امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بخش مخصوص کابران غیر مبتلا و یا مشکوک به ام اس
با سلام به مدیریت محترم سایتicon_question
یه پیشنهاد یا بهتر بگم یه خواهش دارم
میشه یه بخش مخصوص برای گفتگو و سوالات افراد مشکوک به ام اس یا کسایی که مثل من علائم بیماریشون مثل ام اسه ولی هنوز تشخیص ام اس براشون ندادن و منتظر تشخیصند,بزارید تو سایت؟
دلیل این خواهشم هم اینه که من متوجه شدم گاهی سوالات و حتی درد دلهای افرادی مثل من باعث رنجش خاطر کاربرای مبتلا به ام اس سایت میشه.به نوعی حق هم دارند چون افرادی مثل من اضطراب و ترس زیادی دارن و حرفهای نا امید کننده میزنند و این ممکنه برای عده ای از کابرای مبتلا به ام اس خوشایند نباشه چون اونها این دوران رو پشت سر گذاشتند و میخوان زندگی تازه همراه با شادی داشته باشن و دوست ندارن این ترسها و اضطرابها با اومدن به این سایت و خوندن مطالب افرادی مثل من بهشون منتقل بشه.
پس اگه امکانش هست یه بخش مربوط به سوالات و گفتگو ما ها تو این سایت قرار بدین که هم افذادی مثل من با هم آشنا بشیم و هم فقط اون دسته از دوستای مبتلا به ام اس که خودشون راغبند و این بخش براشون خسته کننده یا آزار دهنده نیست به این بخش سر بزنند.
خیلی ممنون میشم اگر این خواهش من انجام بشه البته اگر امکانش هستicon_question
 تشکر شده توسط : sooorooosh , Ghost , ورپریده , عمومهربان , movahedi , mahdiye1989 , اميدوار , Exhautless , مرجان مولایی نژاد
سلام دوست عزیز
برای این پیشنهاد تاپیکی قبلا ایجاد شده
در مورد سوالات این افراد هم وظیقه هر یک از ما هست که جواب بدیم و فرد تازه وارد را آگاه کنیم و نباید موجب ناراحتیمون بشه
مباحث این بخش اونقدر زیاد نیست که نیاز به ایجاد بخش جدا باشه
gone out

follow the white rabbit
[/b]

تشکر شده توسط : rana , sooorooosh , Ghost , hamid , ورپریده , niloufar , ساحل , Majid , paeazan , mahdiye1989 , مرجان مولایی نژاد
خیلی ممنون از هم شما و هم از کسایی که با صبوری جواب سوالات افرادی مثل من رو میدنicon_question
اما در مورد اون تاپیکی که گفتید قبلا ایجاد شده من دقیقا متوجه نشدم کدوم تاپیک میشه لینکشو اینجا بزارید.بازم ممنون
 تشکر شده توسط : Ghost , movahedi , mahdiye1989 , مرجان مولایی نژاد
لینک مربوطه
http://mscenter.ir/Thread-%D8%A2%DB%8C%D...9%85%D9%86
gone out

follow the white rabbit
[/b]

تشکر شده توسط : rana , Ghost , spring , arezoo_azizi , mahdiye1989 , مرجان مولایی نژاد
میخوام نظر شما رو درباره تاپیک آیا من ام اس دارم بدونم .خودمم نظر و پیشنهادی دارم.
به نظر من از یه نظر خوبه که نگرانی کسانی که مشکوکن رو رفع کنیم،اما از طرفی فقط کار پزشک متخصصه که تشخیص بده مگر در موارد خیلی تابلو که در اون صورت حرف زدن درباره ش خیلی تکرار مکررات میشه.
من نمیدونم در ابتدای عضویت درسایت ، فرد چه پیامهایی رو میبینه .
بهتره عضو جدید ، اطلاعات ساده و کوتاه در مورد ام اس به همراه لینک مطالب مهم رو همون اول دریافت کنه تا بعضی سئوالاتش بدون مطرح کردنش پاسخ داده بشه.
یکی از این اطلاعات اینه که بدونه اینجا پزشک متخصص نداریم و بیشتر اعضا رو مبتلایان به ام اس تشکیل میدن. و فکر نکنه با یه تیم پزشکی روبرو هست !
برخلاف اون چیزی که رعنای عزیز چند وقت پیش پرسید و فربود عزیز به تاپیک یادشده هدایتش کرد ، الان مشخصه که در این تاپیک کسانی که مشکوکن و یا تازه مبتلا دور هم جمع نمیشن ، واقعیت اینه که کسانی که مشکوکن میان سئوال میکنن و اونایی که تجربه ابتلاء 6 ماه به بالا دارن میان جواب میدن. اگرهم جواب ندن ممکنه اون شخص ناراحت بشه. اینطور که بیان تجربه هاشون رو به هم بگن نبوده. چون تجربه ای ندارن.
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : sargol , Ghost , arezoo_azizi , نازلی , movahedi , mahdiye1989 , اميدوار , مرجان مولایی نژاد
چرا مدیرا چیزی نگفتن ؟confused2
از اون بهتره ... به بعد پیشنهاد بودا!
 تشکر شده توسط : movahedi , mahdiye1989 , مرجان مولایی نژاد
ممکنه عضو جدید سایت، اطلاعات ساده و کوتاه در مورد ام اس به همراه لینک مطالب مهم رو همون اول عضویت و به محض ورود به سایت دریافت کنه تا بعضی سئوالات بدیهی بدون مطرح کردنش پاسخ داده بشه ؟
این مورد یه چیز روتین مثل بقیه موارد هست .
بچه هایی هم که راهنمایی میکنن راهنماییشون جوریه که معلومه دکتر نیستن و صرفا تجربه هست .
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
در پیغام خصوصی چیزهایی که لازم بوده رو پرسیدیم و اطلاع دادیم . بیشتر از این امکانش وجود نداره .

مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
سلام دوستان کسی میدونه چرا پلاک توی کانال نخاعی بد؟

سلام دوستان کسی میدونه چرا پلاک توی نخاع بد؟
 تشکر شده توسط : مرجان مولایی نژاد

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان