امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امیتازات : 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
حالات فيزيكي بدن از بدو تولدو ارتباط با ام اس
فك ميكنم اولين بيماريه حادي كه گرفتم هپانژيت بوده ( تويه 2 سالگي ) و خب يه بارم دكترم داشت نظريه هايه موجود درباره ي علل بوجود اومدنه ام اس رو ميگفت كه به ويروسها اشاره كرد و برايه مثال به ويرووسهايه خانواده ي هپان اشاره كرد
بعد از اون از 4 سالگي بطور مرتب uti ميكردم (عفونت ادراري ) . اونم نه بشكل معمول . بلكه حتي آزمايشات ادرار هم تشخيص نميدادن و محبور ميشدن با سرنگ ادرار رو از مثانه ام بكشن تا بفهمن دوباره عفونت ادراري دارم . (خيلي هم درد داشت و همين باعث شد من خاطره خيلي بدي از وروده سوزن به شكمم داشته باشم و از 3 سالي كه ربيف زدم تنها 4 يا 5 باره آخر رو تزريقه شكمي داشتم )
بعد از اون ؟( تويه سن 6 سالگي ) متوجه شدن بطوره مادرزاد لوله اي كه از مثانه به كليه راه داره و برايه همه آدما يك انهنا داره ماله من صافه . و خب يه تزريق برام انجام دادن و در اون ناحيه ( رويه اون لوله ) يك چيزي مثه زحم ايجاد كردن تا ادرار براحتي از مثانه به كليه برگشت نداشته باشه
هنوز نتونستيم اين رو جايي اثبات كنيم ولي من فك ميكنم اين مساله( عفونت ادراري ) رو من از بدو تولدم به همراه داشته ام . به اين واسطه كه من وقتي بدنيا اومدم 6/1 كيلوگرم بودم و تا 4 سالگي هميشه لاغر تر از حده نرمال بودم و بعد از وقتي كه متوجه مشكلم شدن و درمان رو شروع كردن يكهو به حالته عادي برگشتم .
خب اين همه اون چيزي بود كه فك كردم ممكنه مهم بوده باشه
آنارام باشید
 تشکر شده توسط : yaro , yummy , naz.gigili , Hasty

پیام های داخل این موضوع
RE: حالات فيزيكي بدن از بدو تولدو ارتباط با ام اس - توسط anaram - 2010/04/13, 07:37 PM

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  ارتباط بین گلبولهای سفید و حمله mina_a 28 35,023 2016/10/09, 01:01 AM
آخرین ارسال: 1361hr87

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان