•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 3
  • 4
  • 5(current)
  • 6
  • 7
  • ...
  • 13
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امیتازات : 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
FDA روش زامبونی در درمان ام اس را رد کرد
سلام
نوروز مبارک
می خواستم اگه ممکنه در مورد این موضوع درمان از طریق وریدی توضیح بیشتری ارائه بدید ممنونwink2
سهیلا جان درباره این موضوع به طور مفصل در سایت بحث شده . با سرچ به نتایج دلخواهتون میرسید
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
من حدود یک ماه پیش رفتم بیمارستان فیروزگر.دکتر مهرپور برام سونوداپلر انجام داد و گفت مشکلی نداری ولی من به نتیجه مشکوکم.آخه در تشخیص این مشکل اونجور که من تحقیق کردم سونوداپلر ضعیف ترین و پر خطا ترین در مقایسه با سایر روشهاست.
الله اعلم!
از برخورد پرسنل چه پشت تلفن چه اونجا اصلا خوشم نیومد.
البته اون تعداد نمونه ای که میخواستن جمع شده ولی اگه بخواین میتونین برین انجام بدین.(هر هفته روزای یکشنبه)
سلام
منم2 ماه قبل عید رفتم و این سونوداپلر رو دادم بعدشم خونم رو کردن توشیشه چند روز پیش زنگ زدن و پرسیدن چند سالمه امروز که از اون خانمه پرسیدم گفت 80 نفر اومدن برای سونوداپلر ولی هنوز دارن در مورد این روش تحقیق میکنن. تا ببینیم چی میشه....
 تشکر شده توسط : earth , zenith
سلام
بازم دکترای ایتالیایی دکترای ایرانی که ول معطلن...
منم وقتی حمله داشتم یکم درد گردن هم داشتم که با MRI معلوم شد یه دیسک کوچیکه الانم خوب شده

واقعا نمیدونم چرا دکترا با زامبونی مخالفن؟Huh

به خود آی,خود تو جان جهانــــــی...

(2011/04/30, 04:01 PM)sara.161 نوشته است: منم وقتی حمله داشتم یکم درد گردن هم داشتم که با MRI معلوم شد یه دیسک کوچیکه الانم خوب شده

پووووووووووووووووووووووووووووووووووول
... وقتی تبر به جنگل آمد ، درختان فریاد زدند و گفتند :نگاه کنید دسته اش از جنس ماست !!. ... 1213.2

(2011/04/30, 04:01 PM)sara.161 نوشته است: منم وقتی حمله داشتم یکم درد گردن هم داشتم که با MRI معلوم شد یه دیسک کوچیکه الانم خوب شده

فکرشو بکنید.
بیماران ام اس بخش عمده ای از مراجعین به متخصصین اعصاب رو تشکیل میدن.بیمارانی که چون بیماریشون لاعلاج تشخیص داده شده پای ثابت مطب این پزشکان هستن!
حالا در نظر بگیرید یکی از راه رسیده میگه این بیماری رو درمان میکنه!
تازه دیگه بیماران ام اس از دست نورولوژیست ها در میان و میرن زیر دست جراحان!
حالا چی میشه؟؟؟
نیمی از بیماران این مطب ها می پرن!!!
بعدش هم خداحافظی با یه عالمه پول که همیشه از جیب بیماران به جیب نورولوژیست ها ، داروخانه ها ، وزارت بهداشت و بیمه ها سرازیر میشه...
معلومه دیگه مخالفت میکننangry2
 تشکر شده توسط : MAHDI , aztab , hanie , Matilat , فریبا
اینطوری فکر نکنید اتفاقا بخاطر پول اگر روشش جواب بده
خود دولت ایتالیا روش سرمایه گذاری کنه میدونید چه درآمدی ازش درمیاد؟

اما این رو بگم که انجمن ملی ام اس آمریکا هم ایشون رو دعوت کرده و داره سرمایه گذاری میکنه (2.4 ملیون $)
بخشی رو هم به ایشون و اخبارشون اختصاص دادن.
در سایتشون یه بخشی رو هم بعنوان سوالات متداول در مورد روش دکتر. زامبونی آوردن.

اینم بخش رسمی سایت انجمن ام اس آمریکا در مورد روش زامبونی برای کسانی که خیلی علاقه مند هستند که در این مورد اخبار بروز
رو بدست بیارن.
اگه تلخم مثل گریه اگه تنهام اگه تاریک
اگه از ترانه دورم اگه با مرثیه نزدیک
اگه ناباور چشمام تو تماشای تو مونده
اگه اون نگاه اول منو پای تو نشونده:
How wonderful life is while you're in the world
 تشکر شده توسط : fireboud , MAHDI , Sina , paeeze , goli61 , Saina , Hegan
منم اینHuhرو واسه این گذاشتم که از روش زامبونی هم میشه پول در آورد واسه یه سرس از دکتر ها که پول مهمه حالا چه فرقی میکنه اینترفرون باشه یا جراحی......می گه بیا عملت کنمconfused

به خود آی,خود تو جان جهانــــــی...

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 3
  • 4
  • 5(current)
  • 6
  • 7
  • ...
  • 13
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  نتایج مقدماتی اما امید بخش در درمان «ام.اس» محمود 1 2,454 2019/11/20, 08:53 AM
آخرین ارسال: ارزو ش
  پیوند سلول‌های بنیادی خونساز 'ممکن است بزودی درمان اصلی ام اس شود' hamid 2 3,442 2018/03/20, 11:59 AM
آخرین ارسال: N@RGES
  شناسایی پروتئینی به عنوان کلید درمان ام اس nahid 1 2,721 2017/04/30, 03:55 PM
آخرین ارسال: سمیرا67
  کشف ﻣﺤﻘﻘﺎﻥ ﺩﺍﻧﺸﮕﺎﻩ ﭘﺮﯾﺴﺘﻮﻝ ﺍﻧﮕﻠﯿﺲ‏ برای درمان MS warrior 121 98,365 2016/11/16, 01:25 AM
آخرین ارسال: nanaz
  نتایج تحقیقات خارجی درمان ام.اس با سلول‌های بنیادی mohammad.ali 59 42,242 2016/07/18, 12:13 AM
آخرین ارسال: sia
  تحولی بزرگ در درمان نابینایی nahid 1 3,243 2016/05/09, 08:11 PM
آخرین ارسال: nahid
  پيوند موفقيت آميز مغز استخوان براي درمان ام اس maya 21 14,197 2015/07/13, 09:32 AM
آخرین ارسال: gor911
  سلول‌های پوستی خوک کلید جدید درمان بیماری‌های عصبی انسان niloofary 4 4,375 2015/05/11, 11:38 AM
آخرین ارسال: helli
  دستیابی به یک روش جدید برای درمان ام اس الیاس 4 5,640 2015/04/16, 10:42 AM
آخرین ارسال: sweetbasil
  درمان معجزه‌گر بیماری ام‌اس با پیوند سلول‌های بنیادی aztab 5 8,141 2015/03/19, 06:09 PM
آخرین ارسال: مینا میلانی

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست