•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 8
  • 9
  • 10(current)
  • 11
  • 12
  • ...
  • 14
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امیتازات : 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اثربخشی وعوارض کوپامر
سلام دوستان
من جدیدا داروم به کوپامر 40شیفت پیدا کرده است.
دیشب چهارمین آمپولم را زدم. باید نصف میزدم که اینکارو کردم. سه تا تزریق اولم که یک چهارم بود هیچ عارضه ای در روز بعدش نداشتم اما امروز بدن درد و سر درد شدیدی دارم. انگار اینترفرون زدم!!
کسی این حالت رو داشته؟ فک کنم برای کوپامر غیر طبیعی باشه نه؟؟!!!
در ضمن آمپول رو همسرم برام تزریق میکنه و با اینکه خوب و آرام میزنه محل تزریق تا یکی دو روز متورم میشه و دردناکه! این طبیعیعه؟
نگران منی به تو قرصه دلم
تو کنار منی نمی ترسه دلم
(2016/05/17, 11:03 AM)ماه نوشته است: سلام دوستان
دیشب چهارمین آمپولم را زدم. باید نصف میزدم که اینکارو کردم. سه تا تزریق اولم که یک چهارم بود هیچ عارضه ای در روز بعدش نداشتم اما امروز بدن درد و سر درد شدیدی دارم. انگار اینترفرون زدم!!
در ضمن آمپول رو همسرم برام تزریق میکنه و با اینکه خوب و آرام میزنه محل تزریق تا یکی دو روز متورم میشه و دردناکه! این طبیعیعه؟

سلام
تا جایی که من میدونم کوپامر عوارض اینترفرونها رو نداره ولی عوارض محل تزریق مثل کبودی و سفتی و ... داره
تا خدا بنده نواز است به خلقش چه نیاز !؟
میکشم ناز یکی تا به همه ناز کنمsmiling
 تشکر شده توسط : niloofary
منم دیروز چهارمین آمپولم رو زدم و نصف تطریق کردم بعد از ظهر لرز کرده بودم یه مسکن خوردم با این حال تا امروز ظهر هم حالم خوب نبود و یه قرص سرماخوردگی دیگه خوردم از اول هفته هم که بعضی جاهای بدنم ریخته بیرون! یعنی بالا اومده و قرمز شده و میخارهconfused
حتی تووی رویاتم...؟!smiling
سلام دوستان وقت بخیر. دو تا سوال دارم.ممنون میشم کمک کنید.

آیادفترچه راهنمای کوپامر قدیمیه که در مورد مورد های مختلف مثلا بارداری و... نوشته هنوز مطالعه کافی در این مورد انجام -نگرفته؟

-توی دفترچه کوپامر نوشته:
این دارو با عملکرد مفید و ضروری سیستم ایمنی تداخل میکند ....توانایی نظارت و پایش توموری بدن را تضعبف کرده و لذا دفاع بدن در برابر عفونت کاهش میابد.در مصرف مزمن و طولانی مدت ایمنی سلول را تحت تاثیر قرار میدهد.Confused305320_JC_thinkingLaie_70
یعنی با مصرف این دارو قراره همیشه ضعیف و مریض بشم Smiley-sick005حتی تومور بگیرم؟Undecided
شاد و پر انرژی باشید.Smile
 تشکر شده توسط : somaye_602000
(2016/07/31, 12:57 PM)sadaf نوشته است: سلام دوستان وقت بخیر. دو تا سوال دارم.ممنون میشم کمک کنید.

آیادفترچه راهنمای کوپامر قدیمیه که در مورد مورد های مختلف مثلا بارداری و... نوشته هنوز مطالعه کافی در این مورد انجام -نگرفته؟

-توی دفترچه کوپامر نوشته:
این دارو با عملکرد مفید و ضروری سیستم ایمنی تداخل میکند ....توانایی نظارت و پایش توموری بدن را تضعبف کرده و لذا دفاع بدن در برابر عفونت کاهش میابد.در مصرف مزمن و طولانی مدت ایمنی سلول را تحت تاثیر قرار میدهد.Confused305320_JC_thinkingLaie_70
یعنی با مصرف این دارو قراره همیشه ضعیف و مریض بشم Smiley-sick005حتی تومور بگیرم؟Undecided
این سوال منم هست
همه عمر بر ندارم سر از این خمار مستی
که هنوز من نبودم که تو در دلم نشستی
به نظر من هر سوالی که در مورد امپول کوپامر دارین تماس با خود شرکت بگیرین مطمئن باشین جواب بهتری میگیرین
داروها کلا دو دسته هستن
سرکوب کننده سیستم ایمنی و تعدیل کننده سیستم ایمنی
قرص ها سرکوب کننده هستن
اینترفرون ها کوپامر اسویمر و ... تعدیل کننده
نگران نباشید مصرف میوه و سبزی رو به حدکثر برسونید
 تشکر شده توسط : مونا گریزپا
یعنی من با تزریق کوپامر سیستم ایمنیم را تعدیل میکنم و با خوردن آزارام سرکوبش میکنم؟؟؟
همه عمر بر ندارم سر از این خمار مستی
که هنوز من نبودم که تو در دلم نشستی
نیلوفری جان کجا نوشته همه قرص ها سرکوب کننده هستن ؟
بعضی داروها رو نوشتن تضعیف کننده ایمنی ، که از فعالیت زیادش جلوگیری بشه نه این که کلا سرکوب و داغون بشه.
تازه قرص ها هم با هم فرق دارن. بعضیاشون تو خط اول درمان ازشون استفاده میشه که نیازی به سرکوب ایمنی ندارن.
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : helli , niloofary
(2013/07/12, 01:46 PM)yummy نوشته است: میشه شما که الان کوپامر استفاده میکنی یه کم از عوارض بعد تزریقش بگی؟
سخت نیست هر روزه؟ درد داره تزریقش؟ چون هر روزه ، جاش کبود نمیشه؟
من دنبال یکی بودم که کوپامر استفاده کنه و سوالامو ازش بپرسمUndecided

سلام.من یه ماهه کوپامر استفاده میکنم خیلی بهتر ازسینوویکسه که قبلا میزدم.فقط حتما حتما باید یک ساعت قبل تزریق از یخچال در بیاد بیرون تا به دمای اتاق برسه من یه یار انجام ندادم٬تا ۲۴ساعت درد شدید داشتم.وگرنه عالیه مخصوصا که نیازی به مسکن نیست که عوارض کلیوی و..داره.دکتر سه بار در هفته به من گفته بزن.

(2016/05/17, 05:30 PM)الی کوچولو نوشته است:
(2016/05/17, 11:03 AM)ماه نوشته است: سلام دوستان

سلام
تا جایی که من میدونم کوپامر عوارض اینترفرونها رو نداره ولی عوارض محل تزریق مثل کبودی و سفتی و ... داره

سلام.شاید شما دارو بلافاصله که از یخچال در اوردی زدی .باید با دمای اتاق هم دما بشه وگرنه درد شدید وتورم داره.

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 8
  • 9
  • 10(current)
  • 11
  • 12
  • ...
  • 14
  • بعدی