•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • ...
  • 13
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امیتازات : 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
هرگز مصرف دارو را قطع نکنید حتی در زمان خاموش بودن بیماری
(2012/09/02, 06:46 PM)mysis نوشته است: خدمت همه عزیزان و سروش عزیز عرض کنم که اسومر و فینگولیمود بیمه شدند و فقط تایسبری بیمه نشد اونم چون خارجی هستش

به امید خدا درمان خواهرم از این هفته با فینگولیمود شروع میشه happy0064.gif خوبی این دارو کاهش عود و ناتوانی به میزان 74% و خوراکی بودنش هست

دکتر قره گزلی و صحراییان که بسیار راضی بودند نمونه ایرانی هم بسیار شبیه به نمونه خارجی هستش

امیدوارم همتون بتونین استفاده کنید و از تزریق و حملات مکرر راحت بشین
love51

ببخشید اینجا میپرسم میدونم به تاپیک ربط نداره

بعد از مصرف دارو حالت های تزریق اینترفرون پیش میاد ؟کلا عوارض خوردن فینگولیمد چیه؟دکتر منم خرداد گفت که حتما بیمه میشه منم خیالم تخت بودagreement2 میگفت میشه حدودا 300 و خورده ای .خوبه ؛ما حدودا همین قیمت رو برای آوونکس میدیم.
با توجه به درصد پیشگیریش عالیه.

به خود آی,خود تو جان جهانــــــی...

تشکر شده توسط : mysis , amirfarhag , liliyam
(2012/09/02, 09:44 PM)paeeze نوشته است: ببخشید اینجا میپرسم میدونم به تاپیک ربط نداره

بعد از مصرف دارو حالت های تزریق اینترفرون پیش میاد ؟کلا عوارض خوردن فینگولیمد چیه؟دکتر منم خرداد گفت که حتما بیمه میشه منم خیالم تخت بودagreement2 میگفت میشه حدودا 300 و خورده ای .خوبه ؛ما حدودا همین قیمت رو برای آوونکس میدیم.
با توجه به درصد پیشگیریش عالیه.

نه عوارض اینترفرون ها رو نداره و مکانیزم عملش فرق داره

عوارضش تا جایی که من مطالعه کردم سر درد و ریزش مو و افسردگی زده بود که معمولا برای همه داروها یه سری عوارض مینویسند اما هیچ وقت برای همه پیش نمیاد

مورد مهم اینه که اولین کپسول که مصرف میشه حتما باید قلب شما با کاردیوگرافی چک بشه که ضربانش پایین نیاد

جدا از قدرت این دارو یه مورد مهم فینگولیمود خوراکی بودن اونه واقعا هیچکس نیست که از تزریق به خوشی یاد کنه و همه از تزریق بدشون میاد اصلا اگه مشکلی هم نداشته باشه تزریق یه حالته مریضی به انسان القا میکنه اما دارو خوراکی اینچنین نیست
 تشکر شده توسط : sooorooosh , زهراجون
من الان دارم میخونم فنگولیمود رو اعلام کرده کاهش عود 54 درصدی در سال اول و 52 در سال دوم
[تصویر:  43679430772591471299.gif]

تشکر شده توسط : mysis
(2012/09/03, 10:30 AM)sooorooosh نوشته است: من الان دارم میخونم فنگولیمود رو اعلام کرده کاهش عود 54 درصدی در سال اول و 52 در سال دوم

از دوستان عذرخواهی میکنم میدونم تاپیک منحرف شد اگر مدیران صلاح دونستند پست رو منتقل کنند

نه سروش جان 74% خود دکتر قرهگزلی هم گفت 74% کاهش عود و ناتوانی داره

اینم مدرک میبینیم از المتوزوماب ضعیفتر اما از ناتالی زوماب قویترهicon_question

دوستان دیشب تو چت باکس دیدم بعضی ها میگفتند این قرص ایرانی هستش و این حرفها باید خدمتتون عرض کنم که این قرص بسیار به نمونه اصلی شبیه

دکتر صحراییان برای مصرف ربیف حتما تاکید داشت که اصلا رسیژن مصرف نکنیم و ربیف رو بگیریم اما در مورد این گفت فرقی بین نمونه اصلی و ایرانی نیست

[تصویر:  g73x6a22b5er5ibqrzxd.jpg]
 تشکر شده توسط : sooorooosh , amirfarhag , paeazan
من خیلی وقتها به فکر قطع داروم می افتم یعنی دیگه از آمپول خسته شدم ولی خوب یک ترسی هم همیشه دارم و قطعش نکردم حالا که اینجا راجع به فنگولیمود خواندم خوشحال شدم و این دفعه حتما به دکترم میگم که اگه میشه این را برام بنویسه..........حلا نمیدونم برای همه ام اسی ها قابل استفاده هست؟؟؟؟؟؟ من نه ماه ربف و نزدیک یک سال است که اکتوکس میزنم .اکتوکس خوبه که هفته ای یک باره ولی سوزنهای وحشتناکی داره ....خدا کنه که یک قرص خوب وکم عارضه بیاد تا همه راحت شویم
سرنوشت را کی توان از سر نوشت......
 تشکر شده توسط : sooorooosh , mysis
(2012/09/03, 11:53 AM)shahrzad.s نوشته است: من خیلی وقتها به فکر قطع داروم می افتم یعنی دیگه از آمپول خسته شدم ولی خوب یک ترسی هم همیشه دارم و قطعش نکردم حالا که اینجا راجع به فنگولیمود خواندم خوشحال شدم و این دفعه حتما به دکترم میگم که اگه میشه این را برام بنویسه..........حلا نمیدونم برای همه ام اسی ها قابل استفاده هست؟؟؟؟؟؟ من نه ماه ربف و نزدیک یک سال است که اکتوکس میزنم .اکتوکس خوبه که هفته ای یک باره ولی سوزنهای وحشتناکی داره ....خدا کنه که یک قرص خوب وکم عارضه بیاد تا همه راحت شویم

امیدوارم شما هم با مصرف کپسول از تزریق راحت بشین

یه نکته ای که تو فروم های خارجی خوندم این بود که یک نفر ربیف مصرف میکرد و میخواست شیفت کنه به جیلینیا فرد در انگلستان زندگی میکرد دکترهای اونجا گفته بودند که 90 روز باید ربیف قطع شه و بعد کپسول مصرف بشه

دلیل این 90 روز قطع دارو رو نمیدونم اما فکر کنم شما هم باید این کارو انجام بدین
 تشکر شده توسط : sooorooosh , shahrzad.s
(2012/09/03, 11:11 AM)sooorooosh نوشته است: اره منم این رو با دکتر صحرائیان مطرح کردم....ایشون خیلی از نمونه ایرانی راضی بودن...و گفتن دارو بسیار خوبیه...اما در مورد ربیف دقیقا همین رو که شما میفرمائید گفتن....اصلا به رسیژن نظر مثبتی نداشتن
پس تکلیف اونایی که رسیژن مصرف میکنن چیه؟
چرا بعضی دکترها رسیژن رو معرفی میکنن؟

پست کلاً استرس زاست
باور کن:
همیشه خدا جای شکرشو باقی میذاره.
(2012/09/02, 07:51 PM)arezooo82 نوشته است: من داروم رو خودسرانه کنار گذاشتم.دو سالی میشه.وقتی سینووکس میزدم تا 24 ساعت مریض بودم.واقعا به خدا التماس میکردم منو ببره پیش خودش.هفته ای یک بار این کابوس من بود.استرس اینکه فردا پنجشنبست و سینووکس...خیلی بد بود خیلی..نمیخوام دوباره تکرار شه..من بدون سینووکس رفتم سبلان..جایی که آدمایی رو دیدم که ادعای سالم بودن داشتن و از وسط راه برگشتن ولی من رفتم..تو رو خدا از آینده نترسونید آدم رو Confused من خوبم...خوب خوب Sad
آرزو جان اتفاقا من میخوام بترسونمت.چون دلم نمیاد بلایی که به سر من اومد،خدای ناکرده برای شما هم پیش بیاد..من پارسال بعد از دو سال که سینووکس را خودسرانه کنار گذاشته بودم و اصلا فکرش را هم نمیکردم،دچار حمله ای شدم که از حمله های فوق العاده خفیف قبلی ام،خیلی بدتر بود..با اینکه من توی اون دوسال که آمپول نمیزدم،شرایط نسبتا استرس زایی داشتم ولی هیچ حمله ای نداشتم ولی بعد از اینکه نتیجه کنکور اومد و من باورم نمیشد که اینقدر بد شده باشه دچار حمله شدم.sad2sad
پس خواهشا دارو را خودسرانه قطع نکن..خودت که میدونی حملات ام اس قابل پیش بینی نیست و حتی نمیشه گفت حمله بعدی به کجاست.پس این ریسک خطرناک را کنار بگذار تا خدای ناکرده بعدا پشیمون نشی
دکترا ما را درک نمیگنن ولی ماها همدیگه را خوب درک میکنیم.من با تک تک سلولهای بدنم میفهمم چقدر برات سخته..ولی بین بد و بدتر قطعا باید بد را انتخاب کردlove51
أللّهُمَ إجعَلْ نَفْسی مُطمَئِنَةً بِقَدَرِک
 تشکر شده توسط : liliyam , arezooo82
بالا آمدن تاپیک من باب یادآوری
[تصویر:  43679430772591471299.gif]

تشکر شده توسط : ماه , nahid
(2013/06/22, 01:24 PM)sooorooosh نوشته است: بالا آمدن تاپیک من باب یادآوری

کو گوش شنوا؟confused

صرفا جهت Up!

به خود آی,خود تو جان جهانــــــی...

تشکر شده توسط : sooorooosh , ماه , nahid , پریا حقیقت پور

•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • ...
  • 13
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  عوارض ناشي از درمان‌هاي دارويي در بیماری ام. اس نازلی 19 40,968 2018/06/20, 06:55 PM
آخرین ارسال: 2018Shaghayegh
  علائم بیماری MS Prime 40 56,912 2018/03/05, 04:17 PM
آخرین ارسال: Nadertaghvai
Rainbow بیماری ms وراههای مقابله با آن Hasty 9 9,539 2015/07/28, 09:36 AM
آخرین ارسال: majid1
  سیاه شدن سر استخوان فمور در بیماری ام اس آیدا 16 16,589 2014/12/20, 11:36 PM
آخرین ارسال: somaye_602000

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان