•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 4
  • 5
  • 6(current)
  • 7
  • 8
  • ...
  • 13
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امیتازات : 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
هرگز مصرف دارو را قطع نکنید حتی در زمان خاموش بودن بیماری
(2012/09/03, 03:39 PM)مهندس نوشته است: آرزو جان اتفاقا من میخوام بترسونمت.چون دلم نمیاد بلایی که به سر من اومد،خدای ناکرده برای شما هم پیش بیاد..من پارسال بعد از دو سال که سینووکس را خودسرانه کنار گذاشته بودم و اصلا فکرش را هم نمیکردم،دچار حمله ای شدم که از حمله های فوق العاده خفیف قبلی ام،خیلی بدتر بود..با اینکه من توی اون دوسال که آمپول نمیزدم،شرایط نسبتا استرس زایی داشتم ولی هیچ حمله ای نداشتم ولی بعد از اینکه نتیجه کنکور اومد و من باورم نمیشد که اینقدر بد شده باشه دچار حمله شدم.sad2sad
پس خواهشا دارو را خودسرانه قطع نکن..خودت که میدونی حملات ام اس قابل پیش بینی نیست و حتی نمیشه گفت حمله بعدی به کجاست.پس این ریسک خطرناک را کنار بگذار تا خدای ناکرده بعدا پشیمون نشی
دکترا ما را درک نمیگنن ولی ماها همدیگه را خوب درک میکنیم.من با تک تک سلولهای بدنم میفهمم چقدر برات سخته..ولی بین بد و بدتر قطعا باید بد را انتخاب کردlove51

ببین همزمان با سینووکس، استرس الکی رو هم گذاشتم کنار.. یاد گرفتم تو حال زندگی کنم و از زندگی لذذذذذت ببرم....الانم دارم لذت میبرم...
به یاد آرزوهایم سکوتی میکنم بالاتر از فریاد..
 تشکر شده توسط : پریا حقیقت پور
سینووکس دارو فوقالعاده خوبی هست-ایرانی هست ولی عملکردش در مقایسه با نمونه اصلی عالی هست- من دوست خودم 13 سال هست ام اس داره و این دارو رو مصرف میکنه- شکر خدا هیچ مشکلی هم نداره
کلاً سیناژن عملکردش قابل قبول بوده- فرمولاسیون رسیژن رو هنوز جدید نکردن- درد تزریقش ناشی از همینه-
البته این به معنی این نیست که بخوایم از محصول شرکتی خاص دفاع کنیم- خوب اسم بقیه داروهای ایرانی رو اصلاً نگفتیم- چون عملکردش برای یه سری از پزشکها که معتمد هستن هنوز مشخص نیست- ولی خوب خیلی ها هم به عملکردشون اعتقاد دارن-ولی تا همه در مورد عملکرد صحیح دارو اطمینان ندن حداقل اینه که اینجاها در موردشون بحث نمیشه.
طبعاً نمونه اصلی دارو رو بتونین بزنین بهتره- ولی در مورد رسیژن و سینوکس این رو باید بگم که که تفاوت خاصی نیست-بیشتر اتلاف سرمایه میشه.
جزء موارد خاص که بسته به نوع بیماری و عملکرد ام اس پزشک تاکید بر مصرف نمونه اصلی کنه.
نکته مهمی رو که میخواستم هم بگم اینه که عکس این قضیه هم صادق هست -یعنی بیمار بوده((شخصاً دیدمش )) که نمونه اصلی داروی ربیف بهش نساخته مجبور شدن بهش رسیژن بزنن- رسیژن جوتب داده- یعنی بحث این هست که دارو با بیمار تطبیق پیدا کنه
[/color] هیچ وقت مصرف داروی خود را بدون تایید پزشک قطع نکنید[/size] ام اس دوبار وقت نمیدهد
[تصویر:  43679430772591471299.gif]

تشکر شده توسط : کارون , ابراهیم , آنا , پریا حقیقت پور
آنا جان همونطور که نوشتی سینوکس به بعضی از افراد افسردگی میده و باید داروشون تغیی پیدا کنه اما این که چرا پزشکت دارو رو قطع کرده عجیبه ، درستش اینه که نوع دارو رو تغییر بدن و دارویی انتخاب بشه که با بدنت سازگاریه بیشتری داره . در این مورد حتما با یه پزشک مشورت کن چون برای این موارد حتما راه حلی هست . مثه استفاده از یه داروی دیگه
Peace begins with a smile
 تشکر شده توسط : آنا , پریا حقیقت پور
دوستا گلم عزیزانم خواهش میکنم لطف کنید
هیچ وقت مصرف دارو رو قطع نکنید
نمیشه کاری کرد که این تاپیک همیشه بالا باشه؟
والا نوع ام اسی که تو ایران اتفاق میافته به دارو های اینتر فرون جواب میده. وگرنه داروی 30 درصدی که نمیتونه جلوی پیشرفت رو بگیرهangry3angry3angry3angry3-
خود ام اسی که تو ایران برای اکثریت اتفاق میافته این ذاتش هست
الان دوست خود من 13 سال هست سینووکس میزنه-هیچ کاریش هم نداره- کاملاً متوقفه-ماه پیش با هم کوه نوردی بودیم

تشکر شده توسط : ابراهیم , برگ 7 , mari , پریا حقیقت پور
سلام دارو رو اصلا به هيچ عنوان قطع نكنيد شوهر من يك سال و نيم دارو نزد مريضيش خيلي پيشرفت كرد 2و3 تا حمله داشت تو هر كدوم يه سري علائمش برنگشت و الان وقتي راه ميره ميشه فهميد كه ام اس داره. من همش باهاش درگير بودم اصلا راضي به زدن دارو نميشد اون موقع كه دارو نميزد هيچ حمله اي نداشت و مشكل هم نداشت طوري كه همش ميگفت من ام اس ندارم دكترا اشتباه تشخيص دادن ولي يه دفعه چند تا حمله پشت هم كرد الان خودش دارو رو آماده ميكنه ميگه برام بزن. لطفا از تجربيات ديگران استفاده كنيد اين مريضي شوخي بردار نيست.
 تشکر شده توسط : sooorooosh , mari , پریا حقیقت پور
13 ساله ام اس داره؟! سیزده ساله که داره سینووکس می زنه؟! تا جایی که من در جریان بودم سینوکس حدودای سال هشتاد و شش بود که به بازار اومد دقیق یادم نیست ماه رمضون بود. یادمه که یک ماه مجبور شدم که چهار تا سینوکس بزنم. به نظرم عوارض اونکس رو نداشت. یعنی نه تب کردم و نه درد داشتم. سروش به جان خودم تو اگه بری برای سینووکس تبلیغ کنی کلی به نفعشون می شه. سیـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــزده سال.

http://www.cinnovex.com/index.php?option...&type=atom
وقتی تنها شدی تنها تر از تمام غریبان روزگار
از قیل و قال حادثه باری دلت گرفت
بر خویش تکیه کن برعرش
(2013/06/26, 03:15 PM)earth نوشته است: 13 ساله ام اس داره؟! سیزده ساله که داره سینووکس می زنه؟! تا جایی که من در جریان بودم سینوکس حدودای سال هشتاد و شش بود که به بازار اومد دقیق یادم نیست ماه رمضون بود. یادمه که یک ماه مجبور شدم که چهار تا سینوکس بزنم. به نظرم عوارض اونکس رو نداشت. یعنی نه تب کردم و نه درد داشتم. سروش به جان خودم تو اگه بری برای سینووکس تبلیغ کنی کلی به نفعشون می شه. سیـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــزده سال.

http://www.cinnovex.com/index.php?option...&type=atom
سعیده خانــــــــــــــــم- من خودم کسی هستم که طرفدار سر سخت اصل دارو هستم- ولی خوب وقتی عملکرده یه چیزی رو پزشکهای معتمد تایید میکنن چرا آدم نگه؟ من به جز سینووکس اسم کدوم داروی ایرانی رو آوردم؟
خوب اینکه میگم دارو خوب بوده بخاطر اینه که خود پزشک گفت برای ما سینوکس آونکس فرقی نداره- روی رسیژن باید بیشتر کار بشه-فرمولاسیون جدید باید بیاد تا درد تزریق کمتر بشه و عملکرد دارو بهبود پیدا کنه-خوب این دو تا از یک شرکته-من میتونستم تبلیغ دو تاشون رو کنم اگر هدفم تبلیغ بود-
سعیده خانم اون روز که کوه رفتیم اون دوستمون که گفتم بیشتر از 10 ساله آونکس میزنن هم همراهمون بودن -بعد از گرون شدن بی دلیل آونکس رفتن رو سینووکس هیچ مشکلی هم ندارن
هم دوست من هستن هم دوست شما- پ خ رو بخونید

به نظر پزشک من هم این داروها هیچکدوم معجزه نمی کن
30 تا 40درصد هم بیشتر پیشگیری نمی کنن
ولییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی
دارو رو باید همیشه زد sad
خانم سها من نمیدونم دکتر معتمد رو چه حسابی اینو گفتن- ولی این 30 تا 40 درصد رو که میگین تو میانگین هست یعنی ممکنه تو یک نفر دارو صفر جواب بده تو یک نفر 100 میانگین تست دارو شده 35 درصد مثلاً . تو نوع کشور ما دارو خوب جواب میده

تشکر شده توسط : FBF
یعنی چند درصد؟

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 4
  • 5
  • 6(current)
  • 7
  • 8
  • ...
  • 13
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  عوارض ناشي از درمان‌هاي دارويي در بیماری ام. اس نازلی 19 40,972 2018/06/20, 06:55 PM
آخرین ارسال: 2018Shaghayegh
  علائم بیماری MS Prime 40 56,921 2018/03/05, 04:17 PM
آخرین ارسال: Nadertaghvai
Rainbow بیماری ms وراههای مقابله با آن Hasty 9 9,539 2015/07/28, 09:36 AM
آخرین ارسال: majid1
  سیاه شدن سر استخوان فمور در بیماری ام اس آیدا 16 16,590 2014/12/20, 11:36 PM
آخرین ارسال: somaye_602000

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان