نظرسنجی: میزان امید واری پیش از تشخیص ms
کاملاامیدوار
55.79%
53 55.79%
کاملا ناامید
12.63%
12 12.63%
امید واری زیر 50 درصد
31.58%
30 31.58%
در کل 95 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده اید. [نمایش نتایج]

• 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 10
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ام اس و نا امیدی
Heart 
من خودم قبل از تشخیص امیدم تقریبا به زیر 50 درصد رسیده بودconfused2
ما زنده به آنیم که آرام نگیریم , موجیم که آسودگی ما عدم ماست ....
 تشکر شده توسط : atefe , amirfarhag , شهرزاد
آقا علیرضا

من خودم الان نزدیکه 3 سال و خورده ای ام اس دارم تا الان یک بار هم نگفتم چرا من و حتی یک بار هم ناامید نشدم

حتی برای یک بار از ام اس نباختم
فعلا سکوت را برگزیدیم ............
 تشکر شده توسط : sooorooosh , atefe , okhtapus , ashrafi , ehsan 10054 , rahaei , maryamgoli , edarzi , matinfard , niusha , free , کارین
من دقیقا هروقت ناامید شدم و بیش از دو سه هفته طول کشیده بی شک دچار حمله شدم.icon_cry
اما حالا که مدتیه اینو فهمیدم همیشه از ناامیدی و آدمای ناامید وکسانی که بهم انرژی منفی میدن فراری هستمSmile (16)
أللّهُمَ إجعَلْ نَفْسی مُطمَئِنَةً بِقَدَرِک
 تشکر شده توسط : هانی , maryamgoli , کارین , رهاورد , H-tanha , جلال علایی موسوی
هرگز ناامید نباشید, عاقل باشید

انسان موجودی است انعطاف پذیر که میتواند در اثر تکرار و عادت, روحیات و عواطف خود را تغییر دهد. و به همین جهت است که انقلابهای درونی و یا جهشهای روحی را در برخی مشاهده می کنیم.

کسی که در جهان زندگی می کند اگر توقع مشکلات و حوادث را نداشته باشد, خود را فریب داده. آن دنیایی که مشکلات و سختی در آن نباشد بهشت است نه جهان ما.

صبر و استقامت در قرآن و حدیث
صبر و استقامت یکی از ابزار مهم موفقیت در زندگی هر فردی است. مخصوصاً برای افراد مومن و پایبند به اصول اخلاقی و دین.
ارزش صبر در راه سعادت انسان آنقدر زیاد است که خداوند متعال ده ها بار از آن سخن گفته است. به این آیه مبارکه توجه فرمائید:
ما قطعاً شماها را به اموری مانند ترس و گرسنگی و کمبود و خسارت در اموال و جانها و میوه ها, امتحان میکنیم و مژده باد استقامت کننده ها را. آنها که وقتی مصیبتی به آنان وارد میشود میگویند, ما از خداییم و به سوی او باز میگردیم. براینان باد درود و رحمت پروردگارشان, و ایشانند هدایت شدگان(1)
گاهی میفرمایند: خداوند با صبرکنندگان است(2)
و میفرماید: همدیگر را به صبر توصیه کنید(3)
و میفرماید: با سختی, آسانی است(4)
اینها همه نشان دهنده این حقیقت هستند که صبر و استقامت در سعادت انسان چقدر حساس و مهم هستند.
امام صادق علیه السلام فرمود: نقش صبر در ایمان, همانند سر به بدن است. همچنانکه بدون سر, بدن نمی ماند, بدون صبر هم ایمان نمی ماند(5)
و در حدیث دیگری حضرت صادق علیه السلام فرمود: هر مومنی که به بلائی مبتلا شود و صبر کند, همانند پاداش هزار شهید برای او خواهد بود(6)

با تمام بی کسی هایم کســـی دارم هنـــــوز

گاهی گمان نمی کنی و می شود/گاهی نمی شود که نمی شود
گاهی هزار دوره دعا بی اجابتست/گاهی نگفته قرعه به نام تو می شود
گاهی گدای, گدائی و بخت نیست /گاهی تمام شهر گدای تو می شود

تشکر شده توسط : roya-n , maryamgoli , matinfard , sia , زهرا59 , کارین , رهاورد
گاهی پیش میاد دلگیر بشم ازین موضوع ولی ناامید نمیشم
میشه گفت امیدوارم
دور نرو...
بیا کنار دلم
من غیر از اینها که می نویسم
نوازش هم بلدم...
 تشکر شده توسط : maryamgoli , somaye_602000
کاملا امـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــیدوار
صفـایـی بـود دیـشب بـا خیـالت خـلـوت مــا را
ولـــی مــن بـاز پنـهانی تـو را هـم آرزو کـردم
 تشکر شده توسط : # پریسا # , maryamgoli , ثریا , matinfard , سیااوش
من ناامید نبودم، اما الان که کتاب زندگی موفق با ام اس رو خوندم و برادرمم ام اس گرفته واقعا دچار یاس شدم ، نمی دونم چی کار کنمrolleyesrolleyesangry3
خدایا من در کلبه حقیرانه خود کسی را دارم که تو در عرش کبریایی خود نداری
من چون تویی را دارم وتو چون خود نداری...

تشکر شده توسط : ارزو , kiyarash , maryamgoli
هرگز نا امید نشدم.Angel

حتی به کنترل بیماری هم فکر نکردم.angel

فقط به درمان فکر کردم.smiling

به همه اطرافیان هم امیدواری میدادم که حتما خوب میشم حتی به دکترمlaughing3

خواستم که خوب بشم و خوب هم شدم.agreement2

اولین قدم، اراده کردن هست. بقیه مسیر خودش جلوی پای آدم گذاشته میشه. پس فقط بخواهید.fighting0030.gif
من هم ام اس داشتم.
 تشکر شده توسط : ehsan 10054 , maryamgoli , ثریا , matinfard , niusha , somaye_602000 , کارین , niloofary
من تا یک سال اول یک کمی ناراحت بودم و همه جا میرفتم تا شاید یکی یک حرف تازه بزنه و دنبال دکتری میگشتم که بگه من ام اس ندارم!!!!!!!! البته تو 5تا متخصص یکی گفت که نمی خواد آمپول بزنی!!!!
ولی الان دیگه اصلا یادم رفته ام اس دارم حتی روز آمپولم را فراموش میکنم وتا دلتون بخواد نامرتب میزنمconfused2
حتی چشمم بعضی وقتها تار میشه بعد خودش خوب میشه که میگم حتما به خاطر کارم هستش که با کامپیوتره ........
خلاصه با هم مسالمت آمیز زندگی میکنیم ولی من ازش قویترم وبه امید خدا سوسکش میکنمAngel
سرنوشت را کی توان از سر نوشت......
 تشکر شده توسط : rahaei , maryamgoli , matinfard , سیااوش
منم اولا خیلی ناراحت و نا امید بودم و باورش برام سخت بود اما دارم به هدیه ای که خدا بهم داده عادت میکنم.
زندگی یک اثر هنریست،نه یک مسئله ی ریاضی...
بهش فکر نکن،ازش لذت ببر...
 تشکر شده توسط : maryamgoli , mary mary , niusha

• 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 10
  • بعدی 

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان