امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کتاب زندگی موفق با بیماری ام اس
(2012/07/12, 10:24 AM)yas نوشته است: خب در اخحتیار نداریم ایکاش میشد چندصفحا ایش رو اینجا میذاشتید دانلبود میکردیم یا خلاصه اش رو میگفتین

من خیلی دوست دارم کتاب بنویسم ولی نمیدونم از کجا باید حمایت بشم اصلا نوشتم بعدش چی کجا برم اینجا که نمیشه جای دیگه باید برم ولی نمیدونم واقعا کجا چطوری و ...

ولی دوست دارم کتاب بنویسم حرفهایی که هیچوقت به هیچکس نگفتم حتی مامانم خیلی دوست دارم البته دستی به قلمم دارم و همیشه برای خالی کردن خودم توی وبلاگم یا موبایلم مینویسم Smile (52)
البته الان سرچ کردم در مورد این کتاب خلاصه این کتاب این بود که در مورد بیماری ام اس نوشته بود و علایمش
حالا این چه ربطی داره به زندگی موفق من نمیدونم این بیشتر داره بیماری رو تعریف میکنه

من فکر کردم از بیماران و تجربیاتشون یا کلا اخلاقیثات و روحیات جدی بعد بیماریشون نوشته ولی ....
عزیزم بدون اگه بخوای با ام است دوست باشی و با اون حال کنی باید اونو بشناسی و بدونی اون چطور با تو همراه شده و چطور می خواد باهات به مسافرت بره آخه میدونی بهترین قسمت زندگی همون مسافرتهاست وقتی یه همسفری داری که اینقدر بهت نزدیکه پس چرا نباید اون رو با این اسم و عنوان خطاب کنیم؟HuhHuh
من سعی میکنم خلاصه ای از هر فصل رو در همین قسمت بذارم امیدوارم بدرد بخوره البته با اجازه نویسند های محترم کتاب.

(2012/07/14, 07:31 PM)paeazan نوشته است: ولی من فکر میکنم خیلی سرسری بهش نگاه کردم و خودم رو یه فرد سالم دیدم که باید مثل بقیه اشخاص غیر ام اسی باشه
و بعد از مقایسه ی بیخودی خودم با بقیه و کم آوردنم حالم بد شد این چند سال.
که این هم خودش ماجراها داره
دوست عزیزم منظورم این نبود که بی تفاوت باشی. من وقتی تصمیم به درمان گرفتم، درها یکی یکی بر رویم گشوده شد و دیدم که ام اس بیماری ساده ای هست.
منهم از مقایسه ای که یاس با بیماران دیابتی داشت، استفاده میکنم. یک بیمار دیابتی اگر هر روز قند بخوره حتما کارش به قطع پا و ... هم میرسه. ولی با رعایت یک رژیم غذایی میتونه تا آخر عمر بدون هیچ مشکلی زندگی کنه.
ام اس هم به همون سادگی هست و انتخاب با خودمونه که کدوم راه را انتخاب کنیم. من راه دوم را انتخاب کردم.agreement2

من هم ام اس داشتم.
 تشکر شده توسط : ثریا , شيدا رها , نگار1353 , آذرستون
منم این کتاب رو خوندم یبار دکتر داد به منشی که بده بهم البته اوندفه برای یکار دیگه با خاهرم رفته بودم مطبش وقتی کتابو داد بهم داشت نفسم بند میومدSad الکی به خاهرم گفتم واسه یه تحقیق می خواستم!
کتاب جالبیه چون مطالب رو خیلی خودمونی نوشته خیلی نگارش ساده ای داره فهمش برای همه راحته
وقتی این کتاب و شوهرم خوند اصلا دیدگاهش تغییر کرد دیگه اصلا نگرانی نداره agreement2
 تشکر شده توسط : nazii , DavidBili , آذرستون

من بیماریم رو کاملا میشناسم خانمی
اونقدر که حتی الان بهش اهمیت نمیدم چون میدونم روحیه مهمتر از دارو هست توی این بیماری و من این روش رو 5 ساله دارم امتحان میکنم و الان بدون مشکل دارم زندگی میکنم و بهش فکر نمیکنم به ایندش و ... و مثل قبل از بیماری دارم زندگی میکنم اصلا نظرات دیگران برام اهمیت نداره درسته ناراحت میشم از دیدگاهشون برای همین هست که به کسی اعتماد نکردم بهشون بگم منمم یه ام اسیم ولی بهرحال

خواستم بدونی من بیماریمو کامل میشناسم و میدونم خدا داره امتحانمون میکنه حالا چه امتحان سخت باشه وتنها باشی چه اسون و با همه باشی مهم خودتی همین روحیت رو حفظ کن

راز زندگی آرام اینست امروز را در کنار خدا گام بردار و فردا را به او بسپار baybay
 تشکر شده توسط : nazii , salar , آذرستون
بچه ها این کتاب رو از کجا میشه تهیه کرد؟
صفـایـی بـود دیـشب بـا خیـالت خـلـوت مــا را
ولـــی مــن بـاز پنـهانی تـو را هـم آرزو کـردم
 تشکر شده توسط : nazii , آذرستون
منم این کتاب رو می خوام......خوب کجاست؟confusedconfused
 تشکر شده توسط : nazii , آذرستون
(2012/07/12, 04:35 PM)yas نوشته است: خوش بحالت کتاب رو دکتر بهت داده ایکاش من قسمت سوالاتش رو میدیدم میتونستم ببینم ولی کتاب از کجا گیر بیارم نمیشه چند تا از سالاتش رو بهم بگی برم از دکترم بپرسم evilgrin0039.gif

عزيزم سوالاتش مال خود ام اسيهاس,تقريبا هر سوالی که به ذهنمون ميرسه با جوابشو شامل ميشهagreement2
(2012/07/15, 12:57 PM)ارزو نوشته است: بچه ها این کتاب رو از کجا میشه تهیه کرد؟

نميدونم این کارم درست هست يا نه ولی شماره مرکز پخشش اینه:03112357425
کتاب مال انتشارات واژيران هست...
قرار نیست من اونجوری زندگی کنم که دنیا دوست داره ...

خب طبعا قرارم نیست دنیا هم اونجوری بچرخه که من دوست دارم...wink2
 تشکر شده توسط : ارزو , آذرستون , farda20032020

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  بیماری ام اس و ویروس کرونا hamid 27 8,962 2020/03/28, 05:22 AM
آخرین ارسال: Silverlight
  بیماری خود را قبل از ازدواج با همسر آینده مطرح کنید آیدا 35 10,390 2019/12/01, 08:57 PM
آخرین ارسال: آرزو
  چه کسانی از بیماری شما اطلاع دارند؟ مهسا24 166 81,913 2019/09/30, 06:49 PM
آخرین ارسال: مامان امیرحسین
  دید جامعه نسبت به بیماری ام اس hamid 220 110,178 2018/07/25, 07:39 AM
آخرین ارسال: سمیرا67
  می ترسید ؟ آیا از بیماری ام اس می ترسید ؟ Sina 335 203,008 2018/07/04, 02:10 PM
آخرین ارسال: silent
  بیماری خود را از نظر خودتون کاملا تعریف و معرفی کنید maryamm 78 51,709 2018/01/02, 04:22 PM
آخرین ارسال: hourieh
  در آخر این بیماری چه میشود؟ آینده و بیماری MS محيا 142 95,670 2017/12/31, 02:48 AM
آخرین ارسال: mojerf3436
Heart ام اس بیماری زیبا رویان آذرستون 179 126,382 2017/06/21, 11:10 PM
آخرین ارسال: nahid
  آخرین مقالات چاپ شده در مجلات معتبر علمی پژوهشی در مورد بیماری ام اس msharifian 0 3,112 2017/04/19, 12:03 PM
آخرین ارسال: msharifian
  چرایی علم فیزیک از بیماری و روش درمان آن arhpir 9 43,152 2016/11/01, 01:24 PM
آخرین ارسال: الهه درد

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست