•  قبلی
  • 1
  • 2(current)
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 64
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امیتازات : 4.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پيشنهاد
salam
manam ba nazare negar movafegham
manam ino tajrobe kardam va moratab donbale bahoonam ke baz tajrobash konam
va behtarin doostane msi ro ham doro baram daram va mikham tedadeshoon bishtar beshe Wink
8)
MARYAM
(2009/07/10, 11:34 PM)mary59t نوشته است: salam
manam ba nazare negar movafegham
manam ino tajrobe kardam va moratab donbale bahoonam ke baz tajrobash konam
va behtarin doostane msi ro ham doro baram daram va mikham tedadeshoon bishtar beshe Wink
8)

مريم جان تاپيك زده شد . ميتوني مراجعه كني به ادرس زير
http://mscenter.gigfa.com/index.php?topic=125.0
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
نخندین هاااااااااقول دادید نخندین
به نظر من برای حضور دوستان در سایت باید یه تشویقی در نظر گرفته شود،طبق آخرین تحقیقات انجام شده تشویق یکی از روش های موثر برای فعال بودن دوستان می باشد.خصوصا دوستانی که کاربر فعال می باشند اونم از نوع شهرزاد Smile (16) Smile (16) Smile (16) Smile (16) Smile (16) Smile (16)
این تشویق حتما باید مالی باشد اونم از نوع گرون قیمت مارک دارش Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile
خلاصه گفتم مدیریت سایت و مدیر فنی حواسشون رو جمع کنند ،خدای نکرده 29 ام دست خالی نیان
Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink
نذارید کار به تهدید بکشه هااااااااااااااااااااااااااااااا �Wink Wink Wink
وقتی نیستی،همه نیستن
نه که نیستن،هستن
مثل تو نیستن
حالا واقعا باید یه فکری برای کسانی که تازه عضو میشن و تو جمع ما نمیان کرد
من نمیدونم ،آیا پیغام خصوصی برای عضو های جدید فرستاده میشه؟متن این پیغام چیه؟شاید بتونیم عوضش کنیم ،جواب بگیریم Smile
از علی هم میتونیم کمک بگیریم!!علی به نظرت چه کاری میتونیم انجام بدیم که بچه ها بیان تو جمع ما؟؟؟نیست تو استثنایییییییییی
فکر کنم چون روز اول که اومدی گوشت رو پیچوندیم جرات نکردی نیای نهههههههههههههه Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink
خلاصه اینکه آماری که حمید داده بسیار بسیار جالبه...یعنی یه جای کار می لنگه :o
وقتی نیستی،همه نیستن
نه که نیستن،هستن
مثل تو نیستن
شهرزاد جان بله پيغام ارسال ميشه
يك خوش امد گويي و دعوت به ديدن اين تاپيك "اينجا"

كه جالب اينجاس كه 90 %� دوستاني كه ثبت نام ميكنن حتي اين تاپيك رو نميخونن چون بازديدشون چند دقيقه هست و دفعه دومي وجود نداره كه پيغام رو بخونن
مث حس ی عشق تازه بودی
خوندم متن پیغام رو
به نظرم کامل اومد
توضیحات هم واضح و روشنه
:Smile
وقتی نیستی،همه نیستن
نه که نیستن،هستن
مثل تو نیستن
na pak nashe...alan hal o hosele bahs nadaram.nabayad pak beshe...khob onam ye bahse dg
وقتی نیستی،همه نیستن
نه که نیستن،هستن
مثل تو نیستن
آقا مگه نه اینکه ما این جمله رو به نظر خواهی گذاشتیممممممممم
دو هفته میشد که مجید نوشته بود ولی کسی پیشنهادی نمی داد،بعدش هم بعد از پیشنهاد سینا مجید یه روز گذشت بعد اون تاپیک رو گذاشت،اگه مخالفتی بود می تونستیم همون جا مطرح کنیم
خدایی تا حالا هیچ کاری رو مجید یا حمید بدون نظر خواهی ما انجام ندادن
ما می تونستیم بحث کنیم و به جمله بهتری برسیم.من که نفهمیدم چی شد،دوست داشتم نظرم هم بنویسم ولی تا بیام� تاپیکش بسته شد.
مثلا الان یه هفته هست من گفتم مطالبمون رو بره مجله بفرستم یا نه؟فقط علی و مجید و حمید نظر دادن
من از همه پرسیدم
الان زنگ بزنم به لیلا جون چی بگم؟؟؟من این همه از خودمون تعریف کردم بعد الان بگم هنوز منتظر نظر بچه ها هستم >Sad >Sad >Sad >Sad >Sad >Sad
نمیدونم،ولی خب اگه تو نظر خواهی ها شرکت کنید خیلی ثواب داره Smile Smile Smile Smile Smile
وقتی نیستی،همه نیستن
نه که نیستن،هستن
مثل تو نیستن
شهرزاد جون ترجیح می دم در مورد جمله ی سایت حرفی نزنم . اشتباه از من بوده ؛ اما اگه جمله خوبی مد نظرت هست بگو ، من با حمید و سینا هماهنگ می کنم و می ذارم توی سایت .

و در مورد مجله ...

اگر تایپیک مهمی داری که دوست داری بقیه بچه ها هم اون رو بخونن ؛ توی گفت و گوی اعضا� یک معرفی از تایپیکت بکن و لینکش رو بذار ...

چون بعد از تایپیک مجله شما ؛ بقیه بچه ها مطلب گذاشتن و رتبه تایپیک شما اومده پائین ؛ پس کمتر دیده می شه . بهتره خودت معرفیش کنی . مخصوصاً این قضیه مجله خیلی هم مهمه .
يه چيز ديگه من راجع به مجله بگم كه اون سري هم فكر كنم گفتم
ما مطلب اختصاصي خيلي كم داريم . نميشه كه مطالب سايت هاي ديگه رو به اسم خودمون ثبت كنيم
مث حس ی عشق تازه بودی
 تشکر شده توسط : مهدی نصیری

•  قبلی
  • 1
  • 2(current)
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 64
  • بعدی