• 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 8
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امیتازات : 3.83
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اطلاعیه شماره 9 : سیستم چت روم
اعضای محترم سایت ام اس سنتر
ضمن تشکر از همراهی شما در پیشبرد اهداف سایت به اطلاع می رساند، با توجه به تخصصی بودن محتوای اصلی ام اس سنتر و همچنین دریافت گزارشات متعدد و مکرر در ارتباط با چت روم، تیم مدیریت تصمیم بر غیر فعال کردن این بخش گرفت . به این ترتیب علاوه بر اجتناب از مسائل پیش آمده و گزارش شده توسط کاربران، شکل تخصصی سایت به لحاظ عمومی و قانونی نیز بیشتر حفظ می شود .
با توجه به این تغییر، گفتگو ها همچون روال گذشته، می تواند در انجمن مربوط به بحث های عمومی و در تاپیک گفتگو اعضا دنبال شود.

فراموش نکنیم حفظ و ارتقا سایت تخصصی ام اس سنتر نیاز به همراهی، هم صدایی و درک متقابل تک تک اعضای آن دارد .
 تشکر شده توسط : elahe , فرناز , sooorooosh , بی تـــا , gilane , paeazan , آیدا , niloufar , nazanin , Pooya.N , hamid , رنگین کمان , ساغر , مـه ســـا , shadi.green86 , saraa , paeeze , Hasty , ورپریده , melody , نگار1353 , amirfarhag , shokolat , ساحل , leili , neda.n , fireboud , نجمه , آرزو , yummy , سـاناز , N00shin , شهرزاد , marmar , Ali 324 , nafass , anaram , parastoo joon , پروانه , نازلی , پویش , SSA , liliyam , ahmad ebrahimi , eglantine , zenith , شفا یافته , roya-n , atefe , Majid , بابک57 , sargol , parisa2011 , movahedi , matinfard , nahal , glassheart
من با اینکه واقعاوابسته چت وخواهر برادرهای گلم بودم اما از این تصمیم ناراضی نیستم.چون خودم کاملا احساس مدیران سایت ودرک میکنم که چرا دست به چنین کاری زدند.من بگم در هر شرایطی از سایت کنار نمیکشم میتونیم مثل قدیمها که خیلی هم خوب بود تو اتاق گفتگو حرف بزنیمicon_question
[ثبت احوال در شناسنامه ام همه چیز را ثبت کرده است جز احوالم را .. !![
 تشکر شده توسط : بی تـــا , Pooya.N , hamid , ساغر , Hasty , نانسی , نگار1353 , neda.n , نجمه , آرزو , شهرزاد , marmar , parastoo joon , نازلی , alireza+soli , zenith , movahedi
من از مسئولای سایت کمال تشکر رو دارم.
بطور پیوسته 2-3 ماهه که مدام میام سایت.
این چند روز به هر دلیلی نیومدم چت روم.

آیا مسئولای سایت به این مسئله فکر کردن که چرا بچه میرن چت روم؟؟؟؟؟؟

من اینجا از خیلیها شنیدم که تنهان.احساس تنهایی میکنن.یه بار هم تو یه نظر گفتم که مسئولای سایت فکری برای تنهایی بچه ها بکنن.اما کو گوش شنوا.دو سه سال پیش مسئولا زیاد میومدن اینجا.اما الان سرشون جای دیگه گرمه،متاهل شدن،شاغل شدن،ورزشکار حرفه ای شدن و ...
در تاپیک اعتراضم مدیرا قول دادن حضورشونو بیشتر میکنن،اما کو؟؟؟؟؟ سالی یک نظر.رسمی و خشک. من به شخصه میخوام که مسئولای سایت همیشه کنارمون باشن.نظر بدن و در بحثها شرکت کنند اما ......

من خیلی چیزها رو از چت روم یاد گرفتم.با خیلی ها آشنا شدم.راجع به داروها،اینکه بقیه هم حالشون بد میشه و همه مثه همیم،یه محیط سالم برای وقتی که دلم میگیره یا حوصلم سر میره و و و ...........
در گفت گوی اعضا کی میاد فوری جواب بده؟کی وقت داره اونجا منتظر بمونه تا طرف مقابل بیاد و جواب بده
میل با خودتونه.اشکالی نداره ببندین.
منم مخالفم با بعضی حرفها و شوخیهایی که تو چت روم میشه.اما بشینین به خودتون بگین چرا اینکارارو میکنن؟
من که ذره ای حس نکردم بچه ها بد باشن. حرف و شوخیهاشون دلیل دیگه ای داره

با تشکر وافر از مسئولان سایت
ام اس شاید مسیر را برایمان ناهموار کند، اما مانع حرکتمان نخواهد شد
[تصویر:  1927b880db2a9f321.jpg]

تشکر شده توسط : simin , Ghost , sooorooosh , Pooya.N , hamid , امير ريما , Hasty , amirfarhag , نانسی , ساحل , نگار1353 , نازی ی , parastoo joon , نازلی , شهرزاد , SSA , ابراهیم , شفا یافته , atefe , sargol , parisa2011 , movahedi
خدارو شکر که بسته شد..........اینقدر منت این یه کف دست صفحه رو سر ما بود پدرمون دراومدangry3..والا...هرروز تهدید...هرروز استرس....
ما این وسط باید چوب ندونم کاری یه عده رو بخوریم(نوش جونمون...به دیده منت).......انگار با بسته شدن چت هیچ تنش یا مشکلی بین بچه ها بوجود نمیاد...نه بابا..ازین خبرا نیست...اون آدمایی که باعث شدن چت بسته بشه...همونا تو جاهای دیگه مثه گفتگو و...هم میتونن مشکل ایجاد کنن
شانه ات کو ؟

دنیایم باز به هم ریخته ...sad2
 تشکر شده توسط : Ghost , sooorooosh , hamid , امير ريما , assar , Hasty , amirfarhag , نانسی , ساحل , نگار1353 , آرزو , شهرزاد , نازی ی , نازلی , atefe , movahedi
به نظر من هم چت مثل چيزايه ديگه يه خوبيهايي داره و يه بديهايي
سري اول كه چت بسته شد من مخالف بودم چون خوبيهاش خيلي بيشتر از بدي هاش بود
الانم كه دوباره بسته شد ديگه مخالف نيستم ، البته موافق هم نيستم چون نكات منفيش خيلي بيشتر از نكات مثبتش شد .
حرف آخر اينكه مثل هميشه بايد با نظرات و تصميمات تيم مديريت همكاري و همدلي داشته باشيم اونم نه بخاطر اهداف شخصي خودمون يا يك عده اي ، بلكه بخاطر انجمن ......
پس پاينده باد انجمن خوب ام اس سنتر agreement2agreement2agreement2
 تشکر شده توسط : simin , Pooya.N , hamid , امير ريما , shadi.green86 , ساغر , sooorooosh , Hasty , ورپریده , amirfarhag , نانسی , نگار1353 , آرزو , شهرزاد , نازلی , پویش , atefe , movahedi
با اینکه خودم جزو کسانی بودم که دفعه پیش برای بسته نشدن چت مبارزه کردم ولی در حال حاضر با شرایطی که برای چت پیش اوردن هیچ اعتراضی برای بسته شدنش ندارم.
از مسئولین سایت هم ممنونم.love51
 تشکر شده توسط : Ghost , Pooya.N , hamid , simin , Hasty , ورپریده , amirfarhag , نانسی , نگار1353 , آرزو , نازلی , hilda , movahedi
خوبه...سایت خودتونه....صاحابش خودتونین...تصمیم گیری هم با خودتونه.....
حالا صلاح بر بستن دیدین خو باید ببندین دیگه...
خوبی های خیلی زیادی داشت ..
البته مشکلات خیلی زیادی هم داشت که نمی شد چشم پوشی کرد...در گیری خیلی زیاد میشد بعضی وقتا...
خوبی گفتگواعضا اینه که نوشته ها مکتوب باقی می مونه و کسی نمیتونه از حد خودش خارج بشه...
ولی خوب مثل چت بچه ها نمی تونن راحت با هم حرف بزنن و درد و دل کنن...
من دوستای خیلی خوبی اینجا پیدا کرده بودم...کسایی که بی نهایت برام عزیز بودن....تو بیمارستان که بستری بودم اقوام و آشنا بهم سر نمیزدن خدا شاهد هست...ولی خدا میدونه دو ستام اینجا مرتب بهم زنگ میزدن ...احوالم رو میگرفتن....صداشون التیام بود...دوستی ماها از همین اتاق چت شروع شد و انقدر محکم شد....خوب وقتی نباشه فکر کنم شکل گیری این رفاقتا یه مقدار سخت بشه....با توجه به اینکه هر کدوممون هم یه جا ایرانیم...شیراز و کرج و تهران و ارومیه و ...
همون دوستان هم که تهران هستن اینجا اول با هم آشنا میشدن و بعد همدیگرو ملاقات میکردن...میدونین به هر حال باید قبول کرد...من پدر مادرم و خانوادم که نزدیکترین کسانم هستن دردمو نمیفهمن...بعد از خدا اگر بخوام با کسی هم درد و دل کنم هم نوعم و هم دردم هست...اونه که میفهمه من چی میکشم....
البته یکبار هم خودم تو چت روم درگیر شدم که نتیجش شد یک حمله...این یک چیز طبیعیه که هر چیزی در کنار خوبیاش یه بدی هائی هم داره...
بازم ممنون هستم ازتون...بخاطر زحماتی که میکشین...
در کل دستتون نکنه که بستینش چون هر کسی وارد میشد و هر حرفی میزد...بازم از زحماتتون ممنونم
[تصویر:  43679430772591471299.gif]

تشکر شده توسط : paeazan , hamid , simin , Hasty , ورپریده , amirfarhag , نانسی , ساحل , نگار1353 , Ghost , آرزو , شهرزاد , نازی ی , نازلی , پویش , atefe , parisa2011 , movahedi
سلام
چطورید باز کار خودتون کردید
یه سری هم قبلنا گفته بودم توی جمعی به بزرگی ما دو نفر نباید تصمیمی بگیرن برای همه / همه با هم باید تصمیم بگیرن لازمه بقا و ارتقاع سایتم همینه
در ضمن درک متقابل تک تک اعضا فقط شامل ماها میشه خودتون چی حمید جان خودت ما رو درک میکنی یا نه
در ضمن حمید جان هم صدایی این نیست که یکی یه چی بگه و خودشم اجراش کنه انوقت بگه شمام با من هم صدایید
در کل فدایی سرم که بستید سر اون چت قبلیا خیلی بحث کردم فایده نداشت چون شما به نظرم خودکامه هستید
سر این یکی اصلا بحث نمیکنم
راستی بیاید یه سایت غیر تخصصی برای بچه های ام اس سنتر بسازیم بهتره که چون طبق آماری که تو سایت کاربای که برای بحث های غیر تخصصی میان توی سایت خیلی بیشتر (از روی میزان بازدید تایپیک ها گفتم)
راستی میگم خوب شما رییس یاهو نیستید (باز از این بابت جای شکرش باقیه)
خوب اینا نظرات من بود میدونم الان تو دلتون میگید بر کشکتو بساب بابا بچه پرو
موفق باشید

اللهم عجل لولیک الفرج
به حق خانم زینب کبری سلام الله
 تشکر شده توسط : hamid , amirfarhag , Pooya.N , نانسی , ساحل , نگار1353 , paeazan , simin , Hasty , پویش , MEGA , atefe , نگار محمدي , movahedi
منم فقط می تونم بگم دست گلتون درد نکنه icon_question
بالاخره هر نقطه شروعی یه پایانی داره واین بود پایان چت روم ما . جائی که می شد خیلی بهتر از این ها ازش استفاده کنیم . متاسفانه همیشه هستن کسایی که نمی زارن همه چیز خوب پیش بره. همیشه هستن کسایی که هیچ چیز رو به جا استفاده نمی کنن . به نظر من گر چه بیشتر بچه ها از چت روم به عنوان جایی برای پر کردن تنهایی دل هاشون ویه گفتگوی ساده وسالم دوستانه استفاده می کردن ولی بودن کسایی که فرهنگ استفاده درست از این چت رو نداشتن واینجا رو با خیلی جا های دیگه اشتباه می گرفتن . پس همون بهتر که بسته شد .
راستی از همین جا از همه عزیزانی که واسه سایت زحمت می کشن حمید جان ،فربود عزیز سینا ی عزیز ومجید عزیز.............. وهمه وهمه تشکر می کنم وبه نظرتون احترام می زارم icon_question

تشکر شده توسط : amirfarhag , sooorooosh , نانسی , hamid , shadi.green86 , Ghost , آرزو , simin , Pooya.N , شهرزاد , Ali 324 , Hasty , نازلی , پویش , atefe , movahedi
ممنون از همه زحماتتون icon_question
چت هم خوبی داشت هم بدی. ولی احساس میکنم گاهی خوبیاش بیشتر از بدی هاش بود
بیمارستان که بستری بودم وقتی که حتی خواهرم نتونست بهم سر بزنه این چت و دوستای گلم که اونجا بودن نزاشتن تنها باشم
گفت و گو هر چقدر هم خوب باشه ولی صمیمیتی که توی چت بود رو نداره. تو گفت و گو ادم نمیتونه با کسی درد ودل کنهBlush
باور نمیکنم ولی ................انگار غرور من شکست..................

اگه دلت میخواد بری...........اصرار من بیفایدست...................
 تشکر شده توسط : amirfarhag , sooorooosh , نانسی , نگار1353 , فرناز , Ghost , ashrafi , امير ريما , simin , Pooya.N , hamid , شهرزاد , Hasty , نازلی , paeazan , atefe , movahedi , nahal

• 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 8
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اطلاعیه ۳۶: کسب درآمد از ام اس سنتر admin 8 2,919 2023/12/19, 08:25 AM
آخرین ارسال: dz.vahid1359
  اطلاعیه شماره 3۷: سفر و دیدارهای ام اس سنتر تا پایان ۹۸ admin 1 3,386 2023/12/01, 08:54 AM
آخرین ارسال: dz.vahid1359
  اطلاعیه شماره 35: قالب جدید ام اس سنتر admin 30 12,702 2018/12/12, 11:08 PM
آخرین ارسال: hamid
  اطلاعیه شماره ۲۵: رادیو ام اس سنتر admin 110 82,392 2018/09/18, 03:23 PM
  اطلاعیه شماره ۳۴: وبینار ام اس سنتر admin 29 15,235 2018/08/14, 06:40 PM
آخرین ارسال: icerose
  اطلاعیه شماره 7: افراد شرکت کننده در دیدارها هیئت مدیره 71 45,935 2018/05/09, 12:52 AM
  اطلاعیه شماره ۳۳: چت روم و قوانین admin 47 96,232 2018/03/24, 02:57 PM
  اطلاعیه شماره 29: غرفه ام اس سنتر در بازارچه خیریه بنیاد admin 30 17,426 2017/11/28, 07:59 PM
آخرین ارسال: glassheart
  اطلاعیه شماره ۳۲: درج بنر تبلیغاتی در ام اس سنتر admin 5 4,949 2016/09/03, 04:13 PM
آخرین ارسال: mstoday
  اطلاعیه شماره ۲: معارفه و تودیع ( تقدیر و تشکر ) hamid 39 37,357 2016/08/19, 01:30 PM
آخرین ارسال: admin

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان