•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 12
  • 13
  • 14(current)
  • 15
  • 16
  • ...
  • 25
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امیتازات : 3.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
یارانه مخصوص بیماران خاص (ام اس)
به نظرمن سرکاری نیست منتها کسی اطلاع دقیقی از برنامشون نداره،من از داروخونه که دارومو میگرفتم سوال کردم گفت اگه کسی ثبت نام نکنه داروهاش شامل تخفیف نمیشه،ضمن اینکه به درو دیواراعلامیشوزده بودن،البته گفت که فقط مال بیمه تامین اجتماعی هست که اونم من بعید میدونم چون گزینه بیمه های دیگه هم داره،مخلص کلام من باگوشی چند بار سعی کردم خطا میدادبالاخره با سیستم خیلی راحت ثبت نام کردم.
خدا مرا مورد لطفش قرارداده...
سر کاری نیست اتفاقا خیلی خوبه آخه تا الان خیلی داشت سوء استفاده میشد باور میکنین یه افرادی اسمشون رو شده با یه دفترچه در طول یک ماه 50 بار دارویی رو گرفته که درماه فقط یک بار باید استفاده میشده confusedconfused الان یه سیستم هوشمند راه میندازن که نشه این وسط سوء استفاده بشه دارو به دست کسی میرسه که واقعا احتیاج دارهwink2wink2
به اندوه خود لبخند بزن...
پس ما خدمات درمانی ها نیاز نیست ثبت نام کنیم ؟ چون اینطور که معلومه اگه تخلفی شده مربوط به تامین اجتماعی بوده ، برای ما خدمات درمانی ها از همون اول تشخیص و تجویز دارو ، هم دفترچه با کد بیماری خاص و کارت هوشمند دارو صادر شد و سهمیه دارو اینترنتی تایید میشد. ولی تامین اجتماعی اینطور نبود.
مدتیه کارت هوشمند بلااستفاده شده و فقط با حواله دارو میدن که اونم باز تایید اینترنتی میگیرن.
من که اصلا ثبت نام نکردم. چون اسممون ثبته دیگه!
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
(2016/10/31, 10:46 PM)nahid نوشته است: پس ما خدمات درمانی ها نیاز نیست ثبت نام کنیم ؟ چون اینطور که معلومه اگه تخلفی شده مربوط به تامین اجتماعی بوده ، برای ما خدمات درمانی ها از همون اول تشخیص و تجویز دارو ، هم دفترچه با کد بیماری خاص و کارت هوشمند دارو صادر شد و سهمیه دارو اینترنتی تایید میشد. ولی تامین اجتماعی اینطور نبود.
مدتیه کارت هوشمند بلااستفاده شده و فقط با حواله دارو میدن که اونم باز تایید اینترنتی میگیرن.
من که اصلا ثبت نام نکردم. چون اسممون ثبته دیگه!

ناهید جون همه باید ثبت نام کنن
من که خیلی راحت ثبت نام کردم کد رهگیریم برام ارسال کردن
تو رو آرزو نکردم
این یعنی نهایت درد
خیلی چیزا هست تو دنیا که نمیشه آرزو کرد
 تشکر شده توسط : nahid
ثبت نام کردم خودش مشخصاتو داشت فقط بعضی مشخصات مثل آدرس و شماره همراه رو میخواست تکمیل کنیم . آخرش نوشت با موفقیت انجام شد ولی دوباره همون صفحه فرم مشخصات رو آورد که باز تکمیل کنم ، منم گفتم لابد خوب نفهمیده، دوباره نشستم پرکردم باز همون فرم و ....همون بساط !
اگه تا صبح مینشستم همون روال ادامه داشت !confused2
دیگه بستمش confused
آخرش معمولا یه تشکری ، کد رهگیریی چیزی ... ولی سیستمشون خرابه !

یعنی کد رهگیری میدن ؟ چرا به من ندادن ! منم بی خداحافظی رفتم از سامانه شون بیرونconfused2
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
من كد رهگيرى ندارم چراconfused2
کد پیامک بهتون میشه
Hich vaght donbal ziba tarin star nabashim
Donbal on star bashim k kenaresh zibatarin va roshan tarin bashim
Blush
 تشکر شده توسط : samiramiss
(2016/11/01, 07:34 AM)71shahab نوشته است: کد پیامک بهتون میشه

برای منم ارسال نشده بعد از یک هفته.. کی ارسال میشه؟ confused2confused2confused2
 تشکر شده توسط : یه غریبه
سلام دوستان,میشه لطفا راهنمایی کنید کجا باید ثبتنام کنیم؟ممنونم.
سلام
http://www.samanehrefah.ir
خدا مرا مورد لطفش قرارداده...

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 12
  • 13
  • 14(current)
  • 15
  • 16
  • ...
  • 25
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  نحوه تهیه دارو برای بیماران خاص (ام اسی ها) با دفترچه بیمه ... mohammadreza1369 10 16,027 2016/12/08, 03:21 PM
آخرین ارسال: Aydanima
  شخصیت خاص بیماران ام اسی parisa2011 63 33,630 2016/02/12, 04:19 PM
آخرین ارسال: سها
  همایش بیماران شرکت سیناژن rashvand-cinnagen 5 5,343 2015/05/11, 10:32 PM
آخرین ارسال: nahid
  بیماران ام اس چقدر در نگاه غلط جامعه به این بیماری نقش دارند؟ Kamyar 21 13,746 2014/04/04, 04:53 PM
آخرین ارسال: موناامیدوار
  طرح تحقیقاتی بازتوانی شناخت در بیماران ام اس Sina 4 3,811 2012/09/27, 02:24 PM
آخرین ارسال: sara-m
  نيازهاي جامعه ام اس(دغدغه های بیماران ام اس) MAHDI 32 20,940 2012/09/20, 11:50 AM
آخرین ارسال: naazanin
  بازنشستگی پیش از موعد بیماران خاص Pooya.N 10 18,039 2012/09/16, 01:55 PM
آخرین ارسال: ساغر
  رژیم غذایی بیماران ام اس شفا یافته 2 24,596 2011/11/14, 01:13 PM
آخرین ارسال: شفا یافته
  حذف یارانه بعضی داروها paeeze 50 29,295 2011/03/13, 10:42 PM
آخرین ارسال: earth

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
2 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست