نظرسنجی: تزریق شما چگونه انجام میشود ؟
قبلا از دستگاه استفاده میکردم ولی الان خودم تزریق میکنم
14.63%
18 14.63%
قبلا خودم تزریق میکردم ولی الان از دستگاه استفاده میکنم
6.50%
8 6.50%
بیشتر مواقع از دستگاه استفاده میکنم
13.01%
16 13.01%
بیشتر مواقع خودم تزریق میکنم
8.94%
11 8.94%
تقاوتی ندارد ، با هر دو مورد راحت هستم
4.07%
5 4.07%
فقط با دست تزریق میکنم
26.02%
32 26.02%
فقط از دستگاه استفاده میکنم
26.83%
33 26.83%
در کل 123 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده اید. [نمایش نتایج]

•  قبلی
  • 1
  • 2(current)
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 7
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امیتازات : 3.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
استفاده از دستگاه تزریق
منم همیشه با دستگاه تزریق میکنم. ولی اون تقی که موقع تزریق میکنه یه کم ناراحتم میکنه. واسه همین وقتی دستگاه رو روی پوستم میذارم چند تا نفس عمیق میشکم تا اماده شنیدن صداش بشم. وگرنه دستم میپره و مشکل ایجاد میکنه.
 تشکر شده توسط : parastoo joon , hamid , نسترنى , DavidBili
من هم با شنیدن صدای دکمه ی تزریق بشدت هول میشم و دستم میلرزه و ...angry3
بخاطر همین همیشه بابام (با دستگاه) برام تزریق میکنه.
Together we stand
Divided we fall
 تشکر شده توسط : hamid , نسترنى , DavidBili , ثریا , leili , مهدی نصیری , # پریسا #
من قبلاً از دستگاه استفاده ميكردم ولى موقع تزريق چون سوزن با شدت به پام كوبيده ميشد پام ناخودآگاه تكون بدى ميخورد براى همين تزريق خيلى دردناك ميشد، الان ديگه فقط با دست ميزنم اينطورى خيلى راحت ترم Tongue
هيچگاه اميد كسى را نا اميد مكن شايد اين تنها دارايى او باشدundecided2
 تشکر شده توسط : parastoo joon , DavidBili , hamid , leili , یاسی
اوایل چه با دستگاه و چه بدون دستگاه کلا تزریق برام سخت بود و دردناک، خیلی وقتها هم کبود می شد. ولی بودن دستگاه استرسم رو کمتر میکرد. الان به جز روی ران بقیه رو با دستگاه میزنم اونم به خاطره اینکه می خوام تمرین کنم که اگه یه وقتی به هر دلیلی دستگاه نبود خیلی استرس نداشته باشم. icon_question
رنگین کمان پاداش کسانی است که تا انتهای باران ایستاده اند.
 تشکر شده توسط : DavidBili , hamid , parastoo joon
من قسمت شكم و باسن و با دست ميزنم و رون پا رو با دستگاه. اوايل فقط با دستگاه ميزدم چون با دست نميتونستم دستم ميلرزيد.
جنسم از خاك و دلم خاكي تر...
 تشکر شده توسط : hamid , مولتی ام اس , parastoo joon
منم اوایل با دستگاه تزریق میکردم ولی به خاطر اینکه هم جای تزریقا خیلی کبود می شد وهم اینکه وقتی سر دستگاه رو که جدا میکردم تا وقتی بخوام تزریق رو انجام بدم مقداری از دارو پرت می رفت (حالا نمی دونم دستگاه من خراب بود یا همشون این مشکل رو دارن؟) گذاشتمش کنار والان خودم تزریق میکنمConfusedConfusedConfused
صبورانه در انتظار زمان بمان، هر چیز در زمان خود رخ می دهد. حتی اگر باغبان، باغش را غرق آب کند، درختان خارج از فصل خود، میوه نمی دهند.
 تشکر شده توسط : hamid , DavidBili , # پریسا #
من بیشتر از ربیجکت استفاده میکنم و همیشه هم یادم میره سرش رو موقع تزریق در بیارم و بیشتر اوقات آمپولم خراب میشه ؟!!!!!angry3
foodanddrink به سلامتی اونایی که امیدو تو زندگی از دست ندادن ! نوش
 تشکر شده توسط : ثریا , hamid , DavidBili , hyd69hyd
من همیشه از دستگاه تزریق استفاده کردم و فکر هم نمی کنم بتونم خودم دستی تزریق کنم badtasteconfused
تازه یه چیز جالب اینکه من اولیل چشمامو می بستم و به هم فشار میدادم !!!!!!!:60:
یاد گرفتم که به محل ترزیق نگاه کنم و انرژی مثبتی هم بوسیله اون دارو منتقل کنم به درون بدنم
icon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinagreement2agreement2happy0065.gifhappy0065.gif
نبایـــد وایســــم باید بـــرم جلوتـــر
نبـــایـــد وایســـم
نبـــایــــد وایسیـــم
بریم برسیــــم به چیزایی که خواستیــــم
agreement2

تشکر شده توسط : mzjoon , hamid , ساغر , naz.gigili , parastoo joon , DavidBili , # پریسا #
خب وقتی اوونکس میزدم که دستگاه نداشت بار اول که میخواستم بزنم به باسنم گفتم من میتونم مگه چیم از پرستارا کمتره اونا 4 سال درس خوندن امپول زدن رو یاد گرفتن منم باید 4-5 سال تزریق کنم و برا خودم استادی بشم
بهرحال یه نفس عمیق کشیدم ولی خب چون قبلش بتافرون میزدم و به همه جا میزدم استاد شده بودم برا همین خب زدم و راحت بود به همین ترتیب دیگه تزریقام شروع شد و زمانیکه اوونکس تحریم شد و سینووکس میزنم هم به همین ترتیب مشکلی ندارم
تازه بلدم دیگه به بقیه هم امپول بزنم چون مثل همینه دیگه ولی رو نمیکنم یهو دیدی فقط بلد بودم بخودم بزنم و به بقیه نه
اونوقت میگن از کجا امپول زدن رو یاد گرفتی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/wink2

بیخیال خودمون رو عشقهicon_biggrin
میدونید با دستگاه که تزریق میکنید چون یهو و سریع تزریق میشه تا بیای بفهمی چی شد کی زدم نزدم میبینی علامت قرمز دستگاه بمعنای تموم شدن تزریق اومد روی صفحه برا همین زیاد شوک نمیشی ولی با دست شاید برای بعضیها سخت باشه یا نتونن یا سرعتشون کند باشه برای خالی کردن مواد
ولی بهرحال هر کسی هر جوری میدونه و راحتتره میتونه انجام بده ایشالله برای کسی مشکلیم پیش نیاد مواظب باشید icon_question
 تشکر شده توسط : DavidBili
سلام ...من هم با دست میزنم هم با دستگاه ،احساس میکنم با دست راحت ترم ودرد کمتری احساس میکنم ،نمی دونم شاید چون کنترلش دست خودمه ولی جایی مثل بازو وباسن که نمیتونم با دست بزنم با دستگاه میزنم!!!
ناگهان چه زود دیر می شود
 تشکر شده توسط : hamid , DavidBili

•  قبلی
  • 1
  • 2(current)
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 7
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...