•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 4
  • 5
  • 6(current)
  • 7
  • 8
  • ...
  • 20
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امیتازات : 3.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مطالعات باليني داروي فينگوليد
منم سر این موضوع در عجبم / شاید رو عوارضشون کار کردن . اون عوارضا از بین رفته . شایدم . . .
الله و علم
از ديروز بياموز، براي امروز زندگي كن و به فردا اميد داشته باش
(2013/10/19, 11:11 AM)دربند نوشته است: دکتر قره گزلی برای من این دارو رو نوشت و سفارش دادم برام از خارج بفرستن ولی وقتی رفتم پیش دکتر صحرائیان گفت این دارو رو تایید نمیکنم و اسم یک بیماری چشمی رو آورد و گفت اصلاً بهش فکر نکنم و این شد که سینووکسی شدم
و حالا برام جالب هست که آقای دکترصحرائیان اخیراً نمونه ایرانی این دارو رو تایید میکنند، چی شد دیگه مریضی چشم نمیاره؟ کوری و این حرفها!
دكتر صحراييان بخاطر هزينه بالاي ارزي-ريالي قرص جلنيا
آن حرفا را زده
قرص ايراني را هم جون توليد داخل و كلاً سياست بر اين كه توليد داخل حمايت بشه اين حرف را زده
و آن حرف هايي كه براي قرص فيكوليد زده را مي شه در مورد قرص جلنيا فرض كرد
گفت از دوست چه خواهی که تورا شاد کند گفتم از دوست همین بس که ز ما یاد کند
If you want to be OK , you should have a healthy lifestyle with exercise and don`t think about any problems
دکتر منم تایید نمیکنه!!
میگه اگه می خوای سفارش بده از خارج برات بیارن!!
عجب حالا باید چکار کنیم
مگه میشه اگه میخوای سفارش بده برات بیارن
یا خوبه / که اگه خوبه ارزش داره بگیریم / یا بده که نمیگیریم

؟ ؟ ؟ ؟ ؟ ؟
 تشکر شده توسط : دربند
من به دکتر صحراییان اطمینان ندارم
همیشه یه پاش کشور سویسه
خدا میدونه برای حط تولید خوراکی این دارو چقدر گیرش اومده
البته این دارو در امریکا برای بیماران ام اس بهترین داروی خوراکی وموثرترین است
میترسم مثل سینوکس ایرانی با اوانکس باشد
(2013/10/19, 11:45 PM)منصور91 نوشته است: من به دکتر صحراییان اطمینان ندارم
همیشه یه پاش کشور سویسه
خوب سینووکس چشه مگه اینهمه دارن مصرف میکنن و مشکلیم ندارم صادرم میشه دارو.بد وختی خودت میگی تو امریکا بهترین داروی خوراکی هست دیگه مشکل چیه؟؟؟ در مورد پول و خط تولید و چقد گیرش میاد هم هرکسی پول علم و تلاششو میگیره.شمام برو صحراییان بشو خداد تومن به جیب بزن اگه کسی چیزی گف...
گل زرد و گل زرد و گل زرد/بیا باهم بنالیم از سر درد.عنان تا در کف نا مردمان هست/ستم بر مرد خواهد کرد نامرد
 تشکر شده توسط : نازی ی
آخرش نفهمیدم جلنیا همون فینگولیده ؟ آخه یه جا نوشته بود جلنیا آمریکایی هستش یجا دیگه خوندم ایرانیه
چون میخوام بگیرم میخوام بدونم اگه آمریکایی عوارضش کمتره اونو بگیرم / از دکترا هم میپرسم میگن ایرانیه خوبه
بچه ها اگه اطلاع دارین خواهشا بگین آمریکاییه اسمش چیه ؟ آیا گیر میاد ؟
 تشکر شده توسط : مهدی نصیری , نازی ی
(2013/10/19, 11:45 PM)منصور91 نوشته است: من به دکتر صحراییان اطمینان ندارم
همیشه یه پاش کشور سویسه

دوست عزیز دکتر صحرائیان رو می شناسی که این طوری بهش توهین می کنی ؟ من و خیلی های دیگه اشک دکتر رو برای بیمارا دیدیم این حرف رو از کجا آوردی شما؟ با چه مستنداتی؟ سینووکس هم داروی بسیار خوب ، تایید شده ای هست و صادر هم می شه . یکم منصفانه و با آگاهی بیشتری صحبت کن دوست من!!!

(2013/10/19, 11:11 AM)دربند نوشته است: دکتر قره گزلی برای من این دارو رو نوشت و سفارش دادم برام از خارج بفرستن ولی وقتی رفتم پیش دکتر صحرائیان گفت این دارو رو تایید نمیکنم و اسم یک بیماری چشمی رو آورد و گفت اصلاً بهش فکر نکنم و این شد که سینووکسی شدم
و حالا برام جالب هست که آقای دکترصحرائیان اخیراً نمونه ایرانی این دارو رو تایید میکنند، چی شد دیگه مریضی چشم نمیاره؟ کوری و این حرفها!
دوست خوبم نه دکتر صحرائیان بلکه دکتر لطفی ، دکتر سیگارودی ، دکتر میناگر و خیلی دیگه از بزرگان همگی متفقاً این نکته رو ذکر می کنن که داروهای جدید باید با احتیاط بیشتری مصرف شن به خاطر عوارض خاصشون برای کسی که می تونه رو سینووکس باشه که ضعیف ترین نوع از اینترفرون هست خیلی صلاح نیست که بره رو داروی پر عارضه وقتی لزومی بر این امر نیست !!!

(2013/10/20, 03:17 PM)rezami نوشته است: آخرش نفهمیدم جلنیا همون فینگولیده ؟ آخه یه جا نوشته بود جلنیا آمریکایی هستش یجا دیگه خوندم ایرانیه
چون میخوام بگیرم میخوام بدونم اگه آمریکایی عوارضش کمتره اونو بگیرم / از دکترا هم میپرسم میگن ایرانیه خوبه
بچه ها اگه اطلاع دارین خواهشا بگین آمریکاییه اسمش چیه ؟ آیا گیر میاد ؟

فینگولیمد همون جلنیاست فرقی ندارن ایرانیشم که اسوه زده فینگلید هست
برف ببارد یا باران برای باور "پاییز" همین "جای نبودنت" کافیست !!
 تشکر شده توسط : مهدی نصیری , mehdisalimi , mysis , یه غریبه , paeazan , دربند
نمیدونم چی بگم والا !!!!!
امروز رفتم پیش نبوی همین که از فینگلومود ازش پرسیدم کم مونده بود با جفت پا بیاد تو حلقم!
خدایا شکرت....
http://neurologist.blogfa.com/post-3907.aspx

confused2
از دست این دیـوانــــه یار
از کـــف بــــدادم اعتبــــار

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 4
  • 5
  • 6(current)
  • 7
  • 8
  • ...
  • 20
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  مقايسه عوارض مصرف دو داروي سينووكس و آوونكس zaynab 129 100,119 2013/11/23, 12:20 AM
آخرین ارسال: سمیرا67
  داروي Betaferon ( نوع قديمي - عرضه قبل از سال 89) hamid 32 28,770 2011/02/06, 10:19 PM
آخرین ارسال: yas

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان