•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 27
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تزريق سينوكس
این یک طرح پیشنهادیست که هنوز به اجرا در نیامده.
من امروز دکتر بودم چیزی نمیدونست

داروخونه هم نمیدونست
زندگی نبرد است جرات حضور در آن را داشته باشید

[تصویر:  28018023802572124662.jpg]

من امروز بعد از ظهر با دفترچه خدمات درماني سينووكس خريدم 18750 تومان
صفـایـی بـود دیـشب بـا خیـالت خـلـوت مــا را
ولـــی مــن بـاز پنـهانی تـو را هـم آرزو کـردم
من 2 روز پیش گرفتم همون 500 تومن.گرون نشده بود انگار خبری نبود اصفهان
دور نرو...
بیا کنار دلم
من غیر از اینها که می نویسم
نوازش هم بلدم...
 تشکر شده توسط : فرناز
بابا خوش به حالتون دفترچتون چيه انقد كم ميفته؟
من جدیدا که سینووکس گرفتم سوزنش هم کلفت تر شده هم اون سوزن فنریش که بلنده عوض شده دیگه مث قبل انعطاف پذیری خوبی نداره و کوتاهه به ته نمیرسه و دارو رو راحت نمیشه کشید
ولی مهم تر اینه که کلفت شده سر سوزن.خواستم ببینم کسی جدیدا گرفته که اینطوری شده باشه؟
دور نرو...
بیا کنار دلم
من غیر از اینها که می نویسم
نوازش هم بلدم...
 تشکر شده توسط : neda.t , nahid , هانیه
(2010/11/03, 08:17 PM)nahid نوشته است: نمیدونم چرا نوشته های نقل قول شده تو نقل قول بعدی قرار نمی گیره ؟

من الان هم به سوزنها نگاه کردم و در مقایسه باز هم سوزن بلندتر رو کمی نازکتر از سوزن کوتاهتر دیدم.البته ضخامتشون تفاوت خیلی کمی داره .
اما در مورد این که کدومش برای تزریق و کدومش برای کشیدن محلوله حرف شما درسته .ولی برای تحمل درد کمتر می شه سرسوزن نازک تر رو برای تزریق استفاده کرد فقط باید مواظب بود نشکنه.
من از یه مرکزمعرفی شده برای تزریق سینووکس در این مورد پرسیدم ، گفتن سوزن بلندتر درسته که نازک تره اما چون ممکنه بشکنه برای تزریق نیست اما اگه کسی ماهر باشه میتونه با همون هم بزنه ( منم که ماهر نبودم تا حالا با همون میزدم !!ولی حالا دیگه میترسم )در مورد محل تزریق هم گفت اگه در هر هفته در یکی از مناطق تزریق عضلانی یعنی باسن ، ران و بازوها زده بشه ، شش هفته طول می کشه تا در همون محل مجددا تزریق بشه ، اینطور دیگه دچار درد و عوارض جای تزریق نمیشید.
اما برای من بازو عجیب بود .نمیدونستم میشه زد !

من از اول فقط تو عضله بازو زدم حتی از دکتر صحراییان پرسیدم گفت اگه با جای تزریق مشکلی نداری بزن ...ولی الان پوست بازوم خیلی سفت شده تزریق یکم مشکل شده
 تشکر شده توسط : رضا محمدی ها
(2012/04/20, 11:43 AM)aleedxb نوشته است: من از اول فقط تو عضله بازو زدم حتی از دکتر صحراییان پرسیدم گفت اگه با جای تزریق مشکلی نداری بزن ...ولی الان پوست بازوم خیلی سفت شده تزریق یکم مشکل شده

شما چرا موقعیتهای دیگه (ران و پشت) رو امتحان نمیکنین؟ اینجوری آسیبی که به عضله ی مورد تزریق وارد میشه کمتره.
خوشبختی بر سه ستون استوار است: فراموش کردن گذشته-غنیمت شمردن حال-امیدوار بودن به اینده
smiling
اللهم صل علی محمد و آل محمد
 تشکر شده توسط : زهرا رسولی
من چند ساله که اوونکس و بعد سینووکس تزریق کردم ،هیچ وقت در بازو و ران نبوده
Star 
(2012/04/20, 11:57 AM)ارزو نوشته است: من چند ساله که اوونکس و بعد سینووکس تزریق کردم ،هیچ وقت در بازو و ران نبوده

آرزو جان! اما ران و عضله دلتوئید بازو هم جزء موقعیتهای تزریق عضلانی هستند و میشه ازشون استفاده کرد (داخل دفترچه آوونکس دقیقاً موقعیتها نشان داده شده)
icon_question
(2012/04/20, 11:57 AM)ارزو نوشته است: من چند ساله که اوونکس و بعد سینووکس تزریق کردم ،هیچ وقت در بازو و ران نبوده

آرزو جان یه نگاه به این صفحه هم بد نیست!
http://mscenter.ir/Thread-%D9%86%D8%AD%D...%82?page=2
خوشبختی بر سه ستون استوار است: فراموش کردن گذشته-غنیمت شمردن حال-امیدوار بودن به اینده
smiling
اللهم صل علی محمد و آل محمد

•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 27
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...