•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 14
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امیتازات : 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اثربخشی وعوارض کوپامر
(2014/01/05, 11:19 PM)paeazan نوشته است: برای من که داروی معده ننوشته و معدم هم مشکلی نداشته بعد از ده ماه
اگه همراه با کوپامر بهتون کورتن داده کورتن اکثرا همراه با اذیت شدن معدست و باید همراه اون بهتون قرص معده میداده
در هر صورت اگه مشکلی دارین به پزشکتون بگین حتما بررسی میکنه مشکل رو

تشکر خیلی فراوانicon_question
درست میگی مربوط به کورتونه ولی چون قرصای کورتون خیلی کم بود و قرصای معده خیلی زیاد، یه کم شک کردم که نکنه مربوط به اون باشهBlush
 تشکر شده توسط : paeazan , pariya1361
(2014/01/12, 10:26 PM)OMG! نوشته است: از همه تون ممنونم! پستاتون خیلی مفید و آموزنده بودicon_question

پ ن: ببینید چقدر الکی مارو حرص میدن! خب چرا الکی تو بروشور می گید بخچال نیاز داره که آدم هول برش دارهsmiling
من همیشه در یخچال نگه داری میکنم و موقع سفر هم در یح میذارم
بروشورش الکیه تقریبا
شما با نماینده شرکت زهراوی آقای علی مدد نژاد تماس بگیرین و از ایشون بپرسین برای اطمینان: 09149675616
باید بین 2 تا 8 درجه باشه دماش اما اگه 25 شد هم میگن اشکالی نداره confused2
ام اس شاید مسیر را برایمان ناهموار کند، اما مانع حرکتمان نخواهد شد
[تصویر:  1927b880db2a9f321.jpg]

تشکر شده توسط : OMG! , pariya1361
(2012/09/23, 03:25 PM)shokolat نوشته است: کسی میدونه قیمتش چندهست؟
از اونجاییکه هر روز هست تزریق چرا28تا موجودیشه؟2روز استراحته؟
بیمه بهش تعلق میگیره؟

147 هزار تومنه
البته یه چند ماهی مجانی شده بود ولی من دیروز با همون قیمت 147 گرفتم
2 روز استراحت هم نداره ،هر روز باید بزنیم من هر شب میزنم
28 روزی یه بار باید بگیریم Undecided
سلام بر همه
دوستان من یک بسته 28تایی آمپول کوپامر دارم که پلمپ هستش فقط دکترم آمپول رو قطع کرده و الان هم دو هفتست از کپسول فینگولید استفاده میکنم
لطفا دوستانی که از این آمپول استفاده میکنید بفرمایید من این بسته رو بهشون بدم البته اگر برای بیمه مشکلی پیش نمیاد
یا راهنمایی کنید چیکارشون کنم تودتون میدونید 147 تومن کم نیست
تمام "امن يجيب" های دلم را
گره زده ام به کلماتت
و روانــہ ی آسمان کرده ام
من مطمئنم
خدا تو را براي دلم نگــہ می دارد...
ممنون از دوستان(بالاخص عمو ابرهیم عزیز و پائیزان) به خاطر اطلاعات مفیدی که در اختیارمون گذاشتنicon_question

پ ن: چه دلیل مسخره ای! چون اغلب کیف حمل دارو دارن فکری به حال اونایی که ندارن نمیشهAngel

"حبابها همیشه قربانی هوای درون خودشان هستند!"
 تشکر شده توسط : paeazan , pariya1361
من میخام ازهفته آینده کوپامر بزنم یعنی سینوکس و رسیژن وبتافرون وزیفرون والان باز بتافرون روم اثر گذاشتن برامدت کوتاهی وباز حمله دوبار تا حالا زیر پالس کورتون رفتم بافاصله یکسال الان خیلی پاهام وتعادل نداشتنم اذیتم میکنه کوپامر چطوره تازه عضو شدم بلد نیستم ک موضوع بذارم کمک کنید خواهشن ازکوپامر میترسم شنیدم خیلیا بعد ایتفاده بدتر شده حرکتشون چکار کنم
 تشکر شده توسط : pariya1361
دوست عزیز اینجا براتون نوشتم
این خیلیا که میگن حالشون بد شده کجان؟ در این سابت کسی رو مثال بزنید که حالش با کوپامر بدتر شده باشه! اگه هم بد شده باشه خب بیماریش پیشرفت داشته و کوپامر براش ضعیف بوده و مسلما دکترش داروی قوی تری بهش داده
از بچه های همین سایت کسانی رو میشناسم که بعد از اتمام دو سال داروی شیمی درمانی نوانترون، دکترشون براشون کوپامر نوشته و خیلی هم راضین
از 5 سال پیش بیماری من پیشرفت داشته.اما با کوپامر هییچ پلاک به پلاکهای من اضافه نشده،یعنی کوپامر بیماری من رو کنترل کرده
که این نتیجه رو از مقایسه ی دو ام آر آی که اولی قبل از شروع کوپامر در اسفند91 و دومی در تیر93 دادم به دست اومد
یه دکتر خوب انتخاب و به حرفش اعتماد کن
(دکتر نیک سرشت برای من کوپامر نوشت.دکتر نیک نام اگه همونه که شیرازه که دکتر خوبیه)

تشکر شده توسط : helli , nahid , نفس1372 , pariya1361 , برگ 7
ممنون پاییزان جون آره دکترنیکنام همونه ک شیرازه پیش دکتر نیک سرشت هم رفتم اماترجیح دادم ک یه خانم دکتربیماریموتحت نظر بگیره آخه باهاش راحت ترم نمیدونم آخه من با بتافرو ن وزیفرون هیچ مشکلی نداشتم امارسیژن وسینوکس تب لرزجوش وخیلی الان بعدیکسال پلاکام دوتاش روشن شدن کلاچندتاپلاک توی مغزم ویکی گردنم بود توی گردنم ک درام آرآی جدید رفع شده بود ولی پلاکای مغزم الان روشنه وکلا تعادلم داغونه پای راستم هم سنگین شده ونیمه فلج ونصف بدنمم رفته دربی حسی یکی بود ک میگفت همسرم کوپامر زده. درست راه میرفته الان داغون شده اماتجربیات شما وبقیه ک خیلی خوبه توی مطب دکتر نیک سرشت یه خانومی دیدم ک با زدن کوپاکسون کلا ب حالت نیمه فلج رفته بود بخاطر همین خیلی میترسم خداکنه ک کوپامر روی من جواب بده وبعدازردکردن این حمله باکوپامربتونم عین قبل باشم راه برم بدوم بدون سرگیجه سرمو بچرخونم بدون ترس از افتادن برام دعا کنید
 تشکر شده توسط : pariya1361
شما اول باید دکتری رو انتخاب کنی که بهش اعتماد داشته باشی.اگه به دکتر نیکنام اعتماد داری خب حتما دلیلی داشته که داروتو عوض کرده که اونه پزشک میبینه اما من و شما که پزشک نیستیم نمیدونیم
شاید بیماری شما پیشرفت داشته و اینو بعد از مثلا دیدن ام آر آی شما فهمیده
شنیدم دکتر نیکنام خیلی مهربونه و خوب برای بیمارش وقت میذاره،خب 1بار همه ی این دغدغه هاتو ازش بپرس تا جواب سوالاتو بگیری

تشکر شده توسط : نفس1372 , pariya1361
بچه ها منم دوشبه ازکوپامراستفاده میکنم حالم کاملاخوبه تازه فقط شب اول یه مقداریش کم کردم وشب دوم کامل زدم مثل رسیژن یاسینوکس حالموبدنکردنه سردردونه علایم آنفلونزابرای من ک عین بتافرون وزیفرون عالی بود بدون علایم اذیت کننده ونتیجشم چندماه ک استفاده کردم میام میگم درضمن دردبعداززدنش هم برامن خیلی کم بودم کنارش قرص آزارم 50هم خوردم ک اصلااذیتم نکردان شا الله هممون خوب بشیم وخیلی زود داروی درمان قطعی ام اس کشف بشه ایناروگفتم ک اگه یکی خاست ازکوپامراستفاده وتوسایت سرچ کردنترسه چون علایم اصلانداره ونتیجشم دکترامیگن خیلی خوبه تاچندماه استفاده کنم میام نتیجه رومیگم
 تشکر شده توسط : paeazan , ابراهیم , سمانه ٧ , spring , pariya1361

•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 14
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال