امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
داروی ضد خستگی و انرژی بخش استیمول STIMOL
سلام سمانه جان
دوست من خستگی خیلی شدیدی داشت
خیلی زیاد!
خیلی از قرص هارو استفاده کرد اما تاثیر نداشت
از دیروز استیمول رو شروع کرده
راضیه و میگه خیلی بهتر شدم
و خستگیم این قد کمه که حس نمیشه.
حَـسْـبُــنَــا الــلّــهُ وَ نِــعْــمَ الْــوَکِـيــلُN_aggressive (39)
دوستان دکتر تازـه بهـه من استیمول داذه ودارم می خورم تاتیر خوبی دإرهlove51
به جهان خرم ازآنم که جهان خرم از اوست/ عاشقم بر همه عالم که همه عالم از اوست
سلام دکتر من برای ضعف و بیحالیم استیمول رو تجویز کرده عوارض اصلا نداره یه اسید امینه غیر ضروریه که جریان خون رو افزایش میده . تو خود بدن هم هست .البته کمی گرونه 18 تاش 38 هزار تومنه . من هر روز مصرف نمیکنم فقط روزایی که میرم سرکار نزدیک ظهر که انرژیم تموم میشه یکی تو اب میریزم و میخورم .بنظرم سطح انرژیم بهتر میشه. ولی مثل اینکه باید تا یک هفته هر روز استفاده کنی تا نتیجه اشو ببینی

بچه ها ی سوال دارم من نزدیک ظهر بین ساعت 11 تا 2 ضعف و سستی بهم دست میده خیلی بیحال میشم . حتی نا ندارم حرف بزنم شمام این جوری میشید ؟ اگه اره چکار میکنید ؟ من شاغلم سر ظهر دیگه از حال میرم .
دوستان منم شاغلم و دقيقا همين مشكل( ضعف و بيحالى) داشتم طبق دستور طب اسلامى شير و گوشت تهيه كردم و هفته اى دو بار ميخورم ديگه اصصصصصلا احساس ضعف و خستگى ندارم و هيچ دارويى هم استفاده نميكنم خيلى موثر بود
(2017/12/23, 03:18 PM)لياتريس نوشته است: دوستان منم شاغلم و دقيقا همين مشكل( ضعف و بيحالى) داشتم طبق دستور طب اسلامى شير و گوشت تهيه كردم و هفته اى دو بار ميخورم ديگه اصصصصصلا احساس ضعف و خستگى ندارم و هيچ دارويى هم استفاده نميكنم خيلى موثر بود

سلام میشه بیشتر توضیح بدی دقیقا چکار کردی خوب شدی؟
(2017/12/23, 03:18 PM)لياتريس نوشته است: دوستان منم شاغلم و دقيقا همين مشكل( ضعف و بيحالى) داشتم طبق دستور طب اسلامى شير و گوشت تهيه كردم و هفته اى دو بار ميخورم ديگه اصصصصصلا احساس ضعف و خستگى ندارم و هيچ دارويى هم استفاده نميكنم خيلى موثر بود

(2018/01/03, 01:41 PM)لیلا س نوشته است:

سلام میشه بیشتر توضیح بدی دقیقا چکار کردی خوب شدی؟

بسم الله الرحمن الرحیم

طرز تهیه غذای گوشت و شیر

این غذا،غذای حضرت نوح علی نبینا وآله وعلیه السلام بوده است که ازطریق وحی برای ضعف بدن به اوسفارش شده که به فرموده استاد معظم آیت الله تبریزیان شاید(یکی) راز طول عمرحضرت نوح علیه السلام همین غذا باشد.

️مواد لازم:
گوشت گوسفندی تازه.

شیرطبیعی گاوه که بمدت حداکثر بین 20الی30دقیقه جوشیده شده باشد.

نمک طبیعی دریا

ادویه

پیاز درصورت دلخواه

گوشت گوسفندی تازه را روی حرارت گذاشته وشیرطبیعی را آرام آرام ودرچند مرحله به آن اضافه نموده تاشیر نبرد وبایدگوشت بمدت سه الی چهار ساعت خوب باشیر پخته شود،ودر پایان نمک طبیعی دریا وادویه وپیاز به آن اضافه شود برای طعم دارشدن غذا.

درپختن این غذا به هیچ وجه ازآب،روغن،رب استفاده نشود.

مقدارمصرف:هفته ای دوبار بعنوان شام یاصبحانه(درطب اسلامی نهار وعده مناسبی محسوب نمی شود ودلیل مدعای ما روایات وآیات قرآن کریم است که خوردن نهارمذمت شده).

خواص:مفید برای انواع ضعف های عمومی بدن،ام اس،دیسک کمر،ALS،سکته مغزی،بیماری های مرتبط باضعف عضلانی و.....

ليلا جان حتما امتحان كن از تاثيرش متعجب ميشى
هميشه ب همكارا ميگفتم ضعف شديد دارم اينقدر خستم انگار تمام كارهاى اداره رو من انجام دادم ولى الان حتى يك ذره نه ضعف دارم ونه خستگى
 تشکر شده توسط : لیلا س
من الان تقریبا داره یک ماه میشه که دارم از استیمول استفاده میکنم
خستگیم را کامل برطرف نکرد ولی خیلی بهتر از آمانتادین و مدافینیل بود که قبلا استفاده کرده بودمagreement2
باید کاری کنی، آروم بگیرم Blush
 تشکر شده توسط : الی کوچولو , hadisss
(2018/04/09, 01:11 PM)glassheart نوشته است: من الان تقریبا داره یک ماه میشه که دارم از استیمول استفاده میکنم
خستگیم را کامل برطرف نکرد ولی خیلی بهتر از آمانتادین و مدافینیل بود که قبلا استفاده کرده بودمagreement2

مریم قیمت این دارو چنده؟
عشق اگر با تو بیاید به پرستاری من
قصـــه عشــق شود قصه بیماری من
(2018/04/11, 10:37 PM)hadisss نوشته است:
(2018/04/09, 01:11 PM)glassheart نوشته است: من الان تقریبا داره یک ماه میشه که دارم از استیمول استفاده میکنم

مریم قیمت این دارو چنده؟

هر ساشه (یکبار مصرف) حدود ۲۵۰۰ تومان
جمله بی‌قراریت از طلب قرار تست ------- طالب بی‌قرار شو تا که قرار آیدت
 تشکر شده توسط : hadisss , glassheart

اینم اثر نکردicon_cryفقط اون یک ماهه اول تاثیر نسبی داشت
باید کاری کنی، آروم بگیرم Blush

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  استفاده از داروی گیاهی anti 14 13,711 2018/06/12, 07:45 PM
آخرین ارسال: Rezvan.A
  داروی Stem cell dream mz تامی 5 8,700 2014/02/05, 11:53 PM
آخرین ارسال: ابراهیم
  داروی فمپریدن ناتوانی بیماران ام اس راکاهش میدهد sargol 0 2,936 2013/01/14, 08:40 PM
آخرین ارسال: sargol

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان