امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سیمافیلم بیماری ام‌اس را معرفی می‌کند
سیمافیلم بیماری ام‌اس را معرفی می‌کند
» سرویس: فرهنگي و هنري - تلويزيون و راديو

مستند «معرفی بیماری ام‌اس» به کارگردانی سهیل نصیری و میثم شاه‌حسینی محصول مرکز سیمافیلم در حال تولید است.
به گزارش سرويس تلويزيون ايسنا، سهیل نصیری ـ یکی از کارگردان‌های این مستند ـ با اعلام این خبر گفت: بیماری ام اس یکی از بیماری‌های نسبتا فراگیر در جامعه است اما اطلاع‌رسانی کافی در خصوص این بیماری صورت نگرفته است و این امر سبب شد تا ضرورت تولید اثر مستندی که در آن به زوایای مختلف این بیماری و همچنین زندگی افراد مبتلا به آن پرداخته شود احساس شود و به همین دلیل تولید این کار را آغاز کردیم.
وی افزود: تولید این اثر با نام موقت «معرفی بیماری ام اس» از حدود دو ماه و نیم پیش آغاز شده است و در آن علاوه بر گفت‌وگو با بیماران مبتلا به این بیماری و همچنین به تصویر کشیدن بخشی از زندگی آنها، با پزشکان و پژوهشگرانی که در این حوزه به طور جدی به فعالیت مستمر می‌پردازند به گفتگو نشسته‌ایم؛ البته تمرکز بر این نکته که این بیماران توانایی غلبه بر مشکل خود را دارند و می توانند با تلاش همانند انسانهای عادی به زندگی خود ادامه دهند بسیار حائز اهمیت است.
این کارگردان تصریح کرد: من به اتفاق میثم شاه حسینی کارگردانی این اثر را بر عهده داریم و تصویربرداری فیلم تا دو هفته دیگر به اتمام می‌رسد.
نصیری اذعان كرد: این مستند در پنج قسمت متوالی تولید می‌شود و قرار است از بطن این مجموعه یک اثر مستقل «مستند ـ درام» 70 دقیقه‌ای تدوین شود.
سهیل نصیری این مستند را در گروه اجتماعی مرکز سیمافیلم تهیه می‌کند.
باور نکن تنهایی ات را تا یک دل و یک درد داریم
 تشکر شده توسط : neda.n , shokolat , parastoo joon , sooorooosh , coffeedot , ارزو , aalieh , O#!!! , ورپریده , شیما , kaveh_plus , نازلی , amirfarhag , min00 , amirreza , شفا یافته , Hasty , Ali 324 , عمومهربان , g.someira , # پریسا # , شیرین , baran , najva , hamid t , zohrevand , shahrzad.s , برگ 7 , leili-asmaneh , nafass , arezooo82 , nazii , roya-n , شهرزاد , هانیه , .nazanin
(2012/06/28, 01:06 PM)hamdam نوشته است: سیمافیلم بیماری ام‌اس را معرفی می‌کند
» سرویس: فرهنگي و هنري - تلويزيون و راديو

مستند «معرفی بیماری ام‌اس» به کارگردانی سهیل نصیری و میثم شاه‌حسینی محصول مرکز سیمافیلم در حال تولید است.
به گزارش سرويس تلويزيون ايسنا، سهیل نصیری ـ یکی از کارگردان‌های این مستند ـ با اعلام این خبر گفت: بیماری ام اس یکی از بیماری‌های نسبتا فراگیر در جامعه است اما اطلاع‌رسانی کافی در خصوص این بیماری صورت نگرفته است و این امر سبب شد تا ضرورت تولید اثر مستندی که در آن به زوایای مختلف این بیماری و همچنین زندگی افراد مبتلا به آن پرداخته شود احساس شود و به همین دلیل تولید این کار را آغاز کردیم.
وی افزود: تولید این اثر با نام موقت «معرفی بیماری ام اس» از حدود دو ماه و نیم پیش آغاز شده است و در آن علاوه بر گفت‌وگو با بیماران مبتلا به این بیماری و همچنین به تصویر کشیدن بخشی از زندگی آنها، با پزشکان و پژوهشگرانی که در این حوزه به طور جدی به فعالیت مستمر می‌پردازند به گفتگو نشسته‌ایم؛ البته تمرکز بر این نکته که این بیماران توانایی غلبه بر مشکل خود را دارند و می توانند با تلاش همانند انسانهای عادی به زندگی خود ادامه دهند بسیار حائز اهمیت است.
این کارگردان تصریح کرد: من به اتفاق میثم شاه حسینی کارگردانی این اثر را بر عهده داریم و تصویربرداری فیلم تا دو هفته دیگر به اتمام می‌رسد.
نصیری اذعان كرد: این مستند در پنج قسمت متوالی تولید می‌شود و قرار است از بطن این مجموعه یک اثر مستقل «مستند ـ درام» 70 دقیقه‌ای تدوین شود.
سهیل نصیری این مستند را در گروه اجتماعی مرکز سیمافیلم تهیه می‌کند.

همدم جان! نگفتن میخوان از کدام شبکه پخشش کنن؟

نکنه اینام بیان یه کاری بکنن که دیدگاه جامعه نسبت به این موضوع بدتر از این بشه؟
Huh
خوشبختی بر سه ستون استوار است: فراموش کردن گذشته-غنیمت شمردن حال-امیدوار بودن به اینده
smiling
اللهم صل علی محمد و آل محمد
 تشکر شده توسط : amirfarhag , amirreza
از این بدترش نکنن حالا بهتر هم نشد، نشد.angry
 تشکر شده توسط : dr.dentist , آنا
امیدوارم ام اس رو به جامعه نشون بده که ما هیچ فرقی نداریم

موفق باشنagreement2icon_question
همیشه شاد باشیدagreement2
بچه ها،دوستای عزیزمicon_question،لطفا انقدر نگران نباشیدwink2 تا نگرانی به بقیه هم منتقل نشه

این فیلم خیلی هم عالیه و انشالا نگرشِ جامعه با دیدنِ اون بهتر بشه
صفـایـی بـود دیـشب بـا خیـالت خـلـوت مــا را
ولـــی مــن بـاز پنـهانی تـو را هـم آرزو کـردم
 تشکر شده توسط : شاهین , # پریسا # , ثریا , .nazanin
خدا کنه مثل طلا و مس نباشه.........
بی بهانه بخندیم .....
 تشکر شده توسط : shahrzad.s , amirfarhag , roya-n , sooorooosh , farnaz , لیلی1
دوستان به نظر جای نگرانی وجود نداره agreement2agreement2agreement2چون اولا آقای نصیری دو سه بار تو دیدارهای ما بودند و ارتباط با بچه های سایت فکر نمیکنم دیدگاه بدی از ام اس رو بخوان نشون بدن و آقای شاه حسینی هم با سایت نسبتا در ارتباطن و ایشون هم اطلاعات خوبی از ام اس دارن مخصوصا که با چند تا از بچه های سایت کاملا دارتباطندمثل آقای کاکاوند agreement2agreement2agreement2agreement2
به نظر من این فیلم هدفش بهبود دیدگاه ها نسبت به ام اس هست نه خراب کردنش Smile (52)Smile (52)Smile (52)Smile (52)Smile (52)
دنیا از من که گذشت ولی بعد من مهربون تر باش
 تشکر شده توسط : شیرین , Hasty , .nazanin
خداکنه مثل طلا ومس نباشه که آخر را ه را نشان میداد من که خودم بعد از طلا ومس تا یک هفته تو فکر بودم !!!!!!!!!!!
سرنوشت را کی توان از سر نوشت......
 تشکر شده توسط : شیرین , sooorooosh , farnaz
(2012/06/29, 11:49 PM)آنا نوشته است: خدا کنه مثل طلا و مس نباشه.........

آره بخدا...گل گفتی...اصلا این طلا و مس ذهنیت همه رو نسبت به این بیماری بهم ریختconfused....چه اشکایی که پای این فیلم مزخرفشون نریختم منsad2
شانه ات کو ؟

دنیایم باز به هم ریخته ...sad2
 تشکر شده توسط : roya-n , sooorooosh
بهتره برا معرفی بیماریمون از خودمون که بیماریم کمک بگیرن...
هر چقدر هم که کارگردان خوبی باشن نمیدونن وقتی یه ام اسی میگه دستم بی حسه یعنی چی...........درکش یه خورده سخته.........
بهتره بیان سایت و از خودمون برا ساخت بهترش کمک بگیرن...........
زنـــــــــــــــــــــده ام با نفـــــــــــــــــــس تو...!
 تشکر شده توسط : farnaz

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  فیلم چند شاخه گل مریم-زوجی که دارای بیماری ام اس هستند paeazan 8 7,716 2014/12/08, 11:55 AM
آخرین ارسال: paeazan
  فیلم تلویزیونی «گل‌بهار»با موضوع بیماری‌های خاص ahmad ebrahimi 128 80,741 2014/03/27, 06:43 PM
آخرین ارسال: reihane
  بررسی بیماری ام اس در مستند با درد ها می رقصند aztab 17 10,878 2010/07/26, 09:57 PM
آخرین ارسال: sara

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست