•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 5
  • 6
  • 7(current)
  • 8
  • 9
  • ...
  • 21
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امیتازات : 3.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اثر وعوارض گاباپنتين (نوروپنتین ) - تجربه ها
Rolleyes

سلام ایندارو استفاده کردم بیشترین تاثیریکه داشت خواب وحشتناک و تاری دید بود حتی راه نمی تونستم برم که دارو قطع شد ترجیح دادم آرام بخش گیاهی مادربزرگ بخورم
من يه بي حسي ناجور تو سمت چپ بدنم (خيلي ازار دهنده هست )دارم كه امروز رفتم پيش دكترم , گاباپنتين رو واسم تجويز كرد............خدا كنه تاثير داشته باشه.confused2confused2

هر مشكلي آسان شود از مستي و
ترسم خداي من, ساغر بشود خالي و هشيار بميرم.
واقعا اين قرص تاثير داشته و الان بعد از سه روز تقريبا ديگه بي حسي ندارم.........agreement2
هر مشكلي آسان شود از مستي و
ترسم خداي من, ساغر بشود خالي و هشيار بميرم.
 تشکر شده توسط : fireboud , Prime
من الان گابا پنتين 100 رو شبي 2 تا ميخورم ،گاهي اوقات گز گز دست و پا رو دارم ،خواب آلودگي رو اون اوايل كه شروع كرده بودم خيلي داشتم ولي الان ندارم دكترم گفته كه به 3 تا هم برسونم ، ولي تازگي ها ريزش شديد مو پيدا كردم نميدونم كه بخاطر مصرف اين قرصه يا بخاطر آوونكسه
جايي كه راه نيست خداوند راه ميگشايد
یه سوال:
من آبله مرغون گرفتم....تو این سنconfused
دکتری که رفتم(متخصص عفونی)بهم گاباپنتین 100داد.من هیچ درد گزگز یا گرفتگی ندارم واسه چی اینو داده.
من 5 روز خوردم گذاشتم کنار .بازم هست.بخورم؟

به خود آی,خود تو جان جهانــــــی...

من از اسفند 88 گاباپنتین 100 شبی یک عدد استفاده می کنم که دکتر جهت کاهش خستگی برای من تجویز کرد نه گز گز و بی حسی. اوایل احساس می کردم تاثیر داره ولی حالا یک ماه که یک شب درمیان استفاده می کنم تا قطعش کنم.
البته به تجویز خود دکتر.
اما دكتر به من گفت مثل استامینوفن فقط تسکین دهندست.
فالله خیر حافظا و هو ارحم الراحمین
دکتر برای درد دندون من که ناشی از عصب سه قلوی صورته گاباپنتین تجویز کرد ولی اثر نمی کرد . هر روز دوزش را بیشتر کرد تا به 600 در روز رسید ولی بازم تاثیری نداشت خودم دوزش را بتدریج کم کرده و بعد قطع کردم جالبه که با قطع دارو درد دندونم بهتر شد.
(2011/09/12, 06:08 PM)parisa2011 نوشته است: دکتر برای درد دندون من که ناشی از عصب سه قلوی صورته گاباپنتین تجویز کرد ولی اثر نمی کرد . هر روز دوزش را بیشتر کرد تا به 600 در روز رسید ولی بازم تاثیری نداشت خودم دوزش را بتدریج کم کرده و بعد قطع کردم جالبه که با قطع دارو درد دندونم بهتر شد.

دندون دردتون به ام اس مربوط می شد؟
با درد بساز چون دواي تو منم، در كس منگر كه آشناي تو منم
(2011/09/13, 12:24 AM)MFhealth نوشته است: دندون دردتون به ام اس مربوط می شد؟

بله اینم یه جور حمله اس . خدا به هیچ کس نشون نده خیلی سخته angry3 حود دندون مشکلی نداره عصب سه قلوی صورته که درگیر میشه.
 تشکر شده توسط : MFhealth

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 5
  • 6
  • 7(current)
  • 8
  • 9
  • ...
  • 21
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اثر و عوارض پرگابالین (لایریکا) - تجربه ها SSA 46 208,006 2022/07/19, 10:26 AM
آخرین ارسال: imanager
  اثربخشی وعوارض تری فلونوماید (تبازیو) Negar65 10 5,786 2018/08/26, 08:05 PM
آخرین ارسال: helli
  تفاوت اثر گاباپنتين و پرگابالین (لایریکا) مریم جاهد 13 43,859 2015/01/28, 09:19 AM
آخرین ارسال: گولن
  تجربه مصرف قرص متوترکسات دارید؟ sargol 6 42,037 2013/09/08, 12:45 AM
آخرین ارسال: kaveh_plus

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان