امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امیتازات : 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
حالات فيزيكي بدن از بدو تولدو ارتباط با ام اس
از بچه گیام یادمه که همیشه ناله داشتم قلبم تیر میکشه ، انگاری که یه سوزن میزدن توش؛ و نفسم میگرفت. (هیچ تشخیصی ندادند). درد زانو که از همون موقع (5-6 سالگی)باهامه، تو آزمایشات همه چیز نرمال بود . آخرش گفتند که رماتیسم دارم... این تشخیص باعث تجویز پروفن به مدت 5 سال روزی 3 عدد شد . بعد از اون 2 سال روزی 2 تا خوردم. همین طور موندو هیشکی هیچ تشخیصی نداد تا سال قبل که مشکل مفصلی پیدا کردم و قرصای کلسیم تجویز شدو یه چیزای دیگه که یادم نیست. تو آزمایشا ویتامین D خیلی پایین بود اما بازم تشخیص ام اس ندادند. دیر مریض میشدم و مقاومت بدنم خیلی خوب بود . فکر کنم ام اس با از دست دادن چشاییم شروع شد/. اون حالات قلبم هم واسه ام اسه ...
موقع تولد 4 کیلو بودم ، اما از 7- 6 سالگیم دیگه تپل نبودم.
الانم هیچ مسکنی روم اثر نمیکنه چون به اندازه ی تمام عمرم مسکن خوردم . دقیقا مثل احسان ، فوق العاده زود رنج و تولید کننده ی غم و استرس و غصه واسه خودم بودم. اما الان خیلی کمتر از اون موقع هاست.
اینا چکیده ی مهم ها بود...
اگر همه انسانها کارکرد مغزشان یک میلینیوم شکمشان میبود دنیا تعریف دیگری میداشت.evilgrin0039.gif
 تشکر شده توسط : yaro , naz.gigili , Hasty

پیام های داخل این موضوع
RE: حالات فيزيكي بدن از بدو تولدو ارتباط با ام اس - توسط Matilat - 2010/04/13, 10:04 PM

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  ارتباط بین گلبولهای سفید و حمله mina_a 28 35,113 2016/10/09, 01:01 AM
آخرین ارسال: 1361hr87

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
2 مهمان