•  قبلی
  • 1
  • 2(current)
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 27
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تزريق سينوكس
(2011/11/13, 07:58 PM)min00 نوشته است: ممنونم ازت.
من فقط میخوام اگه بشه روی رانم بزنم.آخه دکترم میگه که میشه زد. منم به این معتقدم که مشورت و استفاده از تجربیات دیگران خوبه. برای همینه که خیلی سوال میکنم. البته تو برنامه ام هست که حتی شده یه روز برم کلینیک از پرستار سوال کنم که جای دقیق و کلیه موارد اما بازم معتقدم که مشورت یه چیز دیگه هستش!wink2

راستی جایی که نزدیک به کرج باشه و آموزش بده سراغ نداری؟؟؟

مینو جون مگه کرج انجمن ام اس نداره اگر انجمن دارید اونجا یه پرستار که آموزش دیده ورایگان تزریق را انجام میده وآموزش هم میده باید باشه چون انجمن ما اینکارو انجام داده و به بیمارها سرویس میده love28icon_question
(2011/11/13, 08:17 PM)نازلی نوشته است: مینو جون مگه کرج انجمن ام اس نداره اگر انجمن دارید اونجا یه پرستار که آموزش دیده ورایگان تزریق را انجام میده وآموزش هم میده باید باشه چون انجمن ما اینکارو انجام داده و به بیمارها سرویس میده love28icon_question

سلام نازلي جون.
فکر نمی کنم کرج انجمن داشته باشه. کلینیک که میدونم کجاست الانم پرستارش خانم محبی هستن. منتها من محل زندگیم با خود کرج هم فاصله داره. میخواستم بدونم جایی به جز کلینیک هست؟که بهم یاد بده؟ یا باید از همون پرستار کلینیک بخوام که آموزشم بده.wink2

به امید سلامتی همه.
خوشبختی بر سه ستون استوار است: فراموش کردن گذشته-غنیمت شمردن حال-امیدوار بودن به اینده
smiling
اللهم صل علی محمد و آل محمد
(2011/10/14, 01:14 PM)afsaneh نوشته است: سلام دوستان يه سوالي ازتون دارم
مي خوام بدونم كسي هست كه قبلا سينووكس يا هر داروي تزريقيه ديكه اي استفاده مي كرده ولي حالا به دستور بزشك قطع كرده وديكه نيازي به تزرىق نداشته باشه

سلام.بله! من 4 سال سینووکس مصرف میکردم.الانم یک سال و نیمه که هیچ دارووی مصرف نمیکنم.البته دکترم صلاح نمیدونست داروم رو قطع کنم.اما الان به این نتیجه رسیده که کار درستی کردم.Smile
به یاد آرزوهایم سکوتی میکنم بالاتر از فریاد..
 تشکر شده توسط : afsaneh
الان چه مشکلی داری اقا هادی ؟ دوبینی یعنی وقتی بستریت کردن بهتر نشدی مگه ؟
سینووکس یا کلا تمام داروهای اینترفرون داروهایی هستن که باعث میشه از پیشرفت بیماریت جلوگیری بشه یا بهتره بگم کنترل میکنه ایشالله که بهتر بشی والله منم بعد اینهمه مدت هنوز بعضی از سوالات توی ذهنم هست ولی بیخیالشون شدمSmile (16)
 تشکر شده توسط : ارزو
(2012/01/04, 11:34 AM)هادی نوشته است: سلام من هادی هستم تازه بیماری ام اس من تشخیص داده شده و دکتر برای من داروی سینووکس تجویز کرده راستش خیلی سوالا دارم اینکه این دارو روی این نقاط ظعف من چقدر تاثیر میزاره یعنی آیا بهتر میشم؟
هنوز داروهارو شروع نکردم این همه مدت فکر میکردم از کم تحرکی و نگاه کردن به کامپیوتره فکر میکردم چشمام چون آستیکماته مشکل بینایی دارم اما هی بدتر میشد حالا میفهمم دوبینی با آستیکمات فرق داره خیلی از مطالب انجمنو خوندمو عضو شدم کمکم کنید ممنون
سلام هادي عزيز. خوش اومديicon_question
من هم بيماريم با دوبيني شروع شد و بعد از نتايج ام ار اي تشخيص داده شد. بعد از تزريق متيل پردنيزلون (از طريق سرم تراپي) رفع شد و تا حالا تكرار نشده. دارويي كه بيماران ام اس استفاده ميكنن واسه اينه كه بيماري رو كنترل كنه. درواقع سيستم ايمني رو تنظيم ميكنه و اجازه حمله به سيستم عصبي خودي رو نميده. گاهي اوقات هم زورش نميرسه و حمله رخ ميده. به هرحال با تزريق داروهاي ام اس، تعداد اين حملات كم ميشه. سينوكس در واقع داروي ايراني آوونكسه و اين بستگي به نظر پزشكت و البته وضعيت خودت داره كه چه دارويي مصرف كني. اينكه سينوكس واسه شما مناسبه يانه با گذشت زمان معلوم ميشه. اگه بتونه حملاتت رو كاهش داده و به حداقل برسونه دارويي مناسب واسه شماست. نگران نباش. هرچه زودتر بهتر ميشيagreement2

تشکر شده توسط : sadaf
دوره بیماری ام اس از فردی به فرد دیگر متفاوت است و طبیعت ان در طول زمان در فرد ام اسی تعیین میشود مثلا در بعضی افراد تشخیص ام اس خوش خیم داده می شود که این مطلب در ابتدا می تواند صحیح باشد اما در گذر زمان می تواند به اندازه سایر انواع ام اس ناتوان کننده باشد از 20% افراد که در ابتدا ام اسشان خوش خیم تشخیص داده می شود فقط 5 درصد واقعا در این گروه قرار می گیرند.
منبع:http://www.themcfox.com/multiple-sclerosis/types-of-ms/types-of-multiple-sclerosis.htm
حالا دوستان عزیز که راجع به خوب بودن رسیژن یا سینووکس نظر می دهند بگویند چند سال است که حمله نداشتند ایا 15 یا 20 سال را گذراندهاند و از تاثیر دارو در کاهش عودها و جلوگیری از پیشرفت بیماری مطمئنند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اینکه عوارض انفولانزای دارو کمتر است یا جای تزریق خارش ندارد به معنای خوب بودن دارو نیست
من می تونم راجع به ربیف نظر دهم. 7 سال بدون عود و بدون پیشرفت
(2012/01/12, 09:41 AM)دیبا نوشته است: دوره بیماری ام اس از فردی به فرد دیگر متفاوت است و طبیعت ان در طول زمان در فرد ام اسی تعیین میشود مثلا در بعضی افراد تشخیص ام اس خوش خیم داده می شود که این مطلب در ابتدا می تواند صحیح باشد اما در گذر زمان می تواند به اندازه سایر انواع ام اس ناتوان کننده باشد از 20% افراد که در ابتدا ام اسشان خوش خیم تشخیص داده می شود فقط 5 درصد واقعا در این گروه قرار می گیرند.
منبع:http://www.themcfox.com/multiple-sclerosis/types-of-ms/types-of-multiple-sclerosis.htm
حالا دوستان عزیز که راجع به خوب بودن رسیژن یا سینووکس نظر می دهند بگویند چند سال است که حمله نداشتند ایا 15 یا 20 سال را گذراندهاند و از تاثیر دارو در کاهش عودها و جلوگیری از پیشرفت بیماری مطمئنند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اینکه عوارض انفولانزای دارو کمتر است یا جای تزریق خارش ندارد به معنای خوب بودن دارو نیست
من می تونم راجع به ربیف نظر دهم. 7 سال بدون عود و بدون پیشرفت
1- معیار یک فرد نیست که بخوایم راجع به داروئی نظر قطعی بدیم
2- نوع پیشرفت بیماری در افراد متفاوته پس باز هم نمیشه خودتون رو با شخص دیگه مقایسه کنید
3- موردهای بالا رو گفتم تا بدونید شرایط برابر در ام اس نمیشه پیدا کرد و اینکه تازه با این حال شما تجربه 7 ساله میخواید ارائه بدید ولی توقع 15-20 سال رو از داروی دیگر دارید
در کل مقایسه دارو بدین شکل صحیح نیست

gone out

follow the white rabbit
[/b]

تشکر شده توسط : nahid , Prime , آنا , Mehdi Marjani , baran1390 , ارزو , TootFarangi
سلام من دیروز 11/11/1390رفتم سینووکس بگیرم دکتر گفت میدونی که الان سه ماه رو یکجا میدن بهت
گفتم یعنی چی؟
گفت یعنی 3 ماه رو باهم بهت میدنlove28icon_question
فعلا سکوت را برگزیدیم ............
 تشکر شده توسط : marmar , maedeh
(2012/02/01, 02:21 PM)شهرزاد نوشته است: سلام من دیروز 11/11/1390رفتم سینووکس بگیرم دکتر گفت میدونی که الان سه ماه رو یکجا میدن بهت
گفتم یعنی چی؟
گفت یعنی 3 ماه رو باهم بهت میدنlove28icon_question

یعنی چی 3 ماه رو یه جا مدن شهرزاد جونم ؟confused2
زندگی نبرد است جرات حضور در آن را داشته باشید

[تصویر:  28018023802572124662.jpg]

تشکر شده توسط : شهرزاد
واله دکتر به من این جوری گفت یعنی تو یک ماه 3بسته میدن....
فعلا سکوت را برگزیدیم ............
 تشکر شده توسط : maedeh

•  قبلی
  • 1
  • 2(current)
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 27
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...