•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 52
  • 53
  • 54(current)
  • 55
  • 56
  • ...
  • 64
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امیتازات : 4.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پيشنهاد
ساعت که درست نشده ، معمولا میذارن فروردین خودش درست میشه !confused2
مگر این که سهیلا خانم ساعت منزل رو طبق ساعت سایت تنظیم کرده باشن icon_crysmiling
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : nazaninamiri70 , minoshka , eglantine
ناهید جان با تیکه حرف نزنیم بهتره ها !! من حداقل 4-5 ساعت از شبانه روزم رو سایت کار میکنم . اگه کم و کسری هست دیگه ببخشید .
ساعت هم درست شده . اگر برای شما درست نیست اول کش مرورگر رو پاک کنید و اگر درست نشد به این ادرس برید و اختلاف زمانی رو روی +3.5 تنظیم کنید
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
 تشکر شده توسط : nazaninamiri70 , fireboud , الهام ج , nahid , paeazan , soheila.f.d , eglantine
ساعت درست شده... مرسی حمید و یه خسته نباشید خیلی گنده icon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_question
ولی من هنوزم تو نقل قول مشکل دارمconfused2
یادته یه دو سه ماه پیش گفتم نمیتونم به هیچ پستی پاسخ بدم؟ هنوزم همونطورهconfused2 البته خیلی مهم نیست هر وقت فرصت داشتی یه نگاه بندازsmiling
 تشکر شده توسط : nahid , hamid , minoshka , eglantine
حمید ما به اینا میگیم شوخی .
آخه زمانی که سینا بود یادمه یه بار به شوخی گفت خوب شما ساعتتونو تنظیم کنین با سایت ! منم یاد اون افتادم که گفتم. منظورم چیزی که فکر کردی نبود.
از همه زحمتاتم ممنونم.دستت درد نکنه.

ولی اگه سهیلا خانم نمیپرسید ما از کجا باید میدونستیم ساعت درست شده ؟
من مثل قبل توقع نداشتم درست شه ،پس اینجا هم مشکل رو مطرح نکردم فکر کردم برای همه همینه.
حالا کش مرورگرمو از کجا پیدا کنم ؟confused2
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : hamid , minoshka , hamid_147 , نازلی , eglantine
این چند روزه خیلی رو سایت کار میکنم و شاید همین موضوع باعث شده کمی تحملم رو انتقاد بیاد پایین که عذرخواهی میکنم . حق با شماست .
کش مرورگر از طریق منو tools دردسترس هست .
میتونی ctrl+f5 یا ctrl + shift + R رو بزنی
مث حس ی عشق تازه بودی
 تشکر شده توسط : arezooo82 , nahid , minoshka , نازلی , paeazan , eglantine
سلام حمید جانicon_question
دوباره ضمن عرض خسته نباشید
میشه تقاضا کنم پیغام خصوصی حریم خصوصی افراد بمونه و ناظرین عزیز دسترسی نداشته باشن؟
اینکه پشه پر بزنه ناظرین ببینن یه جورایی درست نیست!
منو مینو الان چن روزه دیگه نمیتونیم خصوصی حرف بزنیم و متوسل به یاهو شدیم در صورتی که ما دوستای اینجا هستیم نه یاهو!
ممنون میشمicon_questionicon_questionicon_question
 تشکر شده توسط : eglantine
دوست عزیز بعنوان یکی از ناظرین عرض میکنم که ناظرین همچین دسترسی ای رو ندارن به هیچ وجه.
و صندوق پ خ هر کاربر مختص به خودش هست.شما مختاری هر جا که راحتی حتی اینجا با اطمینانصبت کنید.
همیشه سختترین نمایش به بهترین بازیگر تعلق داره شاکی سختیهای دنیا نباش شاید تو بهترین بازیگر خدایی....!!!!!!!!!love28                                                        

تشکر شده توسط : hamid_147 , eglantine
نازی جان پیغام خصوصی نه تنها از طریق ناظرین بلکه از طریق مدیران نیز قابل دسترس نیست
چی شده که همچین حرفی میزنی ؟
مطمئن باش حریم خصوصی 100% محفوظ هست
مث حس ی عشق تازه بودی
 تشکر شده توسط : paeazan , hamid_147 , الهام ج , نازلی , shokolat , eglantine , zenith
همونجور که گفتم چند روز پیش ما داشتیم حرف میزدیم که یکی از ناظرا بهم گفت که ما پشه پر بزنه توسایت میفهمیم!confused
و این پشه پر زدن و فهمیدنش تنها مفهومی که میتونه داشته باشه پ خ هاست!evilgrin0039.gif و فکر نمیکنم مفهومی دیگه ای داشته باشه ، داره icon_cry
 تشکر شده توسط : mehdisalimi , eglantine
نه نازی جان مطمئن باش این مورد در سایت فراهم نیست .
راجع به ناظر هم در پیغام خصوصی باهات در ارتباطم
مث حس ی عشق تازه بودی
 تشکر شده توسط : nazaninamiri70 , paeazan , eglantine , zenith

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 52
  • 53
  • 54(current)
  • 55
  • 56