• 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 27
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تزريق سينوكس
دوستان عزیز سلام
میخواستم بدونم که اگر یک نوبت تزریق به هر دلیلی انجام نشه باید چه کار کرد؟
آیا باید تا نوبت بعدی صبر کرد یا به محض یادآوری باید تزریق را انجام داد؟
ممنون ازپاسختون
خوابهايم را خسته ميكني
وقتي تا سحر
مي گردم و پيدايت نمي كنم !...
روزهاتو را چرت می زنم
بس که شب ها

در خواب تو بیدارم

تشکر شده توسط : مژگان90
به محض اینکه به یادتون اومد تزریق کنید. اما فاصله ی دو تزریق دیگه از 5 روز کمتر نشود.
اگه تلخم مثل گریه اگه تنهام اگه تاریک
اگه از ترانه دورم اگه با مرثیه نزدیک
اگه ناباور چشمام تو تماشای تو مونده
اگه اون نگاه اول منو پای تو نشونده:
How wonderful life is while you're in the world
 تشکر شده توسط : hamid , SSA
توی پک سینوکس، آب مقطره و پودری که خشکیده و شبیه قرص شده!
این دارو چرا نیاز به بودن داخل یخچال داره؟
فالله خیر حافظا و هو ارحم الراحمین
ممنون دوستان كه جوابم داديدlove51
هديه جان خوشحالم كه از تزريق راحت شدي اميدوارم هممون هر روز بهتر از قبل بشيم
 تشکر شده توسط : hedieh
(2011/10/13, 08:18 AM)SSA نوشته است: توی پک سینوکس، آب مقطره و پودری که خشکیده و شبیه قرص شده!
این دارو چرا نیاز به بودن داخل یخچال داره؟

محتویات پودر داخل ویال پروتئین اینترفرون بتا است که در دمای بالای 8 درجه به مرور و در مدت زمان نگهداری آن امکان کاهش فعالیت بیولوژیک آن وجود دارد. بنابراین توصیه می شود که دارو را در یخچال نگهداری کنید.
البته اگر آب مقطر همراه سینووکس را در خارج از یخچال نگهداری کنید مورد ندارد.
با همت و امید، ناتوانی خاطره ای بیش نخواهد بود.agreement2
 تشکر شده توسط : rashvand-cinnagen , fariba 68
Information 
(2011/11/10, 08:34 PM)nahid نوشته است: مینو جون ، چند دفعه باید بری تا بهت آموزش بدن و جلو روشون بزنی تا تأییدت کنن ، تازه من تأیید شدم این شد confused
ولی خوب یا معلمم بد بوده یا خودم گیج بودم !

ناهید جان! همینطوری نمیشه خودم بزنم؟مطلب در مورد تزریق خوندم و آخرش یه سوال هم میپرسم.

آخه بار اولی که برای تزریق رفتم کلینیک- پرستار برگشت گفت فقط باید در عضله ران تزریق بشه!!!در حالی که مطالعات من چیز دیگه ای می گفت!از اونجاییکه اون موقع هنوز تو شوک خبر بیماری بودم چیزی نگفتم.!!!همینه که میخوام خودکفا بشم!wink2 به نظرتون اشتباهه؟Huh
خوشبختی بر سه ستون استوار است: فراموش کردن گذشته-غنیمت شمردن حال-امیدوار بودن به اینده
smiling
اللهم صل علی محمد و آل محمد
ببین منم تا یه سال چیزای متفاوتی در مورد محل تزریق که باید ران باشه یا باسن شنیدم ، حرف دکتر و پرستاز یکی نبود.دکتر اولی می گفت فقط تو عضله باسن و خودت هم نباید بزنی !
بعد دیدم باید به رای اکثریت توجه کنم که میگفتن همه عضلات یعنی بازو و ران و باسن.ولی کسی که لاغره و بازوی عضله داری نداره نمیتونه تو بازو بزنه.
حداقل یه بار برو یه جای دیگه هر دو تزریق رو یاد بگیر . بدون آموزش عملی بهتره نزنی.میگن بیمارستان سینا یاد میدن.
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : مونا89 , samiramiss
Wink 
(2011/11/13, 07:52 PM)nahid نوشته است: ببین منم تا یه سال چیزای متفاوتی در مورد محل تزریق که باید ران باشه یا باسن شنیدم ، حرف دکتر و پرستاز یکی نبود.دکتر اولی می گفت فقط تو عضله باسن و خودت هم نباید بزنی !
بعد دیدم باید به رای اکثریت توجه کنم که میگفتن همه عضلات یعنی بازو و ران و باسن.ولی کسی که لاغره و بازوی عضله داری نداره نمیتونه تو بازو بزنه.
حداقل یه بار برو یه جای دیگه هر دو تزریق رو یاد بگیر . بدون آموزش عملی بهتره نزنی.میگن بیمارستان سینا یاد میدن.

ممنونم ازت.
من فقط میخوام اگه بشه روی رانم بزنم.آخه دکترم میگه که میشه زد. منم به این معتقدم که مشورت و استفاده از تجربیات دیگران خوبه. برای همینه که خیلی سوال میکنم. البته تو برنامه ام هست که حتی شده یه روز برم کلینیک از پرستار سوال کنم که جای دقیق و کلیه موارد اما بازم معتقدم که مشورت یه چیز دیگه هستش!wink2

راستی جایی که نزدیک به کرج باشه و آموزش بده سراغ نداری؟؟؟
خوشبختی بر سه ستون استوار است: فراموش کردن گذشته-غنیمت شمردن حال-امیدوار بودن به اینده
smiling
اللهم صل علی محمد و آل محمد
 تشکر شده توسط : رضا محمدی ها , مونا89
من تهرانم. کرجیها :حمید مدیر سایت، شفایافته ، دیگه کیه ؟ ....دوستان کمک کنید من یادم نیست.confused
مگه بهتون نگفتن کجا برید ؟ هرجایی که تزریقاتیه نری ها !
بعضیها اصلا نمیدونن سینووکس چیه و باید چطور زده شه . منظورم آماده کردن محلولشه که نباید تکونش بدی چون کف میکنه. وباید کم کم و قطره قطره آب با پودر مخلوط شه. باور کن من یه روز به اورژانس یا تزریقات یه بیمارستان زنگ زدم گفتم شما تزریق سینووکس هم انجام میدین؟ گفتن : سینووکس چیه ؟ آمپول چی هست ؟confused
توی تهران مراکزی رو مشخص کردن برای آموزشو تزریق.کرج نمیدونم.
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : مونا89 , samiramiss
بچه ها دکتری که برای من تزریق انجام میده . گاهی هم به رون. یا بازو میزنه . با تجربه ای که من داشتم زیاد فرقی نمی کنه.
شاید جذب دارو بهتر باشهHuh
در ضمن کرج هم : چهار راه هفت تیر. ابتدای بلوار دانش آموز. ساخنمان بورس. طبقه اول . خانم محمد نوری. 0261-2770337 - کلینیک علوم و اعصاب مرکزی کرج
این آدرس رو از لیسته CinaGen نوشتم.
 تشکر شده توسط : ارزو , مونا89

• 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 27
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال