•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 8
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امیتازات : 3.83
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اطلاعیه شماره 9 : سیستم چت روم
ey babaaaaaaaaaaa in akharia ma tu chat naboodim nemioomadim che kar kardin chato bastan akhe? eshkal nadare misazim dige che kar konim?confused
 تشکر شده توسط : hamid , Hasty , نازلی , ساحل
من تا امروز نظری راجع به چت ندادم
اما در کل با نظر مسئولیت کاملا موافق هستم من اصلا چت رو دوست نداشتم اکثرا نگاه میکرد واحساس میکردم یک جایی مثل یاهو بود در صورتی که در چنین سایتی میشه مفیدتر ار این مورد استفاده کردicon_question
امارضا ممنونم که من رو طلبیدی به زیارتت اومدم وکلی با شما حرف زدم love28
 تشکر شده توسط : hamid , فرناز , yummy , نازلی , Ghost , shadi.green86 , نگار1353 , matinfard
خب من والا تا حالا تو چت نرفتم و ایده ای دربارش ندارم اما الان که نظرات دوستان رو خوندم حس می کنم برای روحیه و تنهاییمون خوبه بعد یه ایده ای زد به ذهنم که اگه خواستید دوباره چت رو راه اندازی کنید شاید بد نباشه مطرح کردنش؛ اینکه سیستم چت رو سه ستاره ای کنید اینجوری دیگه کاربر جدید هنوز نیومده و اطلاعات بیماریش رو نخونده نمیره تو چت و باعث میشه کسی هم که میخواد فضای چت رو خراب کنه حوصلش نرسه که صبر کنه تاسه ستاره ای بشه بعد حالا بیاد فضا رو خراب کنه و دیگه اینکه بحث چت خیلی تخصصی تر و ویژه تر برای بیمارای ام اس میشه!
الان هدفم این نبود که یه دیوار بین ام اسی و غیر ام اسی بکشم اما خوب چت معمولی توی جی تاک و یاهو و ··· هست اما اینجوری فضا کنترل شده تر و تخصصی تر میشه! البته نمیدونم که شدنی هست یا نه؟؟؟
ممنون
عذاب می کشم ولی عذاب من گناه نیست
وقتی شکنجه گر تویی،شکنجه اشتباه نیست
 تشکر شده توسط : hamid , yummy , نازلی , sooorooosh , Hasty , Ghost , shadi.green86 , پویش , ساحل
سارا جان خراب کردن محیط چت روم که حتما کار بچه های زیر سه ستاره نبوده؟!

از تأیید کردن یا نکردن حرف بچه ها توسط مسئولان سایت کاملا مشخصه که مثلا با حرفهای بعضی ها مثل من مخالفن. خب هر کس یه نظری داره و هر کس میتونه نظر دیگری رو رد یا قبول کنه.

بقول بچه ها سایت خودتونه، خودتون راه اندازیش کردین،خودتون ادارش میکنین، همه ی زحمتها گردن خودتونه، حالا هم هرکاری دوس دارین انجام میدن.

من حرف خودمو زدم: به این فکر کنین که چرا بچه ها انقدر میان چت روم؟؟؟؟؟ این چت روم رو از اونا بگیرین چقدر عصبی و دپرس میشن؟
من که دیگه برام مهم نیست.نمیخاین هیچوقت بازش نکنین.اما وقتی چت روم بود، وقتی بچه های آشنا رو اونجا میدیدم در حد چند دقیقه حال و احوال میکردم.

حالا همه مجبوریم سر تعظیم فرود بیاریم و بیایم گفتگوی اعضا.حتی اگه کسی اونجا نباشه که جواب احوال پرسیمونو بده، حتی اگه اونچا پرنده پر نزنه و...

همه میدون که من از بچه های شلوغ چت روم نبودم و بیشتر حرف دارو و دکتر و ... رو میزدم.
اما بدونین تر و خشک رو با هم سوزوندین

اول و آخر از مسئولان و ناظران محترم سایت تشکر مجدد میکنم:
سینا،حمید،فربود،نازلی،ساناز،مه سا،بی تا،سحر و ...

ام اس شاید مسیر را برایمان ناهموار کند، اما مانع حرکتمان نخواهد شد
[تصویر:  1927b880db2a9f321.jpg]

تشکر شده توسط : Hasty , Ghost , hamid , پویش , ساحل , simin , marjan_f , sargol
سلام بچه ها خوبید
با عرض پوزش از حمید جان یه سری گفتن سایت مال ما نیست ما نساختیم یه چی بهتون میگم اگه ما نبودیم این سایتم هیچی نبود یه سایت بدون مخاطب و به درد نخور و راکت بود که یه مسئول داشت این ما ها هستیم که این سایت بزرگ کردیم
حمید جان ببخشید هان شما فقط یه آدمی که یه سایت زدی و اگه این بچه ها نباشن این سایتم یه سایت به درد نخور میشه
یه نفر گفته بود چرا صورت مسئله رو پاک کردید بهش بگم من سر چت قبلیا خیلی اینو به حمید گفتم ولی گوش نکرد حتی بهش هم گفتم شما سیستم اخطار دارید اگرم کسی خوب نیست حتی اگه اون منم از سایت اخراجش کنید که مثل اینکه نه اصلا به نظر ما کاری ندارن
بعد یه انتقادم به خود بچه های پایه چت دارم بعضی هاتون اومدید اینجا گفتید آفرین دمتون گرم چت بستید
اونوقت موقعی که چت باز بود خودتو 24 ساعت توش بودید از همه هم بیشتر شوخی میکردید آدم خوبه حرف و عملش یکی باشه نون به نرخ روز خوردن هنر نیست
(یه مسئله مذهبی یادم افتاد فعلا بیخیال)
در آخر نمیگم ببخشید چون احساسم میگه حرفام حقه و مثل شعر امضام سعی میکنم رفتار کنم و سعی میکنم امضام الکی یه خط شعر نباشه
در ضمن حمید جان یه آمار بگیر ببین میزان زمان آنلاین بچه ها و میزان پستاشون از زمانی که چت بستی چقدر کم شده
اللهم عجل لولیک الفرج
به حق خانم زینب کبری سلام الله
 تشکر شده توسط : hamid , paeazan , پویش , نازی ی , Ghost , ساحل , ابراهیم , simin , نگار1353
سلام سلام
يه نظر كاملا شخصي..من موافق بسته شدن چت نيستم البته با دليل نسبتا محكم .. اما قبلش يه خواهش دارم از بچه ها.. خدايي سر يه چت كه نبايد با لحن بد يا زننده با مسولين سايت صحبت كنيم كه..خدايي مديريت يه همچين سايتي با اين همه آدم حساس و نسبتا زود رنج كار آسوني نيست و از من نوعي بر نمياد..پس خواهش من به عنوان برادر كوچيكتون اينه حرف دلتون رو بزنين اما احترام بزرگترا و دوستامون رو نگه داريم .. اين گله گي من از بعضي از دوستاي گلم بود كه به خاطر دلسوزيشون اينجوري حرف زدن صد در صد
اما دليلم يه مثال ساده از خوده منه
من 7 هفته پيش كه بيماريمو فهميدم و نميدونستم اصلا چه گلي بايد به سرم بگيرم اگه همين چت رون نبود كه به يه دنيا سوال من جواب سريع داده نميشد شايد الان روحيم تو با قالي فروشي ها بود.. پس حد اقل برا دل داري و اطلاع رساني و جواب دهي سوال جديد الورود ها حد اقل چت باز باشه و به جاش كسي كه گزارش شده از سيستم حذف بشه...فكر كنم حرفه منطقي باشه .. روي اين جاي بحث هست حالا
هي فلاني , شايد زندگي همين باشدwink2
 تشکر شده توسط : ورپریده , hamid , paeazan , sooorooosh , شهرزاد , پویش , نازی ی , Ghost , ساحل , ابراهیم , simin , نگار1353 , SSA
سلام
دوست دارم یه پیشنهادی بدم حداقل یه چت رومی رو خارج از این سایت به دوستان معرفی کنید تا بچه ها اونجا بتونن حرف بزنن اینطوری چت روم به سایت وصل نمیشه و مشکلی هم از لحاظ قانونی نیست
البته این در حد پبشنهاد هست بهتره یه نظر سنجی بشه
نامش را دنیای مجازی گذاشتند
اما حرفهایمان ، حقیقی تر از دنیای واقعیست
اینجا راست میگوییم
اطمینان پیدا میکنیم
همراز میشویم و درودل میکنیم

تشکر شده توسط : shadi.green86 , hamid , امير ريما , پویش , Ghost , ساحل , ابراهیم , simin , نگار1353
(2012/09/11, 12:53 AM)SSA نوشته است: من فقط یکی دو بار توی چت روم سلام کردم!
اما اغلب مطالبش رو میخوندم. از حق نگذریم تا جایی که بودم محیط بدی ندیدم.
اما این سایت رو ما درست نکردیم که ما بخوایم در موردش تصمیم گیری کنیم.
به نظر من همون کسی که بودن چت روم رو لازم دونست حالا لازم نمیدونه.
و شرط همکاری ما موافقته. و البته تشکر، از این همه احساس مسئولیت و مدیریت.
همگی موفق باشین. چه موافقا چه مخالفا!

من مثل خیلی از دوستان نمیگم بستن چت کاملا درست بوده ؛همونطورکه قبلا گفتم ما باید فرهنگ استفاده ازهرچیز را داشته باشیم وبهترین بهره را ازآن بگیریم.درضمن با وجودی که باز هم اززحمات تمام مدیران ومسئولین این انجمن واز اینکه به موقع از بوجودآمدن تنش وگسترش آن در سایت جلوگیری می کنندتشکربسیاردارم با این حرف سمیراجان که گفت:"اما این سایت رو ما درست نکردیم که ما بخوایم در موردش تصمیم گیری کنیم.
به نظر من همون کسی که بودن چت روم رو لازم دونست حالا لازم نمیدونه..."موافق نیستم چون تدوام وانسجام هرگروه به اتحاد وهمدلی میان مدیران واعضای آن است.پس به نظر شخصی من نظرسنجی دراین خصوص بی نتیجه نخواهدبود.البته فرهنگ سازی قدم اول است.باتشکر
دردوعالم جلال ما زهراست/رمزتغییرحال ما زهراست/عیدبافاطمیه می آیدذکرتحویل سال مازهراست
السلام علیک ایتهاالصدیقه الشهیده

تشکر شده توسط : hamid , Hasty , شهرزاد , rahaei , Ghost , spring , simin , SSA
دیشب شدیدا بی حوصله بودم خیلی دلم میخواست چت روم سایت باز بود و میومدم اونجا، تو جو صمیمانه ی بچه ها و حوصلم میومد سر جاش و دلم وا میشد.

اما ...
متاسفانه چت رومی وجود نداشت ...

من آن را میخواهم که به التماس آلوده نباشد.حتی زندگی را.
حتی چت روم سایتی که هیات مدیره ی محترمش صلاح دونستن بستنش!!!!

خودتون که نیستین.حداقل میذاشتین ما در یک محیط صمیمانه و امن دور هم باشیم.

این یه درد و دل بود اصراری برای باز کردن چت روم نیستتتتتتتتتتتتتتتتت.صلاح مملکت خویش خسروان دانند
ام اس شاید مسیر را برایمان ناهموار کند، اما مانع حرکتمان نخواهد شد
[تصویر:  1927b880db2a9f321.jpg]

تشکر شده توسط : sooorooosh , simin , hamid , ساحل , ahmad ebrahimi
(2012/09/11, 03:36 PM)sara-m نوشته است: خب من والا تا حالا تو چت نرفتم و ایده ای دربارش ندارم اما الان که نظرات دوستان رو خوندم حس می کنم برای روحیه و تنهاییمون خوبه بعد یه ایده ای زد به ذهنم که اگه خواستید دوباره چت رو راه اندازی کنید شاید بد نباشه مطرح کردنش؛ اینکه سیستم چت رو سه ستاره ای کنید اینجوری دیگه کاربر جدید هنوز نیومده و اطلاعات بیماریش رو نخونده نمیره تو چت و باعث میشه کسی هم که میخواد فضای چت رو خراب کنه حوصلش نرسه که صبر کنه تاسه ستاره ای بشه بعد حالا بیاد فضا رو خراب کنه و دیگه اینکه بحث چت خیلی تخصصی تر و ویژه تر برای بیمارای ام اس میشه!
الان هدفم این نبود که یه دیوار بین ام اسی و غیر ام اسی بکشم اما خوب چت معمولی توی جی تاک و یاهو و ··· هست اما اینجوری فضا کنترل شده تر و تخصصی تر میشه! البته نمیدونم که شدنی هست یا نه؟؟؟
ممنون
خوب این ایده خوبیه...3 ستارهای ها رو به بالا راه بدن...چه عیبی داره...اینجور دیگه هر کسی هم نمیاد تو چت جرو دعوا بشه...بابا این چت کلا قدیمیا بودن...والا من از اولش که بودم یادم نمیومد خیلی جرو دعوا بشه....شاید من زیاد نمیومدم و یادم نبوده...به هر حال ایده بسیار خوبیهBlush

[تصویر:  43679430772591471299.gif]

تشکر شده توسط : نسترنى , ساحل

•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 8
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اطلاعیه ۳۶: کسب درآمد از ام اس سنتر admin 8 2,737 2023/12/19, 08:25 AM
آخرین ارسال: dz.vahid1359
  اطلاعیه شماره 3۷: سفر و دیدارهای ام اس سنتر تا پایان ۹۸ admin 1 3,330 2023/12/01, 08:54 AM
آخرین ارسال: dz.vahid1359
  اطلاعیه شماره 35: قالب جدید ام اس سنتر admin 30 12,335 2018/12/12, 11:08 PM
آخرین ارسال: hamid
  اطلاعیه شماره ۲۵: رادیو ام اس سنتر admin 110 81,285 2018/09/18, 03:23 PM
  اطلاعیه شماره ۳۴: وبینار ام اس سنتر admin 29 14,852 2018/08/14, 06:40 PM
آخرین ارسال: icerose
  اطلاعیه شماره 7: افراد شرکت کننده در دیدارها هیئت مدیره 71 45,327 2018/05/09, 12:52 AM
  اطلاعیه شماره ۳۳: چت روم و قوانین admin 47 95,128 2018/03/24, 02:57 PM
  اطلاعیه شماره 29: غرفه ام اس سنتر در بازارچه خیریه بنیاد admin 30 17,164 2017/11/28, 07:59 PM
آخرین ارسال: glassheart
  اطلاعیه شماره ۳۲: درج بنر تبلیغاتی در ام اس سنتر admin 5 4,867 2016/09/03, 04:13 PM
آخرین ارسال: mstoday
  اطلاعیه شماره ۲: معارفه و تودیع ( تقدیر و تشکر ) hamid 39 37,066 2016/08/19, 01:30 PM
آخرین ارسال: admin

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان