امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امیتازات : 3.83
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اطلاعیه شماره 9 : سیستم چت روم
حمید جان...عزیزم...من تو خانوادهای بزرگ شدم که متاسفانه جزء خودم سه تا از عموزادهام هم این بیماری رو دارن...متاسفانه بیماری تو اون ها جز یکیشون هم سیر خوبی رو نداشت...
خوب اینکه از این بیماری بترسم و رعب و وحشت داشته باشم یه چیز طبیعی بود...چون از بچگی همه مراحلشو دیده بودم و یه جورایی با این لعنتی بزرگ شده بودم...
ولی خدا شاهده هیچ وقت نیتم دادن انرژی منفی به کسی نبوده... اگر هم صحبتی میشده فقط زیر فشاری بوده که مریضیم بهم وارد میکرده...البته این مال چند ماه اول بود...الانم روحیم خوب شده...از پستهایی که میزارم مشخصه...
اون دوستانی که گفتن سروش انرژی منفی میده حق داشتن...بخاطر این موضوع متاسفم
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
(بیشین ... دو روزه تازه وارده سایتی اومدی همه رو به لجن کشیدی چی از جون ما میخوای ... گمشو برو بیرون)
هیچ تو جیهی برای رفتار اون شبم وجود نداره..angry3angry3
خانمی که این بحث باهاشون پیش اومد شب قبلشم با یکی دیگه از بچه ها در گیر شده بودن با بقیه هم درگیر شدن...بچهایی که از دوستای خودتون بودن...بخوای میارم باهاشون صحبت کن تا باورت بشه فقط با حافظ و سعدی درگیر نشده بود این...خوب ادامه ماجرا ما رو هم گرفت...وگرنه من خارج گود بودم....بعدشم خودم رفتم خودم رو گزارش کردم...به فربود گفتم...
کلا سیستم امنیتیت خیلی قویه رفیق ما دوبار دعوامون شد از هر دو بارش نمونه قرار دادی برامون...دوبار برای هشت ماه خوب بوده...میانگین 4 ماهی یکبار دعوا میکردم
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
در ضمن برادرِ عزیز...من نگفتم سایتتون تخصصی نیست...از زحمتهایی هم که کشیدی بینهایت ممنونم...
حالا چه انرژی منفی چه مثبت یکی از کسایی که خیلی موضوع بیماری رو دنبال میکنه خودم هستم...این از پستهایی که میزارم مشخصه...من فقط گفتم در کنارش جایی برای شادی بچه ها هم باشه هیچ ایرادی نداره...بازم اون نظر هیئت مدیره مهمه...ولی شما هر کدوم از لینکهای زیر که سایتهای خیلی معتبر و تخصصی ام اس در دنیا هستن رو نگاه کنید میبینید یه قسمت برای بحث و چت کردن اعضاشون دارن...فکر نمیکنم دیگه از این سایتها تخصصی تر تو زمینه بیماری ما وجود داشته باشه..
http://www.nationalmssociety.org/index.aspx
http://www.mscenter.org/
http://www.mstrust.org.uk/
https://www.msatrium.com/#/community-com...-timeline/
شما هر چهار تاشو که نگاه کنین میبینی که سایتهای فوق العاده تخصصی و معتبر در مورد بیماریمون هستن و خیلی هم علمی و تخصصی...تو همشون هم محیطی برای بحث و تبادل نظر اعضا(مودبانه ی چت) وجود داره
اگر واقعا هدفتون پیشرفت و تعالی سایتتون در زمینه بیماریمون هست میشه به این سایتها نگاه کرد و ازشون الگو گرفت...
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
ازت بینهایت ممنونم که این محیط رو ساختی و باعث شدی که دور هم دیگه باشیم ...طبعا تحمل بیماریم خیلی برام راحت تر شد...واقعا اگر نبود نمیشد...چون اونقدر افسرده بودم که صبح تا شب تو اتاقم بودم و هم حرفم فقط دوستام اینجا بودن...اگر نبود واقعا نمیدونستم چکار کنم
حرفای پست قبلیم هم نشونه هیچ عناد و تضادی با کسی نیست...باید حرفای تو دل رو گفت نظر باید حتماً بیان بشه...
حمید رفیقمه...ادم نظرشو به رفیقشم باید بگه....
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
فقط یک نکته در مورد اون دوستانیم که ریپورتمو میدادن که سروش انرژی منفی میده:
میدونین فرق من با شما چیه؟من سرم رو مثل کبک نمیکنم زیر برف که شکارچیم نبینتم...یعنی واقعاً نمیدونین ام اس چه قدرتی داره؟یا دوست ندارین بدونین؟این که در مورد دارو یه بند حرف میزنمو همش دنبال اینم که کی بیمه میشه کی نمیشه فقط به این دلیله که دیدم چکار میتونه بکنه...بخاطر اینکه دیدم با عزیزام چکار کرده...دوست ندارم خودم اونجوری بشم و مطمئنم اگر دارو بهم برسه هیچ وقت به اون وضع نمیرسم....نه من نه هیچ کدوم از دوستانم اینجا هیچ وقت معلولیت ناشی از ام اس رو نمیبیننSadاگر دارو برسه)
متاسفانه انقدر سستی و اهمال میکنن که فکر نکنم حالا حالا ها همچین آرزویی برآورده بشه...قولشو به من تو شهریور داده بودن...کو حالا؟
به هر حال نمیگم به بیماریتون خیلی گیر بدین ولی کم محل کردنشم اشتباه هست...خیلی قدره حریف
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
بازم از همتون ممنونم...خدا کنه جسارتی به کسی نشده باشه و کسی از دستم ناراحت نشده باشه
ولی هنوزم نظزم اینه بخدا بستن چت روم کاره خوبی نبود باور کنید
موفق و موید باشید

[تصویر:  43679430772591471299.gif]

تشکر شده توسط : zenith , آرزو , ساحل , hamid , amirfarhag , melody , paeazan , ابراهیم , Pooya.N , مهسا24 , نازی ی , Ghost , فرناز , eglantine

پیام های داخل این موضوع
RE: اطلاعیه شماره 9 : سیستم چت روم - توسط sooorooosh - 2012/11/10, 09:24 PM

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اطلاعیه ۳۶: کسب درآمد از ام اس سنتر admin 8 3,015 2023/12/19, 08:25 AM
آخرین ارسال: dz.vahid1359
  اطلاعیه شماره 3۷: سفر و دیدارهای ام اس سنتر تا پایان ۹۸ admin 1 3,432 2023/12/01, 08:54 AM
آخرین ارسال: dz.vahid1359
  اطلاعیه شماره 35: قالب جدید ام اس سنتر admin 30 12,920 2018/12/12, 11:08 PM
آخرین ارسال: hamid
  اطلاعیه شماره ۲۵: رادیو ام اس سنتر admin 110 83,145 2018/09/18, 03:23 PM
  اطلاعیه شماره ۳۴: وبینار ام اس سنتر admin 29 15,478 2018/08/14, 06:40 PM
آخرین ارسال: icerose
  اطلاعیه شماره 7: افراد شرکت کننده در دیدارها هیئت مدیره 71 46,337 2018/05/09, 12:52 AM
  اطلاعیه شماره ۳۳: چت روم و قوانین admin 47 96,838 2018/03/24, 02:57 PM
  اطلاعیه شماره 29: غرفه ام اس سنتر در بازارچه خیریه بنیاد admin 30 17,756 2017/11/28, 07:59 PM
آخرین ارسال: glassheart
  اطلاعیه شماره ۳۲: درج بنر تبلیغاتی در ام اس سنتر admin 5 5,027 2016/09/03, 04:13 PM
آخرین ارسال: mstoday
  اطلاعیه شماره ۲: معارفه و تودیع ( تقدیر و تشکر ) hamid 39 37,590 2016/08/19, 01:30 PM
آخرین ارسال: admin

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست