که تا این جا خواندید آدم ها را از شما فراری می دهد. واقعا چه کسی دلش می خواهد یک نفر مثل رادیوهای قدیمی مدام زیر گوشش وزوز کند، آن هم از نوع غرغر؟! از نزدیک ترین مردی که دم دستتان است سوال کنید چه چیزی بیشتر از همه روی مخش می روی و او به شما خواهد گفت که یک آدم غرغرو. غرغروها انرژی آدم را تحلیل می برند و واقعا روی اعصاب راه می روند و متأسفانه خودشان هم متوجه نمی شوند که چقدر کارشان بیهوده است. وقتی مدام غرغر می کنید دیگر کسی به حرف های شما گوش نمی دهد و محتوای حرف هایتان را نمی فهمد؛ اگر هم تا به حال با غرغر توانسته اید به هدفتان دست پیدا کنید و کسی را مجبور به کاری بکنیید فقط برای این بوده که از دستتان خلاص شوند و شما را از سر وا کنند، نه هیچ چیز دیگری. البته که شما حق دارید خواسته هایتان را از دیگران بخواهید یا شکایت هایتان را مطرح کنید، اما چطور است یک شیوه موثرتر و جذاب تر برای این منظور پیدا کنید؟ شاید هم خواسته هایتان نیاز به بازبینی داشته باشد. مطمئنم اصلا دوست ندارید کسی توی دلش به شما بد و بیراه بگوید.

منبع: دوهفته نامه موفقیت شماره 243 ص74-77 نویسنده: زینب شاهدی
تمام چراغ های خانه روشن است
و من صدای خنده ات را
بلندتر از همیشه نقاشی می کنم
لطفی کن، به کسی چیزی نگو
بگذار همسایه ها خیال کنند تو آمده ای....
 تشکر شده توسط : مـه ســـا , Ghost , آرزو , niloufar , sooorooosh , edarzi , agin , paeeze , paeazan , melody , arezoo_azizi , parisa2011 , شهرزاد , spring , پروانه , شفا یافته , simin , shahrzad.s , # پریسا # , parastoo joon , nead , زهرا59 , hadisss , glassheart , samiramiss
1-من تیتیش مامانی نیستم برای اثبات این موضوع به امضام و سیبیل موجودSmile (52) دقت شود2-سیب زمینی هم نیستم به هیچ چیزی اعتیاد ندارم سیب زمینی بی رگه من رگ گردنم اندازه لوله پولیکاست اونائی که دیدنم میدونن3-دخالت گر هم نیستم برو هر کاری دلت میخواد بکن..اصلا معتاد بشو..والا4-اتو کشیده و سوسول هم نیستم کف دستم پر از وصله پینه کارگریامهsad2آخر کارگریو زحمت کشیمrolleyes
55مفلوک هم نیستم خیلی پسره گلیم..اونائی که دیدن میدونم..همه شیراز از معرفتم و باحالیم میگن(جون بی بیت سروش)..اگر خودم بگمsad2angry3sad
6-بی بند و بار نفهمیدم چیه منظورش...مگه همه دنیا همین جوری نیستن؟icon_cry
به هر حال با این شرایطی که گفتم فکر کنم انسان فوق العاده شایسته ای هستم..Tongue
متقاضیان عزیز بسم ا...happy0065.gifhappy0065.gifWinkashamed0006.gif
[تصویر:  43679430772591471299.gif]

تشکر شده توسط : آرزو , niloufar , Ghost , paeeze , رنگین کمان , arezoo_azizi , spring , پروانه , یه غریبه , شفا یافته , هلما , simin , ghaside , parastoo joon , زیبا* , Mehrdad 31
موضوع جالبی را انتخاب کردی شدیدا باهات موافقمTonguelove28
 تشکر شده توسط : Ghost , رنگین کمان , spring , یه غریبه , parastoo joon , زهرا59
سروش جان ما یه سوالی ازت پرسیدیم جواب ندادی گفتیم بی خیالش!تاحالا جواب نگرفتی حالاهم نگیر مگه چی میشهHuh
مطلب جالبیه!حالا من که جزء هیچکدوم از دسته های بالا نیستم چرا موندم؟؟؟؟؟آها فهمیدم.........rolleyes
 تشکر شده توسط : sooorooosh , paeazan , رنگین کمان , زیبا*
من دختری ام که مرد شدمTongue از طرفی هم پسر تیتیش و سیب زمینی و اتو کشیده و ........مفلوک و اینا نیستم

laughing3laughing3laughing3laughing3

:60::60::60:پیدا کنید پرتغال فروش را منفی در منفی = مثبت!

به خود آی,خود تو جان جهانــــــی...

تشکر شده توسط : sooorooosh , رنگین کمان , arezoo_azizi , spring
من که مجردم مجردم میمونم laughing3laughing3چون هم مرد شدم هم ... و ..... و... و laughing3laughing3laughing3laughing3
 تشکر شده توسط : spring , یه غریبه , ehsan 10054 , رنگین کمان , زیبا*
به به عجب موضوعه هلویی
جالبه
منم جزو هیچ کدوم دسته نیستم
ولی ......ای بابا ولی عیب نداره زندگی صد سال اولش سخته
درست میشه تا صد سالگی اوه کلی مونده من هنوز بیست و 6 سالمه
ام اسم که دارم کلیم کلاس داره
بابای من هم سن من بوده 2 تا بچه داشته من هنوز مجردم
بچه من (اگر من ازداوج کنم love51) شاید اونم شاید 50 سالگی 60 سالگی ازدواج کنه
ما آدما داریم شبیه دایناسورا میشیم نسلمون داره منقرض میشه
مسئولین رسیدگی کنن شاید نشه شایدم شد
حالا دوستان مجرد دستا بالا ببینم چند نفریم icon_cryicon_cryicon_cryicon_cryicon_cryicon_cry
فکر کنیم یه ازدواج دسته جمعی راه بندازیم تا نسلمون منقرض نشه icon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrin
 تشکر شده توسط : arezoo_azizi , sooorooosh , niloufar , شفا یافته , رنگین کمان , زهرا59 , زیبا* , Mehrdad 31
سلام
ممنون موضوع خوب و بحث داغي هستشagreement2
بنظر من ادمها خيلي راحت ميتونن طرف مقابلشون و بشناسن و از اينجور ادمها فاصله بگيرن مگر اينكه بلـــــــــــــــــــــــــــــــه عاشق شده باشن اخه بعضي عشق ها بي دليل هستش كار دله ديگه::evilgrin0039.gifعشق چون ايد برد عقل دل فرزانه را/دزد عاقل ميكشد اول چراغ خانه راconfused
و اما من والله جزهيچكدوم از گزينه هاي بالا نبودم Tongueبموقعش مرد ميشم و مسوليت پذير بموقع اش هم خانوم ميشم N_aggressive (35)خودم و دست كم نميگيرم خود شيفته هم نيستم agreement2غر غرو نيستم ..پول پرست هم نيستم ...معلم هم نميشم اول به طرف ميدون ميدم ببينم چند مرده حلاجه اگه لازم بود در حد نظر دادن كمك ميكنمashamed0006.gifخرافاتي هم نيستم اما گاهي روياهايي كه دست يافتني هستن و دارم و بنظر گاهي اوقات روياها ارامش بخش هستنlove28
انحصار طلب هم نيستم چون به عقيده من زن و شوهر بايد اجازه بدن علاوه بر شريك هم بودن دنياي خودشون و هم بين همجنسان داشته باشن اين يعني درك متقابلicon_biggrin
خلاصه با اين محاسن نميدونم چرا هنوز سوار سفيدم بهم نرسيده حتما ايراد از اونهlaughing3
اخه هميشه خدا برعكس قسمت ادم ميكنهconfused
در این خاک, در این خاک
در این مزرعه ی پاک
به جز عشق, به جز مهر
دگر بذر, نَکاریم...!
 تشکر شده توسط : arezoo_azizi , spring , niloufar , هلما , رنگین کمان , parastoo joon
من توی اون دنیا هم مجرد می مونم! ادّله اینقدر زیادن که عمرم توی این دنیا کفاف نمیده !!! Tongue
 تشکر شده توسط : spring , niloufar , زیبا*
بلاخره هر زني به يه مردي احتياج داره ......................................................................................من ارذواج ميكنم
هر مردي هم به زن
پس چه بهتر اون مرد و زني كه انتخاب ميكني مثل كوه محكم باشه
Dodgy
...
 تشکر شده توسط : sooorooosh , spring , هلما , زیبا* , Mehrdad 31

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  چرا پسرها برای مادران عزیزترند؟ ostad2000 93 52,017 2016/09/23, 01:24 AM
آخرین ارسال: Roxana.sm

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان