امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
امید به زندگی در بیماران ام اس 10 سال كمتر از سایر افراد است
خیلی ببخشید پس با این وضع مریضی های رنگارنگ همه باید برن بمیرنsmiling
مرگ و زندگی در قدرت زبان است.
 تشکر شده توسط : ثریا , Ali 324 , nojan.mrs01
اینو میگم اما اصلا هیچ ربطی به وجود ام اس نداره
من یکی که از اوستا کریم60سال عمر مفید و با عزت میخوام
اجازه نمیدم هیچ وقت محتاج و سر بار کسی شم
60سال برام کافیه...agreement2
زنـــــــــــــــــــــده ام با نفـــــــــــــــــــس تو...!
 تشکر شده توسط : فریبا , nojan.mrs01
من شهرستانم و با یوگا میانه ای ندارم برا دل خودم قبلا انجام میدادم الان اونم انجام نمیدم و اره واقعا از بیکاری خسته شدم دوست دارم سرمو بزنم تو دیوار هر چی امیدوار به بیماریمم ناامید شدم از کار پیدا کردن 6 ساله بیکارم 6 سال sad2angry3
این خطاب بود به یکی از دوستان که میگفت همسرم خیلی مومنه خب اقا یا خانم عزیز من اصلا توجهی و اهمیتی به ام اس نمیدم و همیشه میدونم که ضربه فنی شده این ام اس بدبخت که همه ازش میترسن من مشکلم بیکاریه که عصبیم و خونه نشینم کرده هیچ جا نمیرم تو خونم واقعا خیلی خستم خیلی confused2
85میلیارد خرج کردین که کردین وظیفه تونه همش میشه پول 8تا فوتبالیست ایرانی که هزارتومنم نمی ارزن
دنیا انعکاس باورای خودمونه باورامون قشنگ باشه دنیا هم قشنگ میشه
 تشکر شده توسط : فریبا , najva , شفا یافته , ostad2000 , majid1 , nojan.mrs01
مرگ و زندگی دست خداست icon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrin کسی نمی تونه واسه من طول زندگی مشخص کنه
 تشکر شده توسط : nojan.mrs01
وقتی که کم سن بودم از پیرشدن میترسیدم. اما وقتی که آدم 30 را رد میکنه دوست داره تا 100سال هم برسه. من هم تصمیم دارم یک عمر باکیفیت و طولانی داشته باشم...icon_biggrin

راستی هزینه دارویی هم به دولت تحمیل نکردم. پس راحت بهم مجوز میدند.wink2
من هم ام اس داشتم.
 تشکر شده توسط : ثریا , ostad2000 , nojan.mrs01 , niloofary
با سلام و درود
بلبل هستم پژوهشگر سایکوسوماتیک .
بررسی ها نشون میده امید به زندگی در افراد مبتلا به ام اس به خیلی چیزا بستگی داره... به عبارتی حرف اقای دکتر درمورد امید به زندگی کمتر از ده سال از لحاظ علمی تحلیلی ، دارای اشکالات زیادی هست.
چیزای زیادی مثل تمایلات ، تیپ شخصیتی ، درک درست از بیماری ، اطلاعات کافی در مورد بیماری ، سطح تفکر ، تحصیلات ، قدرت و توانایی مدیریت بیماری توسط افراد و خیلی چیزای دیگه مثل اینها در میزان امید به زندگی افراد دارای ام اس تاثیر گذار هستند.
baybaybaybaybaybaybaybaybaybay
من همیشه نگران کیفیت و عرض زندگیمه و فکر نمی کنم ام اس چیزی از طول عمرم کم کنهSmile (16)
حتی تووی رویاتم...؟!smiling
(2015/01/25, 08:30 AM)بلبل نوشته است: با سلام و درود
بلبل هستم پژوهشگر سایکوسوماتیک .
بررسی ها نشون میده امید به زندگی در افراد مبتلا به ام اس به خیلی چیزا بستگی داره... به عبارتی حرف اقای دکتر درمورد امید به زندگی کمتر از ده سال از لحاظ علمی تحلیلی ، دارای اشکالات زیادی هست.
چیزای زیادی مثل تمایلات ، تیپ شخصیتی ، درک درست از بیماری ، اطلاعات کافی در مورد بیماری ، سطح تفکر ، تحصیلات ، قدرت و توانایی مدیریت بیماری توسط افراد و خیلی چیزای دیگه مثل اینها در میزان امید به زندگی افراد دارای ام اس تاثیر گذار هستند.
baybaybaybaybaybaybaybaybaybay

واااااااااااااای
پس من فاتحم خوندست. ...icon_cry
من 47سال سن دارم حدود 15ساله ام اس دارم
ام اس فراز ونشیب های در زندگیم ایجاد کرده
ولی هر کسی منو نگاه میکنه اصلا به ذهنش نمی رسه که من ام اس دارم
حتی شاید باور نکنید 10 سال جوانتر از سنم نشان می دهم
دیگه اصلا از هیج جیز ترس ندارم حتی مرگ
من شم اقتصادی خوبی دارم سال 91 حمله سنگینی داشتم
جشم هایم تا به تا شده بود پسرکوچیکم میگفت بابا چشات تا به تا شده من به شوخی میگفتم چشام با هم قهر کرده اند
4بار پالس تراپی پشت سرهم کردم
صبح تا شب بالای چشم را می بستم
فقط به اخبار اقتصادی و...گوش میدادم
در ان زمان به داداشم گفتم پول ایران با دلار نمی خونه در ان سال من از خرید وفروش دلار 30 میلیون نفع کردم
زندگی باید کرد ام اس اگر چه تا به حال درمان قطعی نداره ولی میشه انرا کنترل کرد
با ام اس زندگی من منظم تر وبهتر شدهدفمند شد
 تشکر شده توسط : laleh , ساناز66 , nojan.mrs01

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  فرم تأیید بیماران خاص sadegh 13 17,903 2019/08/29, 10:58 PM
آخرین ارسال: hessam
  ‌ام.اس درکمین افراد حساس hamdam 45 29,122 2017/06/13, 01:26 AM
آخرین ارسال: yas8866
  خبر خوش به بیماران MS niloofary 7 6,985 2016/11/27, 10:10 PM
آخرین ارسال: helli
  جام جهانی فوتسال هنرمندان به منظور حمایت از بیماران خاص paeazan 1 2,600 2015/03/05, 09:37 PM
آخرین ارسال: مرجان مولایی نژاد
  ترکیبات دارویی جدید برای محافظت از سیستم عصبی در بیماران ام‌اس paeazan 1 3,719 2015/03/02, 08:09 PM
آخرین ارسال: aztab
  کمک به بیماران مبتلا به ام اس با استفاده از زبانشان paeazan 1 3,598 2014/12/02, 09:13 AM
آخرین ارسال: فانی
  طب سنتی کیفیت زندگی بیماران‌ ام اس را بهبود می‌بخشد hamdam 15 16,818 2013/08/14, 06:11 AM
آخرین ارسال: agin
  درد در برابر بیماران ام.‌اس كم می‌آورد hamdam 1 2,899 2013/06/02, 04:55 PM
آخرین ارسال: shokolat
  امید به یافتن روش جدید درمانMS با مولکول پروتئینی به نام TSPO hamdam 0 2,939 2013/05/20, 03:49 PM
آخرین ارسال: hamdam
  ام اس هم معنی مرگ نیست.(با تعدادی بیماران و نظرات دکتر لطفی) paeazan 29 18,666 2013/03/29, 01:50 AM
آخرین ارسال: فریبا

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
2 مهمان