امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
enough is enough تلاش برای پایان ام اس
تلاش برای خاتمه دادن به ام اس :
امروز تمام تلاش خود را بکار بسته ایم تا بیش از 250 ملیون دلار را برای تحقیقات کامل بر روی ام اس جمع آوری کنیم...این تحقیقات در سه دسته تقسیم بندی میشوند:
1-تلاش برای مهار ام اس در مراحل اول
2-تحقیق برای بازسازی بافت های اسیب دیده
3-تحقیقات برای پایان دادن همیشگی به ام اس
امروز ما نیازمند به مشارکت همه افراد برای انقلاب جدید در درمان ام اس هستیم..ونیازمند به بیش از 250 ملیون دلار برای رسیدن به اهداف تحقیقی تا پایان 2015 هستیم...و این مستلزم آن است که فرد فر ما هدفمان را باور کنیم
پس در راستای این هدف به ما و فیل کئوگان(phil keogan )بپیوندید
فیل کئوگان در سال 2009 با هدف معرفی ام اس به مردم امریکا و وجمع آوری کمک برای مبتلایان به ام اس تصمیم میگیرد طول امریکا را با دوچرخه رکاب بزند...در راستای تلاشش وی فاصلهی 3500 مایلی غرب تا شرق امریکا را از کالیفرنیا تا نیو یورک رکاب زد...
او در این سفر در مورد این بیماری با افراد مختلف صحبت کرد و مبلغ یک ملیون دلار پول را جمع آوری کردو تمام پول رو برای کمک به هزینه تحقیقات اهدا کرد...
فیل از قبل بخاطر ابتلای عمو زادهاش به ام اس با این بیماری و تمام مشکلاتی که میتواند برای فرد مبتلا ایجاد کند آشنا بود...
فیل: شعار من در زندگی اینست هیچ فرصتی در زندگی نباید از دست رود....بمن بپیوندید تا 250 ملیون را جمع آوری کنم و ام اس را برای همیشه خاموش کنیم...دیگر کافیست
دوستان متنی رو که خوندید از تلاش آقای فیل کئوگان هست برای جم آوری هزینه لازم برای تحقیقات بر روی ام اس...ایشون همکاریشون از سالا 2006 با نشنال ام اس شروع شد...اینم بخاطر این بود که میخواست بیماری رو خوب بشناسه چون همون طور که گفتم دوستش و پسر عموش هم به این بیماری مبتلا هستن....
الان در راستای این هدفشون میخوان یه طرح رکاب زنی خیلی بزرگ رو انجام بدن ...خیلی بزرگتر از 3500 مایلی که بار اول رکاب زدن...
من وب سایت رسمی نشنال ام اس رو چک میکردم وقتی که میخواستم عضو بشم اسم همه کشورهای دنیا بود بجز ایران....حتی یمن و لیبی و افغانستان هم عضو بودنangry3
البته اونا به کمک ما احتیاجی ندارن..
فقط هدفم این بود که این آقا رو معرفی کنم ...و بگم چقدر یکی میتونه رفیقشو دوست داشته باشه که تحت تاثیر مریضیش مسیر همه زندگی خودشو عوض کنه و بیوفته دنبال این کارا که پول جمع کنه برای کمک به هزینه تحقیقات در ام اس
منابع:
http://www.nationalmssociety.org/researc...index.aspx
http://www.nationalmssociety.org/index.aspx
سروش
[تصویر:  43679430772591471299.gif]

تشکر شده توسط : simin , mysis , fireboud , ورپریده , sara-m , neda.n , nahid , paeazan , spring , بی تـــا , paeeze , naazanin , سـاناز , hamdam , Ghost , min00 , mari , ghaside , parastoo joon , Ali 324 , yummy , rana , ماه , شفا یافته , Ermia , zohaa , سمیرا67 , ابراهیم , برگ 7 , ورونیکا

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان