•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 64
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امیتازات : 4.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پيشنهاد
من دیگه بی خیالش شدم
اون بار هم گفتم،همون چند تا مطلب اختصاصی هم خوبه
قرار نیست که کل مجله رو ما پر کنیم
بعدش هم نوشته ها و مطالب خواندنی مجله هم از همین سایت ها پیدا می کنن
وقتی نیستی،همه نیستن
نه که نیستن،هستن
مثل تو نیستن
(2009/09/01, 01:25 PM)shahrzad نوشته است: من دیگه بی خیالش شدم
اون بار هم گفتم،همون چند تا مطلب اختصاصی هم خوبه
قرار نیست که کل مجله رو ما پر کنیم
بعدش هم نوشته ها و مطالب خواندنی مجله هم از همین سایت ها پیدا می کنن

شهرزاد فكر كنم منظورمو متوجه نميشي
منظورم از مطالب اختصاصي يعني مطالبي كه مختص� ام اس سنتر باشه . كه يكي از اعضا ترجمه كرده باشه يا با دكتري صحبت كرده باشه و در حد مقاله باشه . فقط 3-4 تا پست داريم . مطالب فعاليت محققان (كاجي ) . يه مطلبم فرزانه ترجمه كرده بود . يكيم خودم . همين
بقيه مطالب از سايت هاي ديگه بر داشته شده ما كه نميتونيم مطلبي كه از جايي برداشته شده رو بديم و بگيم اين مطلب مال ماهست!!
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
بچه ها من مي خواستم يه پيشنهادي بدم البته اصلا منظورم اين نيست كه شما با پيشنهاد من
موافقت كنين اصال هم نمي خوام شما رو مجبور به انجام كاري كنم.
امروز موقع سريال يه زيرنويس درمورد بيماراي ام اس نوشت ويه شماره تلفن براي كمك به بيماران بي بضاعت
من فكر ميكنم ما مي تونيم خودمون به كسايي كه مثل ما بيمارن ولي بضاعت مالي ندارن كمك كنيم
من پيشنهاد مي كنم خودمون يه شماره حساب باز كنيم براي جمع كردن كمك مالي چون خيلي ها
هستن كه مثل ما ام اس دارن ولي توان مالي براي خريد دارو ندارن فكر مي كنم اگه ما بتونيم هرچقدر كه درتوان خودمون
هست بهشون كمك كنيم خيلي خوب مي شه. چون چشمم از اين انجمن ها آب نميخوره.

بي خيال حرفايي كه تو دلم جا مونده
سارا جان اين پيشنهادت خيلي خوبه . ولي راستش خيلي بيش از اون چيزي كه فكر ميكني دردسر داره
هر چقدر بگم بازم كم گفتم
چون بايد طرف كامل شناسايي بشه . معلوم نيست چند نفرن اصلا بگيم 3 نفر اين 3 نفر بايد كامل شناسايي بشن مطمئن بشيم از بي بضاعت بودنشون
بعد پيدا كردن همين افراد فكر كنم مشكل باشه
كسي كه مسئوليت اصلي رو ميپذيره خيلي براش دردسر درست ميشه و ....
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
راست میگه حمید خیلی دردسر داره..
البته پیشنهاد سارا خوبه جای بحث داره..
باید اگه میخوایم بیشتر بش برسیم.. Smile
T a n T a n
هر که در این بزم مقرب تر است جام بلا بیشترش می دهد
سارا جان این کار مجوز می خواد ! و باید حتماً یک شرکت ثبت شده داشته باشیم .
اصلا هم سخت نیست
خیلی هم کار خوبیه
سختیش فقط پیدا کردن طرف
البته این جور آدما تو سطح شهر پر فقط پیدا کردنش راه و رسمی داره
مثلا باید جوری باشه که کسی از همسایه ها متوجه نشه که ما داریم دنبال همچین آدمایی میگردیم
یعنی به آبروی طرف لطمه نزنه ... میدونم هیچکدوم دوست نداریم با آبروی کسی بازی کنیم ولی همین کار خیلی سخته
لازم هم نیست حتما شماره حساب بدیم
اگه کسی رو پیدا کردین مطمئن باشین پولشم ایکی ثانیه حل میشه
... وقتی تبر به جنگل آمد ، درختان فریاد زدند و گفتند :نگاه کنید دسته اش از جنس ماست !!. ... 1213.2

دوستاي عزيزم منظورم مي دونين چيه منظورم اينه كه خودمون يه شماره حساب براي
بيماران ام اس بي بضاعت باز كنيم فكر نمي كنم پيدا كردن اين افراد كار خيلي مشكلي باشه
اصلا مي تونيم اگه كسي رو هم پيدا نكرديم خودمون با نظارت يكي از ماها پول رو به انجمن ام اس بديم
تا خرج اين بيمارا كنه باور كنين اوندفعه كه رفتم داروخانه داروبگيرم يه خانومي مثل من ام اس داشت
ولي كاملا مي لنگيد گفت مي دوني چرا من اينطوري شدم براي اينكه پول نداشتم آمپول بزنم گفت الان تازه چند
وقته كه با كمك بهزيستي مي تونم آمپول بخرم
حالا بازهم اگه فكر مي كنين اينطوري دردسر داره ميخواين از انجمن يه شماره حساب بگيريم پولارو واريز كنيم
فکر میکنی واقعا انجمن پول رو میبره دو دستی تقدیم میکنه به اونایی که لازم دارن؟؟؟؟
... وقتی تبر به جنگل آمد ، درختان فریاد زدند و گفتند :نگاه کنید دسته اش از جنس ماست !!. ... 1213.2

سيناي عزيزم بخاطر همين من مي گم خودمون اينكارو انجام بديم
من مي دونم كه اونا به درد هيچي نميخورن

•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 64
  • بعدی